0 oy
936 göst.
Aile kategorisinde (295 puan) tarafından
Bi önceki postumda kızım için çektiğim fotorafı paylaştım eşim o fotoğrafı görünce ne yollamış akşam kayinpederim akşam gorumcemi görüntülü aradı ne alaka o fotoğraf diyo akşam akşam moralim bozuldu. 

Bide yarın oğlunu bize getirecek 10 gün bizde kalacak o kadar terbiyesiz bi çocuk ki görseniz nasıl yetişmiş dersiniz kayinvalidem ameliyat oldu ben kızımla anca ilgilenebiliyorum ne yapicam bilmiyorum.

Bu kadar da düşüncesizlik olmaz ki

6 Cevaplar

0 oy
(27,524 puan) tarafından
Kime ne senin cektigin fotodan bos muahbbetler takilma
(295 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kaim 6 aylik oldu bende konsept foto çektim demlik falan ne alaka diyo
(27,524 puan) tarafından
Aman ya takma
-Reklam-
0 oy
(964 puan) tarafından
Kiz çocuğuna araba koyacak halin yok ya
(295 puan) tarafından
Öyle foto çekmem saçmaymış
(964 puan) tarafından
Şimdi herkes çekiyo valla takma bosver
(295 puan) tarafından
Bana kıskanıyor gibi geliyor kızım benden başka sina gitmiyo telden ağız göz eğiyor güya beni istemesin istiyo
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Fotoğraf çok güzel sen onu istediğin için çektin başkaları güzel veya saçma bulucak diye değil böyle düşün. Ama başka bir çocuğa da terbiyesiz deme bence çünkü bu yetiştirilme tarzi ile alakali birşey. 10 gün de sen ona güzel şeyler öğret düzeltmeye bak yoksa terbiyesiz diyip geçmek en kolayi
(295 puan) tarafından
Ben elimden geldiği kadar öğretiyorum ama öyle alışmış terbiyesiz dememin nedeni ben dayısının karısıyım bana seni a...a koyim diye küfrediyor ben şimdi buna nasıl terbiyeli diyim
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Onlara de ki herseye karışın tamam mı böyle devaamm de tövbe yaa Size ne arkadaş
(295 puan) tarafından
Yok illa bi karışacaklar
0 oy
(178 puan) tarafından
Nasıl terbiyesiz bir çocuk canım
(295 puan) tarafından
Ben dayısının karısıyım bana a...a koyim diye küfrediyor mesela bunun gibi bir sürü şey aklına ne geliyo sa iste
(178 puan) tarafından
Ooo allah hüsnü ahlak versin
(295 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(48,888 puan) tarafından
onceki resme baktim masallah minnosa ben usendigimden aklima bile gelmedi konsept falan dizemem o yumurtalari oyle zor gelir ☺️☺️ esin dese ya getirme diye
(295 puan) tarafından
Yok oda istiyor gelmesini ona göre bisey yokki
(48,888 puan) tarafından
yorumda yazmissin esim.dayisi oluyo diye anlamadim.ben orayi oglu esinin kardesi olmaz mi
(295 puan) tarafından
Yok canım gorumcemin oğlu olduğu için eşim dayısı oluyor
(48,888 puan) tarafından
sonradan okudum.ben kayinpederin laf etti sandım kiskanmis diyecektim adam niye kiskansin diye dusundum gorumce kiskanmistr o zaman
(295 puan) tarafından
Aynen canım kayınpederim de hep sede çocuk sizdemi var diyip duruyo

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 206 göst.
1 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 366 göst.
1 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 344 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 1111 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 445 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,452 soru

11,450,233 cevap

35,025 kullanıcı