0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından

Bebisim 2 aylik ben salonda yikiyom usumesin diye siz nerde yikiyonuz bakalim :)

image

30 Cevaplar

+1 oy
(582 puan) tarafından
Ayaklanana kadar bende hep odada yıkadım ama ne zaman ayaklanmaya başladı doğru banyoya :) simdi nerede yıkamaya çalışırsam çalışayım asla durmuyor banyo yaparken korkuyor neden böyle oldu anlamadım 
(283 puan) tarafından
Tipaç varsa tipaçla kapatin su biriksin yikanacagi yerde içine oyuncaklar atın.. yada bir kovaya su koyun onun içine oyuncaklar atın varsa delikli bir oyuncak o kaldirdikca ordan su akması hosuna gidecektir..çocuklar zaten banyo yapmayı sevmiyorlar suyla oynamayi seviyorlar:)
(582 puan) tarafından
Benimki sudan korkuyor aslında normalde kuvetine koyup yıkıyordum banyoda da ama bir anda ne odu anlamadım kucağıma alıyorum birlikte giriyoruz sarılıyor öyle duruyor asla yüzünü bile çevirip bakmıyor ağlıyor banyoya girince suyu görünce
(582 puan) tarafından
Bizim hiçbir şekilde gelmiyor kucağıma alıyorum birlikte giriyoruz son zamanlarda öyle sarılıp duruyor bana o şekilde ağlaya ağlaya yıkıyorum başka türlü yıkanmıyor
(283 puan) tarafından
Hemen yikama keyifli keyifli oynat  bir de sohbenle yıkama daha çok.korkuyorlar onun yerine tas kullan.. banyon nasıl bilmiyorum ama belki kapalı ortama girmek onu korkutuyodur küvet kullan.. müzik aç arabasını veya bebeğini köy içine.. tasın içine su doldursun.. direk kafasından aşağıya su dökme yikicagin zaman yap onu. O oynarken omuzlarına beline sürekli dökki uşütmesin
(582 puan) tarafından
Denedim onları da ama dediğim gibi hiç girmek istemiyor banyoya küvetine oturup suyla oynayan çocuk simdi küvete falan oturmuyor çivi gibi oluyor ben küvete sokunca büyük ihtimal su yuttu ve korktu ben farketmedim sonra hep Bi korku yaşamaya başladı öyle düşünüyorum yoksa gayet memnundı banyo yaptırdığım zamanlar
-Reklam-
+1 oy
(5,949 puan) tarafından
Bende  aynı  şekilde  yıkıyorum  canım  kızım  4 aylık 
+1 oy
(2,972 puan) tarafından
1.5 yaşında banyoda kucağımda yıkıyorum çok kolay oluyor 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Küçükken odada şimdi 14 aylık bonyada sandalye sinde çok tatlı oluyor ya yıkanırken
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Bizim ev sıcak oldugu için banyoda yıkıyorum 
0 oy
tarafından
Bende küçükken salonda yikiyordum ama yazdan beri banyoda yıkıyorum
0 oy
tarafından
O zamanlar bende salonda yikiyodum soguksa isitici aciyordum simdi banyoda yikayip.orda isitici aciyorum 19 aylik
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Odada yikiorum 
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Bende odasinda yikiyorum ya dusakabinden korkuyo girmiyo koca kiz oldu hala kuvette yikaniyo:)
0 oy
(6,825 puan) tarafından
16 aylik hala kuvette yikiyorum banyoda
0 oy
(2,633 puan) tarafından
6 aya kadar salonda yikadim. 6 aydan sonra da yaz geldi o zamandan beri de banyoya sokuyorum 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ben hep hamamda yikadim hamamda kombi var sicacik oluyo
0 oy
tarafından

Bende salomda yikiyom ufonun önünde 

0 oy
(3,701 puan) tarafından
Küçük salonda büyük banyoda 
0 oy
tarafından

11 aylık oturtup bu küvette yıkıyorum 

6 ayına kadar odada yıkadım şimdi sobà var banyoda yakıyoruz orda yıkıyoruz 
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Ben dogdugundan beri hep bamyoda yikadim
0 oy
(3,552 puan) tarafından

9 buçuk aylık kendisi 3 aydır banyoda yıkanıyor beraber giriyoruz yıkanıp çıkıyoruz :)

0 oy
(8,980 puan) tarafından
Bende ilk zamanlar odada yaptiriodum şimdi banyoda küvette yaptırıyorum 
0 oy
tarafından
Oturduğumuz odada yıkıyorum 
0 oy
(2,710 puan) tarafından

4 ayligiz  küvette  oturma odasinda az ısınsın  az büyüsün  direk banyoda bıcı bıcı  yapmaya :)

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 284 göst.
6 Ocak 2022 Aile kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 259 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 195 göst.