0 oy
697 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Ailevi bir olay var şu anlık ailesi yerine koyup ta bana asla bahsetmez ama lafa gelince ailemdensin demesini biliyor gelgelim bana bahsetmeyen insan telefon geldiğinde başka odaya gidiyor kapıyı da kapatıp bir olay üzerinde ablalariyla konuşuyor sadece bir olay değil başka bir şeyde olsa asla demiyorlar bana kaynanam da demez esimde ailesinden değilim gibi milletten duyuyorum gorumcemin 17 yaşındaki kızına. Bile diyorlar ondan duyuyorum gelgelim esimde ilgi alaka da 0 put gibi durur ben azıcık sakalasssam çocuk gibisin diyor artık bende yaklaşmiyorum ona bir şey almak istesem aldırmıyor ne gerek var diye para desen vermiyor versede soruyor ne için ne alacan diye bakımlı olmak istiyorum malzeme alcam dedim mi para vermiyor bana usandım artık bunalimdayim ya 

7 Cevaplar

0 oy
(1,472 puan) tarafından
O put la hayat geçmesini bekliyosan kendine yazık ediyosun Allah akıl fikir versin seni bir kenarda dur diye mi almış? 
(95 puan) tarafından
İse gitsinde gelmesin istiyorum artık ayrı da yatıyorum ondan ben sorsam sanane bizi ilgilendirmez diyor ablalariyla telefonda giybetini yapıyor
(1,472 puan) tarafından
Niye kendini yıpratıyosun ki 3 günlük dünya katlanmak zorunda değilsin konuş baktın düzelmiyor gereği yok bence canım hepimiz ana kuzusuyuz annemiz bunları çekelim diye dünyaya getirmedi hiçbirimizi
(95 puan) tarafından
Bosamam canım ne yazikki burda bir kere evlendin mi kefeninle çıkmak zorundasın birde çocuk var asla kabul etmezler ne yazikki bazi şeylere katlanmak zorunda oluyor insan
(1,472 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun düşünüp kendini yıpratma yazık olur canım Rabbim kocana akıl fikir versin
-Reklam-
0 oy
(81 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisiniz 
(95 puan) tarafından
6 yıldır cnm
0 oy
(924 puan) tarafından
Canim ailevi konuları değil ama eşimde bazı sıkıntılarini bana  sorana kadar anlatmaz para konusunda bı yorum yapamicam istetmesi bile hata diye düşünüyorum ama belki sıkıntıları vardir
(95 puan) tarafından
Soruyorum cnm anlatmıyor bana demek istemeyen ablalariyla da kapıyı kapatıp gıybet yapmaz cnm para konusunda da elinde çok yok ama 6 yıldır ben kendime birşey almadım birtek bakımlı olayım diye para istedim makyaj malzemeleri alcam bitti dedim vermedi ya hadi onu geç normal birşeyde desem bazılarına ne gerek var diyip almıyor ama ablaları istese kosa koşa verir iki bileziğimi verdi bana bile sormadı çıkar çabuk dedi bileziklerim gitti artık vermezler
(924 puan) tarafından
Oda biraz abartmış o zaman canım
0 oy
(992 puan) tarafından
Öz eleştiri yapalım mı

Basına kalıyor,kavga ediyor veya ailene anlatıyor olabilirsin 
(95 puan) tarafından
Ailem  bile duymuş nasıl anlatacam ben cnm benim bile haberim yoktu hem aileme anlatınca elime ne geçecek ki ya ama oda böyle düşünüyor olabilir
(992 puan) tarafından
Onun ailesinde bisi olunca senin haz aldığını yada ne bilim güldüğünü vs düşünüyor erkekler benim eşim anlatmaz doğru cunki ya dalga geçerim ya ikidebir derim :)

Sıkma  canını he de gec
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Eşim de ailesindeki olaylari bana anlatmaz boşver der milletin sıkintilariyla mi ilgilencez diye .bende karismam pek zaten . Ama para konusinda hic ihmal etmez istedigimi alir saolsunn 
(95 puan) tarafından
Milletin sikinsi diyor eşim ama kapıyı kapatıp saalarce de konusiyorlar ablalariyla konusmasa tamam diycem ama konusiyo
(1,667 puan) tarafından
Evet kapilar arkasinda konuşmak ayip olmus gercekten sonuçta siz bi ailesiniz seni ilgilendirmesede duymanda bi sakinca oldgunu dusunmuyorm
0 oy
(94 puan) tarafından
Sende ona onun sana davrandığı gibi davran senin ailenden biri aradıgında kapıyı kapat gir içerde konuş fısır fısır merak etsin baktın işe yaramıyor görmezden gel
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Onun adı da koca mı yani şimdi dağdan inme

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 857 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde anneoluncaaanladim (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 539 göst.
26 Nisan 2021 Aile kategorisinde Şansımbebegim (344 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 536 göst.