0 oy
431 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
Kizlar eşim 39yasinda 15aylik oğlum var düz duvara tırmanıyor mansallah öyle aktif eşimde 2.istiyor hep karşı cikiyorum ama düşününce onada hak veriyorum sizce napmaliyim

12 Cevaplar

+2 oy
(3,393 puan) tarafından

Valla cnm esim 39 yasinda 4. Bebegi getiriyorum hamileyim suan adam cocuk delisi cikti:D

(12,264 puan) tarafından
Maşallah maşallah canım bende 32 yaşındayım 14 yaşında oğlum ben senden  hızlı çıktım 4. 14 aylık oldu bizim;)
(895 puan) tarafından
Emineninannesi kac yasinda evlendin metak ettim
(3,393 puan) tarafından
14 yasinda evlendim cnm 20 yillik evliyim
(895 puan) tarafından
Cok kucukmussun ya
(3,393 puan) tarafından
Aynn canim eşimle birlikte büyüdük ikimizde cocuktuk cok şükür hic zorluk cekmedim
-Reklam-
0 oy
(12,994 puan) tarafından
15 aylık da küçük ya
(55 puan) tarafından
Aynen bende öyle düşünüyorum ama anlatamıyorum
(12,994 puan) tarafından
Kocan bir tandan haklı yaşı var ama sende haklısın harketli bir çocuk varken hamilelik yaşamak zor olur
0 oy
(258 puan) tarafından
Istek sende de varsa ve gücün ile enerjin yeterse yap.
0 oy
(2,714 puan) tarafından
Eşinin  yaşı  ve çocuk  ne alaka yahu☺️ Benim kocam yaşına  bakipta cocuk istemesin daha doguramam ☺️
(55 puan) tarafından
Kız adam korkuyo kim aklına sokmussa erkeklerin 40sonra çocuğu olmazmış diye ben daha 28yasindayim valla bazen bırakıp kacasim geliyo
(2,714 puan) tarafından
Adamlarin olur bea o problem  kadinda var sen  takma bence☺️
(55 puan) tarafından
valla evim küçük sobalı birde şuan 2ci olsa beşik koyacak yerim bile yok bazen yemeğe bile yetişemiyorum kendimden zaten vazgeçmiş bı halim var ama kocadaki çocuk heyacani almış başını gidiyo
(2,714 puan) tarafından
Aman hepsi aynilar benimki istemiyo simdi zaten küçük  anlayisli sagolsun buna zor yetistigimi biliyo kaynanam istiyom diyip duruyodu hatta beni gecti ogluna bigun ikinci olsunda ben bunu alcam dedi esimde bi çıkıştı  bizmi bakiyozda doğursun  daha yarasi iyilesmedi dedi sesiii kesstii canim kocam benim ❤
0 oy
(406 puan) tarafından
Aynı problem bende de var eşim 37 yaşında ben 27 benimde 15 aylık ama ben istemiyorum şuan ama...
(55 puan) tarafından
Valla korunmak bilmiyor gizli doğum kontrol ilacı kullanıyorum ama buda beni rahatsız etmeye başladı çok baskı yapıyor ama malum esnaf eşim işler düşük zar zor idare ediyoruz çok düşkün çocuğa ilgilenir ama aglayincada bırakır atar üstüme
0 oy
tarafından
Benim eşim 41 yaşında iyiki yapmışız 
0 oy
(10,886 puan) tarafından
Benimkide 48 yasında bilmiyorum vallaha kafası nasıl kaldıracak cocuk sesini =D
(895 puan) tarafından
Vuuu 48 yasinda iyi cesaret.hamilemisin yoksa
(10,886 puan) tarafından
Evet hamileyim Allah izin verirse 5 haftaya dogum yapacagım
0 oy
(660 puan) tarafından

Cnm senin dusunceni bilmiyorum ama şöyle duşun şimdi yapsan kocan 50 yaşındayken 10 yaşında cocugu olcak ve yasi geçtikce çocukla oyun oynamak zor gelcek dahda gec yaparsan duşun artik bence yap bi tane daha tbi bu benim nacızane duşuncem :)

(55 puan) tarafından
Eşim 6yasinda babasını kaybetmiş annesi bırakıp gitmiş babannesi büyütmüş 2kardesi en küçüğü 6aylikmis oda beraber büyüsün yaşım geçiyor diyor düşününce hak veriyorum ama çok erken geliyo bana şuan bile çok zorlanıyorum
(660 puan) tarafından
Haklısin cnm ama eşinde hakli ve bana göre yasi gerçekten geciyo elbette cocuk buyutmek kolay degil ama senin de yasin gectikce şende zorlanabilirsin  bi yaştan sonra kafa göturmez benim çocuklarimin arasi 5 yas simdi ki aklim olsa daha erken yapardim diyorum birlikte buyurler dusuncesine giriyorum
0 oy
(980 puan) tarafından

Ben 38 yaşındaydım hamile kaldığımda 39'da doğurdum. Kızım 4 aylık oldu. Eşim 2.den bahsetmeye başladı. Yapalım birlikte büyürler diyip duruyor. Ben daha hazır değilim diyorum anlamıyor. :ermm: Bu arada ikimizde 39 yaşındayız ☺️

(895 puan) tarafından
Peki cnm bu zamana kadar neden beklediniz ozel degilse
(980 puan) tarafından
Eşimin ailesi başta istememişlerdi. Sonrasında birde benim yumurta rezevr azlığım vardı tüp bebek tedavisi ile anne oldum
(895 puan) tarafından
Anladim cnm.bence biraz bekleyip ikinciyi dusunebilirsin.cok beklememeni tavsiye ediyrm
(980 puan) tarafından
Uok şimdilik iyiyim canım benim aklımda yok.
0 oy
(61 puan) tarafından
Valla cnm erkekler ister bakacak olan sensin . 2 çocuğa da bakabilirim diyorsan yap . Kendine güvenmiyorsan yapma . 60 yaşındaki adamın çocuğu oluyo 40 yasindakininde olur :) 

Şahsen ben şuan 28 eşimde 30 yaşında 13 aylık bebeğim var başkada çocuk düşünmüyorum.  Eşim bi kaç kere söyledi bidaha olsun beraber büyürler fln diye ben istemiyorum bakamam deyince bidaha çocuk lafı açmadı.  Sende güzelce anlat belliki sende istiyorsun ama çocuğun biraz dha büyümesi bekliyosun.  Eşinede en azından 2 yaşına kadar bekleyelim de . Doğum olana kadar çocuk 3 yaşına gelir . 3 yaşta çocuklar arasında iyi bi yaş bnce 
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Eşim 38 yaşında 4. Bebeğimi dogurdum :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 154 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Derinimo (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 248 göst.
0 oy
2 cevap 54 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde ...... (646 puan) tarafından soruldu