0 oy
388 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Kizlar hayirli geceler ,

Ben 37 haftalik hamileyim oturduğum şehirde hic kimsem yok 1 2 tanıdık haric esimde hafta içi  şehir dışına çıkıyor her gece gelmiyor günlük olarak calisiyor herkese gidiyor yani ise mecburi hergun çalışmak zorunda degil esim gecimine cok düşkün düzenli tertipli biri bu ara da yurtdisinda yaşıyorum  önümüz kış is olmayacak diye 1 gününü bos geçirmiyor ve asla bos harcama yapmaz hep geleceği düşünür benden de kısıtlamaz eve ne girer ne çıkar bilirim önümüz kış diye bana da der hani idareli harcama yap çocukta geliyor diye bugün ve yarın ki işler iptal oldu soğuktan bugün başkasında is buldu oraya gitti aksam ustu telefonda konusunca ona kendimi iyi hissetmiyorum cok tuhaf bi agri var karnimda dedim sanki bebek kendini asaga bastırıyor korkuyorum dedim bisey olursa o tanıdığımız dedimi çağır falan dedi durmadan aradi sordu nasil oldumu merak eti ama yarin ki isi de iptal oldu ve baska is buldu yine çok zoruma gitti tartistuk dedim ben sana iyi olmadığımı söylüyorum tek başımayım duygularım zaten alt ust canim yanıyor dedim bu sefer oda ben 1 saatlik uzaktayım bisey olursa ben sana yetişirim dedi tartışmaya başladık haksizmiyim sizce biliyorum bizi düşündüğü için çalışıyor geçimini sağlamak için ama iyi olmadığımı dile getirdim bilmiyorum benmi büyütüyorum hormonlarım deli gibi kendimide cok yanliz hisediyorum bi omuz olsun istiyorum yanımda bazi şeyleri görmezden geliyorum ama nebilim acil birsey olsa ben isterim ki onun kollarında mesela hastaneye gidim orda korkumu onunla yenim sen gelene kadar ben zaten tek basima herseyi halletmiş olurum haksizmiyim kusura bakmayın uzun oldu 

