0 oy
540 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Allah annemden razı olsun babam ben çok küçükken öldü hem anne hem baba oldu hep  doğum yaptım 50 gün bizde kaldı hiç yemek temizlik yaptırmadı çocuğuma da baktı kızım 1 yaşında her asi olduğu zaman bizde kaldı 2 gün çocuk huysuzlanir diye şimdi 1 yas aşısı vardı bizde kalıyo iki gündür hem yemeğimi yapıyo bana yaptırmiyo dinlen diyor hem kızım uyaninca yanımdan alıp kızıma bakıyor hemde temizligmi yapıyo küçük balkonuma güvercinler yuva yapmış her yer kuş pisliği olmuştu oraya varasiya temizlemiş nasıl hakkını öderim bilmiyorum paylaşmak istedim çok duygulaninca şimdi ben kızımı uyutiyotum annem içerde yemek yapıyor yine yapma desemde yapıyo

20 Cevaplar

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Annelerin hakkı ödenmez ❣️
tarafından
Evet gerçekten ne yaparsan yap ödenmez ve sanırım tek istedikleri onları hayal kırıklığina uğratmamak bende hep öyle yapıyorum ona layık evlat olabilmek için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ellerinden op.

Ona guzel hediyeler al hakki odenmez 
tarafından
Öyle düşünüyorum bende canim 2 hafta sonra doğum günü var eşimde farkında zaten her şeyin o da hep diyor annenin hakkı ödenmez diye güzel bı sey almayı düşünüyorum yetmez ama olsun
0 oy
tarafından
Allah razı olsun ondan benim annemde öyledir ama ben hasta diye yaptırmıyorum iş yoksa eskiden yapardı hep şimdi gelse 2 gün kalsa sadece çocuklarla oynasın istiyorum Allah başımızdan eksik etmesin inşallah annelerimizi Amin ❤️
tarafından
Amin insallah canim hakları gerçekten ödenmez
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ahhh analarimizin hakkini nasil.oderiz bilmiorum Rabbim onlari basimizdan eksik etmesin
tarafından
Aminn inşallah canım amin
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Anneler bir tanedir ben eşimle problemliydim diye oğlum dogdunda 4 ay orda kaldı hiç bir işe elimi attirmadi ben aglamiyodum o ağlıyodu şuan yine hamileyim babam ameliyat oldu yeni daha 2 aylık hamileyim ama canım hiç bişey istemez her gün der kızım çok yakın olsaydık virüs olmasaydı her gün yemek yapar getirirdim sana ama malum hem babamı yalnız bırakmasını istemem hem de her gün gelmesini vicdanım kabul etmez ama bu doğumda da yanım da kalacak inşallah elimi hiç bişeye artırmaz 
tarafından
Allah babanın da şifasını versin sağlıkla doğur inşallah benimmj de öyle kendi evine gittiğimde de iş yaptırmaz kendimi prensesler gibi hissediyorum cidden o kadar dinleniyorum ki terapi gibi geliyor bana annemle olmak
(4,700 puan) tarafından
Sağol canım keşke sürekli gidebilsem kendimi huzurlu hissederim ama senin başka avantajın eşin de kıymetini bilmiş benim eşim hiç öyle değil annem bakardı bide gelir laf söylerdi çok soğukta tutmayın çok sıcakta olmasın diye konusr dururdu inşallah bunda da öyle olmaz canım
tarafından
İnşallah canım anlar eşinde kıymetini benimki de tabi annem olucna dinlendiğim için eşime sarmiyorum annen bizimle yaşasın diyo devamlı
(4,700 puan) tarafından
Sanmam canım haftada bir gitmemi bile kısıtlamaya çalışır
0 oy
(964 puan) tarafından
Boşuna cennet annelerin ayaklarının altında demiyolar bin kere razı olsun Rabbim annelerimizden 
tarafından
Aminn insalah canim aynen öyle
0 oy
tarafından
Ne güzel rabbim hayırlı ömürler versin annecigine inşallah benim annemde öyledir allah razı olsun eşim şehir dışına gitmişti geldi yanimda durdu kızlarıma bakti işimi yaptı bizim onlara yapmamız gerekirken onlar bize yapıyor rabbim boşuna dememiş cennet anaları  ayakları altındadır diye inşallah bizde onlar gibi oluruz 
tarafından
Amin inşallah canım Allah acılarını göstermesin
0 oy
tarafından
Bazen burda bazı anneleri okuyunca hayretler içinde kalıp bir kez daha şükür ediyorum. İyi annem babam benim annem babam diye. Seninki de şükür sebebi Allah razı olsun hakkıyla evladına sahip çıkan ana babaya.
tarafından
Amin canım aynen bende sok oluyorum hatta bazen anneme anlatıyorum o da çok şaşırıyor
0 oy
(280 puan) tarafından
Benim canim annem de öyle hakları ödenmez Allah başımızdan eksik etmesin annesini kaybedenlere sabır versin 
tarafından
Aminn inşallah canım
0 oy
(391 puan) tarafından
Böyle postları görünce cok özeniyorum kıskanmak değil de ne biliyim ben ağaç kovugundan mi çıktım diyorum Allah bozmasın :) 
tarafından
Amin inşallah canım kimi anne biraz otoriter oluyo sanırım hissettiremiyo bazı şeyleri
0 oy
(870 puan) tarafından
Sanki ben yazmışım bu yazıyı Allah başımızdan eksik etmesin anne var anne var diye boşuna demiyorlar 
tarafından
Aminn inşallah canım aynen öyle burda dahil olmak üzere neler görüyoruz
(870 puan) tarafından
Evet o bana kıyamıyor ben ona kıyamıyorum daha oğlum 5 aylık ama ilerde büyüdüğünde en cok annemi sevgin saysın isterim
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ah ahh aynı benim annem. Rabbim iki cihanda sağlık sıhhat afiyet ve güzellikler nasip etsin inşallah annelerimize
tarafından
Aminn inşallah canım
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Ahh bu analarımız kıyamıyor işte evlatlarına

