0 oy
426 göst.
Aile kategorisinde (112 puan) tarafından
Kizlar meraba. Allahım nasip ederse bu ayın ortasında evimize tasinicaz Allah'ın izniyle artık kiradan kurtulup ev sahibi olucaz. Benim suanki evdeki bütün perdelerim ufak çatı katında olduğu için hiç perde seçimi yapmamıştım pazardan öylesine uygun perdelerden almıştım öylede idare ettim. Şimdi benim perde seçimi ile hiç bir bilgim yok neye dikkat edim seçimi nasıl yapım onerdiginiz bi marka varmı model olarak neye dikkat edim. He bide fon perde onerirmisiniz benim hep hevesimdi ama etrafimdakiler hiç alma gereksiz dediler tamam dedim geçtim. Bana fikir verin lütfen.

8 Cevaplar

0 oy
(119,326 puan) tarafından
You tube gir lens perde yaz bak ben ondan diktirdim tum eve acayip kullanisli 
İstersen kenarlari renkli yaptirirsin fon gibi durur ben tek renk yaptirdjm ama
(112 puan) tarafından
Kaça yaptırdın peki
(1,472 puan) tarafından
Makinaya atılıyor yani yatak odamın perdelerini 2 sene önce stor aldım aşırı pişmanım evime geçince hepsini lens perde istiyorum fiyatı daha yüksek sanırım dimi
Belcikada biraz pahali ama turkiyede kac para bilmiyom kizlar aynen makinada yikaniyo stor hic kullanisli degol yaa
(1,472 puan) tarafından
Aynen çok pişman oldum ama iş işten geçti neyse sağol canım bakacam bunlara gözümde kalır yaptırmazsam koltuk takımımda spor çok hoş gösterir odayı
-Reklam-
0 oy
tarafından

Fon perde evet hiç bir işe yaramaz ama muhteşem güzel bir görünüm kazandırıyor.  Ben çok seviyorum yatak odasındada. Var benim oturma odasındada ben çok seviyorum 

0 oy
tarafından
Fon perde kullanıyorum ben  zevk meselesi . Mobilyalarim beyaz o yüzden perdelerimi gri almıştım . Keten kumaş  , fonun tamami gri , tül beyaz ve gri karışımı,  altta güneşlik var bide . Keten kumaştan baya memnunum ben hem spor hem klasik duruyor 
0 oy
tarafından

Canim benim perdelerim tac evin heryerine ayni model ayni desen kestirdim tek oturma odam calisma odam bide yemek odam var salon yapmadim.  Spor model seçmiştim:)) fonla uğraşmak istemediğim için yaptırmadım ama sen seviyorsan yıkamayla takmayla vaktin varsa al hevesini bence. Gönlüne göre kestir perdeciye gidince yardımcı olur zaten seçim yapmak için bilgi sahibi olmana gerek yok onlar bilgilendirir bu arada evin hayirli olsun ağız tadıyla oturun insallah<3

(112 puan) tarafından
Ay Allah razı olsun ya çok sağol çok teşekkür ederim :)
0 oy
(59 puan) tarafından
Bizim perde yerimiz Düşünürseniz ıntagram hesabini vereyim çeşit çok fiyatalr da uygun türkiyenin heryerine gönderim var 

https://instagram.com/stories/perde_sarayi/2454619653994851403?utm_source=ig_story_item_share&igshid=13kjq3g8nuv9o
(112 puan) tarafından
İstek attım kabul edermisiniz :)
(59 puan) tarafından
Ettim :)
(9,626 puan) tarafından
Ay bende istek attım bende evime diktirmistim şuan ihtiyacım yok ama yinede olsun belki lazım olur ☺️ bnmkinide kabul edermisin cnm
(59 puan) tarafından
Ettim.canim
(9,626 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Evet fon perde görüntü açısndan güzl ama onn dışnda bi işe yaramıyo bn hiç istememştim fon kayınvaldem illa olcak dedi aldı yapcak bşey yok :) bırak pandemiden dolayı misafr de kabl etmiyorm sanki boşna pra vermşim gbi geliyo
(112 puan) tarafından
Ay ne bilim ya hep içimde hevesim var ama çok kararsızım işte
0 oy
(4,067 puan) tarafından

Benmkler böyle işte takarkn kayınvaldemn canı çıkıydu :) 

image

(112 puan) tarafından
:) güneşlik olarak stormu tercih ettin kullanislimi peki
(4,067 puan) tarafından
Ne yazkki dha hiç kullanmdım desm yeri var :)  pandemidn dolyı misafr kabl etmyorm halyle misafr odası öylce dryo arada ayıp olmsn dye temzliyorm işte :)
(112 puan) tarafından
:) neyse rabbim agzinizin tadını bozmasın hiç inşallah
(4,067 puan) tarafından
Amin cümlemizn :)
0 oy
(263 puan) tarafından

image

benimki boyle tül fon canim. Ama simdiki aklim olsa japon fon mu deniyo ne ondan yaptirirdim kumas ama boyle bagli durmayan dumduz inenlerden. Ama simdilik bu da guzel idare ediyoru. :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 306 göst.
4 Aralık 2020 Aile kategorisinde Ercey__ (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 194 göst.
24 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ercey__ (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Lesrugg (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 254 göst.