6 Cevaplar

0 oy
(71 puan) tarafından
Yanında olması lazım bu süreçte doğuma az kalmış düşüp kalsan kimin haberi olucak konuş çalışmasın 2 hafta
(60 puan) tarafından
Aynisini bende söyluyorum sezonn kapanacak 2 haftaya zaten diyor
(71 puan) tarafından
Net ol ne istediğini belirt zorla maddi durum iyiyse gelsin
-Reklam-
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Benim eşimde senin gibi sürekli geleceğimizi düşünür acaba alsam mı diye tereddüt ettiğim şeyi alır gelir bize vakit ayırır ama senin esin 1 günde olsa zaman ayırsa sana evet maddiyat önemli şu dönemde ama maneviyat daha da önemli ölümlü dünya sonuçta insanlar birbirlerine zaman varken sevdiğini söylemeli ruhunu sevgiye doyurmalı birbirleriyle vakit geçirmeli bazı erkekler öyle değil işte canım 
(60 puan) tarafından
Sevgisini hep gosterir cok ilgili isteyken zaman buldukça her firsata arar sorar ama geçimini cok düşünüyor agrim sizim olmazsa bosvercem çalışsın derim ama agrimjn olduğunu dile getirdim bilmiyorum ya onuda anlıyorum hem gecimi düşünüyor hem bizi eve geliyor ben evi isi yapamıyorum evi supuremiyorum evi süpürür yapılacaklar yapar alışveriş vesaire ustune de cok gitmek istemiyorum ama iste
(3,276 puan) tarafından
Şu zamanlarda eşinin işini idare edecek birileri yok mu onlar baksın belli bi süre
(60 puan) tarafından
Calismasada olur günlük olarak aliyor parasini isterse calisir  istemezse çalışmaz ama kışın 2 ay boyunca calisamiyacak cocukta geliyor onun ihtiyacı da cok olur dusuncesinde
(3,276 puan) tarafından
Doğrudur canım ya mesela ağrım var dediğinde gelse keşke sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim canım
(60 puan) tarafından
Olmuyor malesef Amin insallah rabbime hep dua ediyom yanlizken dogum olmasin eger olursada bana başaracak gücü ver diye
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Tabii canım herkes eşinin o anlarında yanında olmasını ister, eşinde napsın sizin için çalışıp çabalıyor, yanlış anlama her ağrın oldugunda işi bırakıp gelemez, diyelim sabah 8 de iş başı yaptı, sen saat 12 1 gibi ağrım var gel desen adamın o günü yanıyor, çoğu yer yarım günün parasını vermiyor, eşim kendi işi olmasına rağmen her gel dediğimdee gelemiyor 
(60 puan) tarafından
Aynen öyle işte bi yanim diyor sizin için çalışıyor yoruluyor bu soğukta dışarıda Bi yanımda yanımda olsun istiyor canım yanıyor hormonlarim iyice kafayı yedi benim :)
(2,078 puan) tarafından
Kendinde diyosun ya canım havalar soğuyunca işi olmuyor diye, oda boş durmamaya çalışıyor, geçim zor, eşimin işi kendisinin 25 çalışanı var canım görsen sabahın 7 de kalkıp gidiyor 5 dakika dinlenmek nedir bilmiyor, ctesi pazar tatil bazen tatil günleri gidip tek çalışıyor, çok şükür çalışma istekleri var ya olmasa düşünsene sabah zor uyandırıp işe gönderiyorsun, bir gün gidiyor 3 gün gitmiyor
(60 puan) tarafından
Evet doğru söylüyorsun zaten aradim az evvel konuştuk o benden özür diledi ben ondan :)
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Maddi olarak gelecek dusunurek yaşayan insanalra sinir oluyorum acaba yarın olmeyeceginin garantisi varmı bugünün kıymetini bilmedikten sonra ilerde para olmuş olmamış ne fark eder kendi yagimda kavrulurum ama asla fazlada gözüm olmaz eşin yanında olması gerekiyor bu durumda haklısın canım 
(60 puan) tarafından
Sagol canim ama fazla olduğundan değil yeni araba aldık kenarda para yok kışında 2 aydan fazla çalışmiyacaği icin gecinebilelim diye bi gününü boş birakmiyor o sebepten dolayı onuda anliyorum yani fazlası için calissa suanda zaten kavga bela yapardım daha cok :)
0 oy
(176 puan) tarafından
Valla ben olsam hiç üstüne gitmem çok ciddi bir agrin olursa telefonda sesinden belli olur ona zaten hemen gelir ve yazdıklarını okudum canım 2 ay calismicakmis yani demekki yine de seni ve çocuğunuzu düşünüyor sizi muhtaç etmemek için her fırsatı değerlendirmeye çalışıyor ve 37 haftaliksin kendini çok yorma bisey yapma tam vaktinde doğur canım içini ferah tut senide anlıyorum ama bisey olmaz ferah tut içini tekken müzik dinle dizi izle son günlerinin keyfini çıkar çünkü bebiş geliyor sağlıkla al kucağına :)
(60 puan) tarafından
Allah razi olsun sagol canim dedigom gibi benim hormonlar iyice gitti cok duygusallım birde ben cok kalabalık ailenin icin de büyüdüm bir günüm bile evde yanliz degildi böylede bu durumda haftanın 5 gunu gece gündüz yanliz olunca iyice duygusalla bağladım:)
0 oy
tarafından
Bence abartıyorsun canım burda neler neler okuyoruz hamileyken dayak yiyenler kapının önüne konanlar Allah korusun biraz şükret bebce rabbimin gücüne gider başımıza kötü şeyler gelmeyince elimizdeki nimetlerin farkına varamıyoruz ne güzel sizin için sıkılmadan çalışan bir eşin var ya çalışmasaydı bu seferde doğuracam adam çalışmıyor diye sızlanırdın azıcık şükür her şeyi çözer
(60 puan) tarafından
Cok şükür şükür etmeyi biliyorum rabbim şükür ettikçe artırıyor ben bulupda bunduğumdan degil agrimin olduğunu bildiği halde kendisine baska is buldu bugun benim üzüldüğüm nokta oydu yoksa esimin bizim için cabaladigini birine muhtaç etmememk icin cabaladiginu biliyorum bunu dile getirmiştim zaten canim

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 829 göst.
20 Mart 2022 Aile kategorisinde ZeynApp (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 365 göst.
11 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 538 göst.
2 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 540 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde zxcvbnm (15 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...