0 oy
462 göst.
Aile kategorisinde (467 puan) tarafından
Kızlar 4 yıllık evliyim kayınvalıdem le birlikteyiz ıkı cocugum var ve ikiside cok huysuz lar zaten az önce görümcem aradı neymıs efendim 1 Hafta Ongun kalacakmış belki diyeceksiniz annesinin evi degılmı kalsın diye ama. Onunda ıkı cocugu var ve çoçukları benim çocuklarımı dövüyorlar bısey desem kayınvalıdem kızlarımı istemiyor dıyo ıkı gunde bir geliyor zaten bide koydeyız hava soguk biz bı odada hep beraber kalıyoruz esim uzakta esim geldıgınde kendi odamıza gidiyoruz artık sastım kaldım bısey diyemiyorum hemen anneleri arıyorlar sikayet ustune sikayet esim desen  o asla umursamaz bıktım artık bu kadar kendi duzenım olsun bana ait bı yerim olsun istiyorum esıme diyorum konusuyorum kavga ediyorum ama yok ne yapacağımı sasırdım 

11 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Ev üstüne ev olmuyor malesef o da mecburi değilse ne diye geliyor ki
(467 puan) tarafından
Canım dun burdaydı dun degil evelsı gunde kayınvalıdesı ye geldi aynı koydeyız
tarafından
eee bu kadar yakinsaniz neden 10 gun kalmaya geliyor ben anlamadim bacim valla . Allah kolaylik versin
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bu eşinin sorunu ve sorumsuzluğu canım yoksa görümcen dediğin gibi annesinin evinde isterse 100 gün kalır eşinin bunları düşünüp bu kadar yeter demesi lazım 
(467 puan) tarafından
Esim bizi hıc bir zaman umursamadıkı canım umursasa ayrı kalmak istemez zatenn
0 oy
tarafından
Geliyosa sürekli nereye kalmaya geliyo ozaman sobalı eve geri zekalı işte boylerini yastıkla bogup atacaksın biride benim görümcem 
0 oy
(760 puan) tarafından
Yani çocukla falan 10 gün neden kalınır işte uzaktan gelse anlarım da dün sizdeymiş
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Birlik oturmak kaldi mi ya .gercekten cok sacma özel hayat doye bisi var  eşinin bundan haberi var mi .bence gec bile kaldin ayri oturmk icin 
0 oy
(359 puan) tarafından
Canim sende haklisinda gorumcelerinde ne yapabilirki annesinin evi spnucta benim simdi annemin evi burnumda tutuyo onlarda oyle ister gelmeyi
(467 puan) tarafından
Canım gelmesin demiyorum ama 10 gun zaten durumumuz belli tek oda cocukları durmuyor
0 oy
tarafından
Niye kabul ettin ki başta 
0 oy
tarafından
Gorumceden çeken tek bn değilmişim
0 oy
(426 puan) tarafından
Canım valla burda görümcenin ya da kayınvalidenin suçu yok benim eltimde k.validem ile birlikte oturuyor dubleks ev üstte k.validem altta eltim bi görümcem Almanya'da yaşıyor geldiğinde 10 gün filan anca kalıyor bi görümce bekâr ama ayrı evi var benim evimde uzak sayılmaz metro ile iki durak aramız ama görümcem geldiğinde hep birlikte k.validem de kalıyoruz eşim ailesiyle birlikte olmak istiyor en az 1 hafta birlikteyiz eltim çıkıp dese ki gelmeyin herkes tepki gösterir sana ne oluyor annemizin evi diye burda iş eşinde bitiyor senin rahatsız olduğunu görüp evleri ayırması lazım
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Ayki koyde iseniz sık sık geliyor ise  kalması saçma senin annen nerde sende  de annemi ozledim  oraya gidecem de gorumcen gidene kadar kal 
(467 puan) tarafından
Canım o gun gideyim dedim yok hava soguk yok su yok bu dedi gonderme dı
0 oy
(935 puan) tarafından
Arkadaşlar bir yek ben mi anladm konuyu arkadaş diyorki daha dün burdaydı aynı köydeyiz ev sobalı diyee

Artk misafirlere ceza geldi canm gelmemesi lazm ailesini düşnse zaten gelmez 

Böyle cahil insanlar yüznden bitmiyir covid otur evinde ne işin var 10 gün annenlerde zaten sobalı ev 

Ayy bende yaşadm 3 sene beraber çok şkür ayrldm allahm tezz zamanda evini ayırmayı sanada nasip etsin canm zor 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 379 göst.
11 Aralık 2021 Aile kategorisinde Pyr (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,257 göst.
8 Haziran 2019 Aile kategorisinde Defne67 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 2,062 göst.
1 Mart 2019 Aile kategorisinde Ilgin2017 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.