0 oy
306 göst.
Aile kategorisinde (112 puan) tarafından
Kizlar meraba belki bilenleriniz vardır evim olucak yavaş yavaş hazırlıkları yapiyorum. Şimdide duşakabine taktım. Teknesiz modeller çok hoşuma gidiyor ama alttan su sizdirirmi kullanan varmı ya yoksa tekneli tercihmi yapmalıyım.?

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Silikon çekiyorlar zaten sızdırmaz sizdirirsada bı silikon cekersiniz bisy yok onda sonuçta teknesiz daha güzel duruyor bence 
-Reklam-
0 oy
(359 puan) tarafından
Teknesiz canim yani fayans yer sadece banyoyu boluyormus gibi oluyor tekneli olanlarda cok fazla tikanma sikintisi oluyor
0 oy
tarafından
En mantıklısı teknesiz olanlar zannetmem su sizdiracagini duymadım kimseden cunku
0 oy
(442 puan) tarafından
Tekeli sevmiyorum hem kaba duruyor hem de temizlik açısından zor. Benimkinde seramik var. Taş desenli. Çok rahat oluyor
(112 puan) tarafından
Ay görsel olarak bana özelden atabilirmisin canım fikir edinmek amaçlı tabi uygun görürsen.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benimki teknesiz mermer var fayans ile duşakabin kapısı arasında sadece malesef yeni yeni sızdırmaya başladı dün mesela fırçaladım yıkadım banyoyu duvarları falan çıktığımda sızdırmıştı
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Imkanin varsa tekneli al

Cam tercih etme ama sıcaktan patlıyor cam
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Belli bir süre sonra sızdırma yapar canım onceki oturduğum evde teknesizdi 4 yıllık binaydı yapmıyordu o ama şimdi ki yapıyor cam mı yoksa mika cam mı duşa kabinin 
(3,276 puan) tarafından
Canım cam yaptırma yine de sen bilirsin patlama riski var onların önceki evde patlamıştı bizim
(442 puan) tarafından
Camın da kalitelisi var dandigı var. Kaliteli bisey alırsa neden patlasın. Cam daha şık duruyor
(3,276 puan) tarafından
Benim oturduğum evde ki gayet kaliteliydi canım patlayınca patlıyor cam ocaklar bile patlıyor ünlü birinde duşa kabini patlamıştı oda dandik kullandığı içindir milyonları var ama dandik cam yaptırmış sanki kaliteli olsa patlıyor canım
(442 puan) tarafından
Milyonları var diye kaliteli mi taktircak adam belki cimri pinti.)
(3,276 puan) tarafından
Ahahaha Allah seni :D
0 oy
tarafından
Teknesiz daha güzel temizliği de daha kolay canım tekne koyunca etrafına silikon çekiyorlar silikon zamanla kararıyor pis Bi görüntü oluyor Teknesiz daha güzel 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Teknesis al ya çok şık

Annemler teknesis yaptırdı bide hamam tası gibi mermerden oturma yeri yaptırdı duvarda doğru harika oldu
0 oy
(442 puan) tarafından

image

buyur canım 
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Evimde teknesiz kullanıyorum. Çok şükür hiç sızdırma yapmaz
0 oy
tarafından
Allah nasip eder de bir gün kendi evime geçersem kesinlikle küvet koyucam. Duşakabin temizliği vs zor oluyor. Eğer duşakabin istiyorsan da altıns düzenli kontrol yapıp arada silikon tazelersen hiç bir zararı olmaz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 427 göst.
1 Aralık 2020 Aile kategorisinde Ercey__ (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 127 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde VB. (440 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 168 göst.