0 oy
284 göst.
Aile kategorisinde (656 puan) tarafından
Kızım 15 aylık iki üç günde bir yıkıyorum. Ev sıcak hergun yikicam diyorum eşim hasta olur üşütür faln diyo. Sizce hergun yıkamak fazlamı olur. Hasta olur mu

21 Cevaplar

0 oy
(119,310 puan) tarafından
23 aylik dogdugu andan beri hergun yani her aksam yikiyom
suan 42 bana cook uzak bee
(9,583 puan) tarafından
İyi 42 sin anladık madalya mı takalım
tarafından
Sevdacim bana cevap bile vermiyo baksanıza -,-
ahahaha canimsin iros
tarafından
Sende benim sende benim ❤️ :D
-Reklam-
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Kızım 6 aylık hafta da ya iki yada 3 kez yıkıyorum hasta olmasından korkuyorum bende yazın her gün yıkıyodum 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Hergün yıkama canım cildi kurur daha çok nemlendirme ihtiyacı olur eğer sıcak değilse haftada iki yeterli diyorlar bebek ve çocuklar için
0 oy
tarafından
göbeği düştüğünden beri hergün yıkıyorum. 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Hergün yıkamak hasta edebilir kış günü yazın iyi olurda bence 2 veya 3 güne bir yıka 
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Kiz benim bebe kirlimi ozaman her pazar yikiyorum ben hafta 1 yani 10 aylik ankara soguk valla yazin hergun yikiyodum cok terlerse 2 kere bile yikiyodum ama kışın soguk pazarlari.yikiyom yanlis mi yapiyom gii
(699 puan) tarafından
Bende yorumları okuyunca abo bizimkiler pis dedim benimde iki tane var. Hafta 1 yıkıyorum aha küçük hasta 5 aylık kanında enfeksiyon en son 10 gün önce yıkadım ne yapım hasta hasta sokup banyoya daha kötü ederim korkuysa yıkadım 2 güne bir komple degsirtrm ellerini boyunu eklem yerlerini silerim. Ama yazın ful hergun :D
(1,159 puan) tarafından
Demi ya soguk hava birde gerçekten haftada bir ideal diye düşünüyordum ammaaa yorumlari okuyunca tereddüt ettim gii ama hastaymis dikkat et sen annesi cok gecmis olsun bende surekli degisiyorum uzerini felan zaten hemen kirleniyo kiz
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Haftada bir yıkıyorum. Yazın her gün 
0 oy
tarafından
İki üç güne bir yıkıyorum ne gerek var ki her gün yıkamaya 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Bencede hasta olur ben haftada 1 defa yıkıyorum suanlik 4 buçuk aylık benimki
0 oy
(1,925 puan) tarafından
11 aylık haftada bir yıkıyorum
0 oy
(2,593 puan) tarafından
bende 2 günde bir yıkıyorum banada kalsa hergün yıkıyacam da eşim kayınvalidem hasta olur diye halbuki banyodan çocuk hasta olmaz ama işte gerçi benim oğlum banyo yapar yapmaz iki daire arasında gidip geliyor bir bize bir kayınvalidemlere bina da soğuk oluyor
0 oy
(439 puan) tarafından
Yazın günde 2 kere yıkıyorum bu aralar hastaydı 2 gün arayla yıkıyorum ama normalde her gün yıkarım evimiz sıcak bizimde sorun olmaz bence
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Yazın hergun yıkıyorum ama şimdi hamileyim agirlastim eşim yikiyo oda yorgun olunca hafta da 2 yada 3 kez yıkıyor
0 oy
(13,007 puan) tarafından
3 güne bir yıkarım 
0 oy
tarafından

Keyfim e göre yıkıyorum onun kefin 

e göre bazen hafta 3bazen iki oluyo bu aralar 11 aylik
0 oy
tarafından
Çocuk yıkanmktn hasta olmazzz 
0 oy
tarafından
Haftada bi kez yikiyom 16 aylik cumartesi gunleri banyo gunumuz soguk hergun yikamak hasta olurlar 
0 oy
(392 puan) tarafından
Bnm bebeğim suyu çok seviyor MaşaAllah. Gün aşırı yıkıyorum. Ama bazen hergün yıkıyorum sakinleşsin diye. 83 günlük 
0 oy
tarafından
Hergun yikasan bile şampuan kullanma Dr yazın  bize öyle demişti cildi kurur ph dengesi bozulur diye ki iki güne bir yıka, haftada iki kere sampuanlasan yeter demişti. 
0 oy
tarafından
Ev iyiyse üşümez dışarı cikarmazsan hasta da olmaz ins niye olsun ki

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 59 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 233 göst.
0 oy
3 cevap 124 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Nz_00 (50 puan) tarafından soruldu