Annelerin hakkı ödenmez 
tarafından
Aynen canım Rabbim acılarını göstermesin
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Allah razı olsun annelerden benim annemde hamileliğimin 3 ayını çekti 

Hiç birşeye elimi surdurmedi sagolsunlar var olsunlar 
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Ay benim annem de böyle yaa, kadın 60 yaşına geldi her fırsatta gelir yapar işi gücü, yapma etme desem de dinlemez ve çalışıyor hem de bayağı yoğun çalışır, anneler bitane. ❤️ Dediğin gibi umarım ben de bir gün onun gibi olurum ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından
Amin inşallh canım Allah acılarını göstermesin
0 oy
(359 puan) tarafından
Ahh benim annemde oyledir cok ozledim
tarafından
Bende öyle aramız uzak hep göremiyorum öyle özlüyorum ki
0 oy
(783 puan) tarafından
Biz ne yaparsak yapalım anne hakkı hiç ödenmez. Rabbim hepimizle nasip etsin anneliği 
tarafından
Aminn inşallah canım
0 oy
(5,559 puan) tarafından

Anne hakkı ödenmez sevmeye ömür yetmez <3

tarafından
Aynen canım rabbim acılarını göstermesin
(5,559 puan) tarafından
Amin amin amin amin amin amin amin amin amin
0 oy
(795 puan) tarafından
Ah ah Mart'ta doğum yaptım iki buçuk ay kaldı yanımda sağolsun hakkı ödenir mi hiç annelerimizin her şeyime yardımcı oldu elimden tutup lavaboya bile götürdü kızımı kendi gözünden sakınır yakın olsaydım da ellerini ayaklarını opseydim 
tarafından
Aynen canım anne hakkı ödenmez yollarına her şeyi sersen yetmez
0 oy
tarafından
Allah başımızdan eksik etmesin annelerimizi 
tarafından
Amin inşallah canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 132 göst.
0 oy
1 cevap 134 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 318 göst.
27 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Minnoş bir anne;) (1,232 puan) tarafından soruldu

381,745 soru

11,428,531 cevap

34,988 kullanıcı

...