0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
öncelikle şimdiden başınızı ağrıttığım için özür dilerim ama içimi dökecek arkadaşım kimsem yok ara sıra olur ya bilmem size de olur mu durup dururken ağlarsınız bana da oldu bugun hareketli müzik bile bana acıklı geliyor içimde birikniş eskiden ekmek alacak paramız yoktu hiç unutmuyorum kardeşim çok acıkmıştı ekmek almaya paramız yoktu karşı komşumuz bayat ekmek satıyordu kardeşim için çaldım blr tane 8 kardeş 1 odada ne televizyon ne mutfak vardı ev işlerine giderdim ablalarımla hatta kadın kumarda bileziğini kaybedip ablamın üstüne attı sonra ortaya çıktı bunva benzer çok şey velhasıl karnımız birgün toksa 3 gün açtık ama o kadar bağlıydık ki birbirimize şimdi herkes birbiriyle küs kardeşim polis ben jandarma oldum Allah ım bu günlerden geri koymasın çpk şükür kendi ayaklarımız üstünde duruyoruz ama desem ki o aç günlerde daha mutluydum deli dersiniz gülersiniz çok özlüyorum keşke şimdiki durumum olmasaydı da o günlerde kalsaydım bir tek kardeşimle konuşuyoruz ama çok mutsuz oda sen toksan bile onların durumu kötü insan onlara üzülüyor elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum ama onu bile farklı anlıyorlar bir ablama evinde çamaşır makinesi yok diye aldım evine yollattım etmediği hakaret kalmadı sen kocamı aşağılık mı görüyorsun hor mu görüyorsun diye eskilerden bir resim gördüm aklıma geldi neydik ne olduk param yokken dünyanın en mutlu insanı bendim ailemi çok severdim onlarda beni şimdi evlerine gidemiyorum para mutluluk getirmiyor evliyim bir oğlum var 4 aylık eşimde jandarma hamile iken beni aldattı tam 1 sene olacak aynı odada bile kalmıyorum tüm dünyam bebeğim oldu desem ki bana karşı kötü yalan ama unutamıyorum zaten mantık evliliği yaptım severek evlenmedim düğünümüz olmadı eşim çatışmada yaralandı bırakıp gidemedim boşanma davası açmıştım vurulunca boşanmadım onu yaralı bırakmak istemedim 3 ablam var keşke onlara içimi dökebilsem tlfn numaraları bile yok olan da beni engellemiş çok mutsuzum ya ne ailem aile ne kocam koca şimdi iyi davransa ne beni o halde aldattı aklımdan çıkmıyor üstelik 1 defa da değil vuruldu hastanede afedersiniz altından aldım o anda mesajları gördüm vurulmadan önce birlikte olmuşlar vurulmasa ertesi gün randevulaşmıişar çok ağladım kapıdan çıktım çıktım geldim ben ona küsüp kapıyı çarpıp çıktım beni göreve gitti sanıp yine aynı haltı yemiş eve geldim gözümle görmedim ama delil bırakmışlardı şimdi bebeğim yanımda uyuyor aynı evde iki yabancıyız etrafımda pervane gibi ama dal kırıldı birkere kendimi hayatın akışına bıraktım beni savırsun nasılsa tat almıyorum bu hayattan artık nolursa olsun yaşamak için yaşıyorum.. iyi akşamlar hepinize 

9 Cevaplar

0 oy
(4,700 puan) tarafından
Yaşadıkların baya zor ailen neden konuşmuyor ki sizinle 
tarafından
kocasının kuzusu o kocası onun herşeyi anneni sil dese siler ki yaptı da o küserse ablam da küser dünyada bir onun kocası var
tarafından
büyük ablam kocası kaza yaptı arabası hasar gördü o zaman 10 tane çeyrek verdim şimdi bana beddua ediyor neden biliyor musunuz ablam bir adamla internetten konuşmuş arkadaş olmuş kocası onu bırakmasın diye benşm üstüme atmış demiş nazlı nın sevgilisi bana yalvardı ne olur yuvam yıkılacak ee o zaman neden konuştun annem bana yalvardı kızım ne olur ben bekardım o zaman bende kabul ettim kocası demiş nazlı ölrnee kadar bu eve gelmeyecek
(537 puan) tarafından
Canm belliki herkese sen kossmussn bı canını vermedigin kalmisn. Bunlar nasıl abla ya aklım almıyor hepside sana kapıyı kapatmış senin yaptigin fedakarlığı ana baba yapmıyor ama gel gör ki..ne giyim çok üzüldüm sana ..
