0 oy
289 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,493 puan) tarafından
Kızlar sağlık bakanı Çin'den gelecek olan ilk aşıların sağlık çalışanlarına yapılacağını önceliğin onlarda olduğunu söyledi. Güvenilmese veya zararlı olsa şuan en çok ihtiyaç duyulan kişileri tehlikeye atarlar mı? Kafam karıştı. Allah korusun doktora hemşireye bir şey olsa sağlık sistemi de çöker.

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun aklımıza da mukayyet olsun iyice akılları karıştırdılar yaa
(2,493 puan) tarafından
Gerçekten öyle Allah sonumuzu hayır etsin.
-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Insaallah guzel sonuclar alınır
(2,493 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Neden güvenilmesin bu aşıya aylardır aşı çıksın diye millet Bi tarafını yırttı şimdide güvenmiyoruz diyorlar herkes mecbur vurduracak
(2,493 puan) tarafından
Millet Çin diyince iki defa düşünür oldu artık ondan dedim. Bir de çok fazla video yayınlanıyor olmayın asıl aşılar zararlı diye ondan sordum.
(1,262 puan) tarafından
Vuruncada riskteyiz vurunmayıncada toplum neye uyarsa uyacaz artık
tarafından
+ladım seni aynen kaç aydır demedikleri laf kalmıyor yasak gelsin diyılar geliyor gene millete yaranılmıyor yasakla olcak şey değil bu
0 oy
(790 puan) tarafından
Şahsen ben vurunurum.ilk başta covidlilere vururlar insallah
(2,493 puan) tarafından
Şuan pozitifim olmak isterim dedim demediklerini bırakmadılar. Yok çip takacaklar yok aslında aşıyla zayıflatacaklar bağışıklığı neler neler
(790 puan) tarafından
Saçma bu asi 40 testten geciyor iyi olmasa fahrettin koca getrtmez
(2,493 puan) tarafından
Adam çok uğraşıyor kötü olan bir şeyi neden vatandaşa yapsın
(790 puan) tarafından
Aynen valla ilk ben yaptrcam aşiyi dedi
0 oy
(777 puan) tarafından
Ben de bunu düşünüp işin içinden çıkamıyorum canım
(2,493 puan) tarafından
Sürekli bir şey söylüyorlar canım sürekli
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Bugün dr dedi tv de güvenilir denendi uzun vadede ki yan etkiye de şry yapmayın zaten 6 ay sonra tekrar lanması gerekiyo etkisi bitiyo dedi
(2,493 puan) tarafından
Ülkeye getiriliyorsa bir dizi testten geçer zaten gözü kapalı getirin yapalım demezler ki

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 127 göst.
0 oy
4 cevap 92 göst.
3 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asli.52 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 65 göst.
3 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asli.52 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 181 göst.
27 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu

379,664 soru

11,365,131 cevap

34,842 kullanıcı

...