0 oy
530 göst.
Aile kategorisinde (580 puan) tarafından
es ser.fz yemek yptim ydi cay istdi annesiyle konusmus telde odaya girdim of puf ypiyr bende evde lahmacun yptim oglum uyudu ymdi uyansın yesin oda anneme gotrecm dedi yok dedim cocugun onun baska yok dedim sacimi basimi yoldu yok gotrme dedim diye atti cope yaptigim butun yemekleri gicum kalmadi bitti artik hep mutsuz etti beni demedik birskma annen ya ben ne oluyrum neden ben deger gormuyorum hep ezilen hor gorulen benim  niye hep bnm canim aciyor ben gunlerce aci cekiyorum hastalikla mucadele ediyorum niye gozune gelmiyor ben sadece hizmetcisi olarakmi goruyr ne bu nefret kin yeter artik 

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Kaynananın eli kolu yokmu evde yapsın yesin eşini Allah bildiği gibi yapsın gerizakalııı şam, şeytanı Allah çürütsün :angry:

(580 puan) tarafından
kizida var yasimda oglrn babasina yemek verdim 1p gun once ysptim annesine gotrdum oglu begendinmi diyor sey ben sevmiyorum niye gondereym
tarafından
Yazıklar olsun öyle eşe:(
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Erkek olmak doğuştan gelen bir şey olsada adam olmak her erkeğe nasip olmuyor malesef ben gerçekten kadinlarimiza üzülüyorum o kadar çabalarken bu erkeklerin umursamaz anneci olması çok sınırımı bozuyor tamam annen sev ama buda esin çocuklarının annesi niye bu kadar değersiz görüyorlar rabbim ıslah etsin sonrada akıl fikir versin

0 oy
(14,081 puan) tarafından
ALLAH yardımcın olsun eli kopsun nasil kıyar sana saçını yolmakta ne tek telin düşse onun canının acıması lazım 
(580 puan) tarafından
onun caninin acimasi mi anca annesi dese basim agiriyor o gunu bsna zehir eder oflar puflar
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Anasını çok düşünüyor ise sana gücü yetecegine gitsin alsın götürsün bide çocuğun demene rağmen nimet çöpe atiyo Allah ıslah etsin 
(580 puan) tarafından
amin onun yuzunden yuzum gulmez oldu
0 oy
(924 puan) tarafından
Zıkkım yesin dicem olmicak şimdi annesi kendisi yapsin çok istiyorsa
(580 puan) tarafından
yok yok yesin
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Çocuğun rızkını nasıl çöpe atıyor ya elleri kırılsın allah ıslah etsin canım 
(580 puan) tarafından
amin amin onun icin anne hersey
0 oy
tarafından
Annesinden önce evladının midesini düşünsün zalim herif 
(580 puan) tarafından
ya bide ben kedi payimi gotriyom diyor sen zikkim yedin ya ne payi
0 oy
(48,482 puan) tarafından
Allahindan bulsun diyecek baska birsey bulamadim esin olacak adiye
(580 puan) tarafından
biktimmm
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Karisini dusunmeyen evladino hic dusunmez kalas babasi  iste adi üstünde baba :angry:

0 oy
(2,264 puan) tarafından
Allah ıslah etsin öylelerini saç yolmak nedir ya pislik mahlukat anasını çok düşünüyorsa madem neden evlenmiş neden hayatını mahvetmiş senin RABBİM sabır versin inşallah 
0 oy
(71 puan) tarafından
Kizlar şiddeti gozardi etmeyin morluk vs varsa git darp raporu al polisi ara şikayetçi ol boşan kurtul sakın ezdirme kendini  eğer boyun egersen ömrünün sonuna kadar dayak yer oturursun bırak boşan kurtul yavrunuda al git 
0 oy
(71 puan) tarafından
Seni sevmiyor seven insan böyle yapmaz kendini kandirma uzatma evliliği derim ya böyle çekersin olur gidersin yada boşanır kurtulursun
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Anasının dibinde duramiymis sana bunlari.yapcagina zikkim yesin ********
0 oy
tarafından
Evinde bakara suresi aç canm eger denedin de duzelmiyorsa imkanin varsa katlanma en azindan bi süre süründür onu

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 933 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Baharyagmuru00 (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 108 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,249 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 247 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde Şansımbebegim (344 puan) tarafından soruldu

377,935 soru

11,312,389 cevap

34,745 kullanıcı

...