0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde (830 puan) tarafından

Ben evi toparladım temizledim bı yemeğim kaldı oğlumla oynaşıyorum siz neler yapıyorsunuz yemek derdi kaldı biii:D

21 Cevaplar

0 oy
(374 puan) tarafından
Oh miş daha yataktayım eşimi işe yolladim oğlum dolanıyor bende yataktayım 
(830 puan) tarafından
Valla benimde çok uykum var da uyutursam yatcam inşallah :))
(374 puan) tarafından
Oh uyu CNM
-Reklam-
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Hey maşallah o ne hız benim daha uykum açılmadı kızım kaka yapmış onu temizledim şimdi 23 aylık oglum uyandı onun altını temizliyecem 
(830 puan) tarafından
Çocuk doğduğundan beri bende bu hıza anlamış değilim kuzu :)))
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Önce bi bitki çayımi içeyim . Sonra kahvaltı hazırlicam . 
0 oy
(41 puan) tarafından
hay maşallah sole olamadım bi ya kalkali bi saat oldu kizlarla yatakta oynadik simdi buyuk boyama yapio  ben küçüğü uyutup kahvaltı ya geçeceğim 
0 oy
tarafından
Çok işim yok dün yıkadım çamaşırları..bulaşık da bir tava ve bardaklar var yatak odamı toparladım salonda çizgi film izliyor çocuklar ben de uzandım biraz..kahvsltıyı 7de yaptık
0 oy
(263 puan) tarafından
Kiz daha uyuyoruz biz ne is bitmesi :) anam kacta uyandn sen 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Kahvaltı yaptık kizimla, makineyi çalıştırdım o uyuyor şimdi bende uyukluyorum hava kapalı yağmurlu tam uyumalik ☺️☺️☺️
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Akşama kadar napcan kız herşeyi bitirmişsin, ben vakit geçsin diye yavaş yavaş yapıyorum işleri :D tabi çocuk falan yok bende 
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Ben şok oğlum ilk defa 9 da kalktı bende onla beraber uyudum tabi şimdi işlerini halletim tekrar uyuyor onu uyutup uyusammi diyorum yoksa kalksam bir çay koyup sakin kafayla kahvaltı mi yapsam
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Biskuvuli pasta yaptim dolapa attim.ortalik topluyacam henen evi supurcem 1 gibi gorumcem gelcek ben gidicem o cocuklara bakicak
0 oy
(15,976 puan) tarafından
Daha başladım bile. Annem gillerle konuşuyordum görüntülü şimdi kapattılar. Kalkıp bulaşıkları yikayacam şimdi 
0 oy
(460 puan) tarafından
Daha yataktan kalkamadim bacim ne işi:))yatakta yuvalaniyom.bi saga bi sola::))
0 oy
(2,749 puan) tarafından

Uyanıp çocukların üst baş değiştirip saçlarını tarayp kahvaltı hazrlayp yaptık bulaşıkları tezgaha kendimi de yatağa attim:D

0 oy
tarafından
Daha başlamadım ki bitsin ☺️
0 oy
tarafından
Daha yataktan kalkmadım ki
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Başlamadi ki bitsin :-)kızım uyuyor ben müge ye bakıyorum  ev supurulecek eşimin canlı dersinin bitmesini bekliyorum 
0 oy
(129 puan) tarafından
Evı temizledim yemegımo yaptım bı bulasık bırde ogkumun banyosu bırde sobanın doldurulması yok anam bitmiyor iş :) 
0 oy
tarafından
Yok vala daha hiç bir iş yaomadim . Kızım uyanık onu bırakıp.yapamiyorum birazdan uyusun öyle iş yapmaya baslarim
0 oy
(8,320 puan) tarafından
Sabahtan işleri halletmek güzel şeymiş.benımde yemeğim var kızım uyusun biber doldurucam ocaga koyarım aheste pişer aksama kadar.sonra kitabım var onu okurum.
0 oy
(790 puan) tarafından
Evi topladm bebegimi doyurdum bi süpürme işi ile yemek kaldi

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 170 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 286 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,736 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 266 göst.