tarafından
bir ablam var ona her ay gıda vs yardımı yapıyorum İnternet üzerinden bazen babama veriyorum para git ver diye eşime mesaj atıyor kesene bereket diye alan benşm diyorum aman ben vereyim de bilmesinler o da benimle korkudan konuşmuyor öteki ablam demiş konuşursan benle konuşma onlar arası çok iyi kocasına para vermedim diye aslında verdim de miktarı beğenmedi
(4,700 puan) tarafından
Çok tuhaflar Allah sana yardım etsin
-Reklam-
0 oy
(81 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım yaşadıkların kolay değil ama şunu anlamadım tam eşin vurulduğu için bosanmamissjn ya şimdi neden bosanmiyirsun 
tarafından
şimdi de bebeğim var ben onun için yaşıyorum eşimden boşanıp başkasıyla asla evlenmem bebeğime üvey baba getirmem zaten o işe gidiyor ben geliyorum ben geliyorum o gidiyor birbirimizi görmüyoruz bile bebeğim dha 4 aylık ama maşallah algısı yüksek babasına düşkün kucağından inmez babası da onu seviyor boşansam da farketmez bari bebek babasıyla olsun diğer türlü ben çalışıyorum bebeğe tek bakamam
(81 puan) tarafından
Anladım canım zor valla Allah yardımcın olsun zor bir durum
0 oy
(1,667 puan) tarafından

Okuduktan sonra baya bogazim dolu dolu oldu gızlerimde .Rabbim herseyin hayirlisini versin senin adina üzuldüm ama sana ihanet eden biriylede kalmani sana yakistiramadim. Nasil miden aliyo o adami görünce .dip dibe yasiyorsun bide .bence biran önce ondan kurtul ailenle iyi olursun insallah dick bisi bulamadim :ermm:

tarafından
bebeğim için katlanıyorum ne yapayım maddi durumum var evim de var tapusu benşm üstüme ama bizimkiler akrabalar adımı çıkartırlar kocasını bırakıp kimbilir kimle dost hayatı yaşayacak derler aldattı dedim anneme ne olmuş herkes yapıyor dedi bebeği bırak gel kal kaç ay dedi ben nasıl bırakırım
(1,667 puan) tarafından
Hep bu dıs kapinin dis mandallari insanlar yuzunden insanlar diledigi gibi yaşayamaz oldular .herkesten uzakta kizinla bi hayat kurardim ben .bu dünyaya 1 kere geliyoruz bana adam olamayan koca yari obur gun kizima baba olamaz .Allah nasil biliyosa oyle yapsin onu tek göz yaşina kurban olsun senin .eden bulur muş insallah hakettigini bulur oda .utanmaz
0 oy
(537 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum ... niye boşanmiyorsun hala annenin yanına gitsen daha iyi olmaz mı ..ne bilim o adamın yanında kalma 
tarafından
bebeğim var bırakamam onu annem istemez bebeği sen gel ama bebek babasına kalsın diyor bende asla ama asla bırakmam zehir olsa içerim gözyaşımı içine atarım ama gitmem kendi maaşım bana yeter çok şükür ama tek yaşasam afedersin adımı o... ya çıkartırlar dedikodu ederler
(537 puan) tarafından
Malesef ki öyle  yapacak mutluka bişey vardır yani bu şekilde nereye kadar
tarafından
dedim ya kendimi boşluğa bıraktım nereye kadar giderse yanlış anlaşılmasın ama bak bende memurum bilir misiniz bilmez misiniz ama erkekler de de üniforma hastalığı var ahım şahım güzel değilim belki ama sırf üniforma için evli olduğumu bilip yazılan oluyor ama ben bebeğime ve kendime yakıştıramıyorum şeytan bazen vesvese verse de aklım başıma helen geliyor sırf sohbet etmek dertleşmek için belki beikş de ilgiyr sevgiye muhtacım bunların üstüne doğumda kilo aldım diye bana çok çirkin oldun yok artık formaya sığmıyorsun başka kadınlarla kıyaslıyor bende yapmadığın şey değil git onlara diyorum
0 oy
(52 puan) tarafından
