0 oy
467 göst.
Aile kategorisinde (1,254 puan) tarafından

image

Biz Askimla televizyon izliyoruz Cok sicak evde bunaldik artik:'(

13 Cevaplar

0 oy
(3,798 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Maşallah kuzuya :) benmkide uyudu ev süpür sil yoruldum az dinleniyorum simdi uyanir yine mücadeleye devam 

-Reklam-
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Benim pasa da uyusam mi uyumasam mi diye karar veremiyo:)))
(1,254 puan) tarafından
;))))uyusqlar en iyisi ama napiyim uyumuyo iste cin gibi bakiyo))))))
(2,849 puan) tarafından
Bnmkid2 uyumadi
0 oy
(351 puan) tarafından

Ben de bebişimi aldım çalışıyorum :D gerçi henüz doğmadı mecbur benimle çalışıyor ama olsun:D

(1,254 puan) tarafından
Insallah vakti geldiginde sag salim alirsin kucagna vakit bile bulamazsin calismaya)
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Ama hep bebiklerinizle foto paylaşıp biz günü olanları kiskandiriyorsunuz:( bizde o bölüme geçmek istiyoruz 

(6,136 puan) tarafından
36.3 üm daha resmen bu haftada takılı kaldık sancı ağrı belirti de yok :( inşallah sağlıcakla hayirlisiyla benimde başıma. Uykusuzluk doğmadan son haftalarda başlıyor canım ya sonra belki uyumicak belki uyuya uyuya büyüyecek nasıp bakalim rabbim kucağıma sağlıcakla versinde öyle böyle büyüyecek inşallah
(1,254 puan) tarafından
Insallah canim
tarafından
Şaka yapıyor um kuzum tabikide onlar hep tatlı şeyler inşallah sağlıkla al kucağına bebeğim ❤❣❤❣☺☺
(6,136 puan) tarafından
Amin canim amin... Rabbim evlatlarımızı bize bizi de evlatlarımıza hayırlı eylesin inşallah amin
tarafından
Amin kuzum amin inşallah ❣❤❣❤❣❤
0 oy
tarafından
Ben onun o ağzını yiyeyim tontisim ya ❣❤ maşallah ❣❣
(1,254 puan) tarafından
Tesekkur teyzesi)))
0 oy
tarafından
bizde kizimlayz:) ben grip olmsm Burnum akior hlszm dus a girdim cktm bebegmde.yanmda çizgi film e bakior
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bende küçük aşkımla sinema filmi izliyorum. Diğer minik aşkım da karnımda arada belli ediyor kendini :))) maşaallah size bu arada nazar değmesin canım. 
0 oy
(10,411 puan) tarafından

MAŞAALLAH paşama:D<3 bende yarın bebişimin mevlüdü var temizlik yapıyorum biraz dinlenrm dedim buralaeda geziniyorum 

(1,254 puan) tarafından
Teyzesi kiz bu kiiiz)))
(10,411 puan) tarafından
Ayyy:):))::):)kızmı gerçekten erkek bebeğe benzettim❤❤❤
(1,254 puan) tarafından
Evet canim kiz)benzetenler oluyo
0 oy
tarafından
Çay içiyorum cnm balkonda oğluş da içimde coşuyor valla sağlıklı olsun da yeterli bizde kavuşalım artık yavrularımıza ❤️
(1,254 puan) tarafından
Insallah sag salim kavusursun?safak kac?
tarafından
Son 33 kaldı canım
0 oy
tarafından
Oğlum uyudu bende ayaklarımı uzattım oturuyorum 
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Oğlumu uyuttum şimdi uzanıyorum öyle uyusam mı diye düşünüyorum :))
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Bizde yeni uyandık kızimla uyuduk uyuduk durduk 
0 oy
tarafından

bende oglusumu banyo yaptırıp karnını doyurdum uyuyor evi b.k götürüyor o uyansinda yapicam şimdi ses olir uyanır hemen:D

(6,136 puan) tarafından
Bende evi süpürdüm silemedim oturduğum odayida silip supuremedim valla canım istemiyor makine bezler yerlerde geziyor
tarafından
benimde canım istemiyor da işte mecbur havada çok sıcak zaten hergun banyo yapiyoz
(6,136 puan) tarafından
Cen bebikinle ilgilen o prens bırakılıp da başka bişeyle ilgilenilir mi taş olursun taş taş :)))

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 430 göst.
17 Ocak 2020 Aile kategorisinde Sahevv (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 1,450 göst.
0 oy
9 cevap 352 göst.
6 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu

378,024 soru

11,314,549 cevap

34,754 kullanıcı

...