Öncelikle Allah yar ve yardımcın olsun ne güzel de anlatmışsın kendini derdini sitemini ama yalnız değilsin bunu bil belki aynı değil dertler ama inan herkesin bir derdi var akıl vermek haddime değil bizimki bize zor yetiyor zaten ama hayatı kendine dar etme derim ben onca zorluğu aşıp mesleğini eline almışsın binlerce kadın var yerinde olmak isteyen çocuğuma bakamam da deme bakarsın herkes kötü değil bu dünyada çocuğuna ablalık teyzelik yapacak hakkıyla bakacak insanlar da var yeterki sen ara bulmaya çalış inan önce kendine evet belki eşini o durumda bırakmak içine sinmedi ama ya onu affedip yoluna devam edeceksin geçmişe bakmıcaksın yada onu da geçmişinde bırakıp hayatına devam edeceksin sende bu dünyaya bir kez geliyorsun evet bebeğinin algısı yüksek ama inan hiçbir çocuk mutsuz bir evde büyümek istemez mutsuz bir evde büyüyeceğine ayrı ayrı annesinin babasının yanında olmak onun için çok daha iyi bence dediğim gibi bu hayatta yalnız değilsin sen güçlü durmazsan hayat sana hiç acımaz gücünün farkına var lütfen seni seviyorum kendine inan güzel anne.. 
tarafından
çok teşekkür ederim canım ama ben alışkınım acıyla yoğrula yoğrula geldik bu günlere eşimin de annesi öldü babası da yok bana diyor senle oğlundan başka kimsem yok belki s alak dersin benim için belki a h mak ama yine de vicdan yapıyorum ayrı odada kalmayı kabul ediyor yeter ki eve gelince senle bebeğim olsun diyor benimde işime geliyor bana ilişmesşn de isterse şimdi 10 tane kadınla olsun umrumda değil
0 oy
tarafından
Bazen nankorlere arkanı dönmek gerekir bu kadar fedakarlık fazla. Hep senden gitmiş giden çocuğunà dayan kendine temiz bi sayfa aç. O hayat seni tat alır kıvama uzun vadede de olsa getirir. Kardeşlerin neden kusura bakma maymunlaşmiş diyecem artık onu anlamak çok güç. Kardeş kardeşe neden sırt döner benim anlamam çok güç. Ama sen ne kadar güçlü ve mutlu olursan bebeğin de o denli güçlü kişilikli bir birey olacaktır.
tarafından
buraya doğumdan önce doğumdan sonra diye resim atsam ben olduğuma inanmazsınız kendimi bıraktım saçım dökülmüş oralı değilim kilo aldım ucunu saldım vücudumu bile istemez oldum hayattan tam anlamıyla soğudum başkalarının mutluluğunu izlemeye gelmişim gibi
tarafından
Yapma bunu kendine dünyaya bir kere geliyorsun inan kimse için değmez. Salma kendini bunu kendin için yap bir başkası için değil
0 oy
tarafından
Bende konuşmuyorum 2 ablam ile şart değil yani kardeşinin olması sana zararı varsa konuşmamak daha iyi mesleğinde varmış senin yerin de olsam tayinimi ister bebeğime de alır giderim bakıcı da tutarım yavruma kendimi adardım
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Ah canım okurken içim parçalandı allah yardımcın olsun jandarma olman bir kadın olarak ayakta durman ne güzel ablaların sana çok haksızlık etmişler boşver eşini de boşver artık kendine ve bebeğine bak üzülme Allah büyük 
0 oy
(14,039 puan) tarafından
Tek dayanağın yavrun bu saatten sonra öyle zor okudum ki yazdıklarını bir insan herkesten mi kazık yer ya 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 152 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 532 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hsret.1234 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 326 göst.
5 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Yakamozzzz (429 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 704 göst.