0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde (5,324 puan) tarafından
Annemin testi pozitif çıkmış ne yapıp göndereyim ona ne alayım. Nolur yardım edin

13 Cevaplar

+1 oy
(1,615 puan) tarafından
Bol bol su içsin sıvı tüketsin meyve yesin Yemeden içmeden kesilmesin  boğazına iyi baksın anlayacağın geçmiş olsun 
(5,324 puan) tarafından
Tamam canim çok ama çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(614 puan) tarafından
ay canım o kadar da dua ettik ya Allah yardımcısı olsun Hiçbir fikrim yok
(5,324 puan) tarafından
Allah razı olsun bacım
0 oy
tarafından
Suya atışıp eriyen c vitaminlerinden al eczaneden 

Bol bol c vitamini almalı limon mandalin portakal 

Bunlardan bol bol tüketilmeli çorba yapıp içine bir sütü limon sıkabilirsib
(5,324 puan) tarafından
Tamam dünyam Allah razı olsun
tarafından
Rica ederim allah şifa versin inşallah ağır anlatmıyordur canım
(5,324 puan) tarafından
Nefesini zor alıyor canım her yeri ağrıyor ishali var
0 oy
tarafından
Evde başkasın da yoksa eldivensiz asla bi yere dokunmasın bol sıvı turşu ıhlamurun içine limon,çörek,otu,zencefil çok iyi geliyo mandalina yesin benim hiç iştahım yoktu mide bulantısı çok yaşadım kemik suyun dan çorba kaynat oda iyi gelir
(5,324 puan) tarafından
Tamam canım Allah razı olsun kemik suyu kaynatıyoruz yarın onl çorba yapıp gondercem
0 oy
tarafından
taze kekik suda kaynatsın zencefil bal yesin sarımsak turşu suyu tüketsin bol su içsin ve en önemlisi moralini yüksek tutsun canım
(5,324 puan) tarafından
Tamam canım Allah razı olsun
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Bağışıklığını güçlü tutmalı. Pekmez, c vitamini ve bol bol su.
(5,324 puan) tarafından
Tamam canım Allah razı olsun gondercem hepsinden
0 oy
tarafından
Limon al elma suyu meyve al . Eşim bana kutu kutu kefir gönderdi onunla atlattim
(5,324 puan) tarafından
Tamam canım alıp hepsinden gondericem
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım verilen ilaçları kullanmasa daha iyi. Kayinvalidem kullandı 15 gün sonra aniden rahatsızlandı. Hastaneye kaldırıldı akciğerlerin de pıhtı oluşmuş 10 gündür hastanede tedavi görüyor. Bu ilaçların pıhtı oluşturma riski var malesef. Kullanacaksa da coraspin kullansın günlük düzenli.  Kanı sulandırmak için. Geçmiş olsun Rabbim şifa versin. 
(5,324 puan) tarafından
Daha ilaç vermediler cnaim Allah razı olsun
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Doktor vitamin takviyesi alsın demişti balık meyve bolca inşallah şifa bulur
(5,324 puan) tarafından
(3,921 puan) tarafından
Birde dut kurusu çok iyi geldiğini duymuştum Corona olup atlatan biri demişti kaynatıp suyunu içecek şifa olsun inşallah
(5,324 puan) tarafından
Amin canım çok teşekkür ederim
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Benim annem babam babannem dedem ailecek oldular. Hatta 15 gün önce dedem vefat etti koronadan. Bu sürede zaten doğru düzgün bisey yiyemiyorum diyorlardı. Bol bol uzum falan yemişlerdi. Mandalina limon türü şeyler tüketsinler onlarda. Rabbim acil şifalar versin canım. Çok zor bi dönem. Inşallah tez zamanda atlatırlar 

(5,324 puan) tarafından
Allah razı olsun canim, Allah rahmet eylesin sana da
0 oy
tarafından
Bol sıvı alsin c vitamini tuketsin sabahlari ac karnina zencefil bal karisimi yesin bogazina iyi baksin beslenmesini aksatmasin gecmis olsun
(5,324 puan) tarafından
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Yalancı işkembe yap cnm bol sarımsak limon sirkeli şifadır bol karabiber döksün içsin. Yeşilliklerle salata yap bol soğan salatası yesin sumak falan koy içine ov soğanı salata yap yolla. Bol su içmeli çok önemli. Eczaneden D vitamini c vitamini takviyesi al götür içsin. Turşu ve turşu suyu şifadır sarımsak turşusu falan yesin. Mandalina portakal çok önemli. Aktardan dağ kekiği al demesin içsin hergün. Zencefil zerdeçal katsın ıhlamura içsin. Geçmiş olsun 
(5,324 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
(8,868 puan) tarafından
elifimm geçmiş olsun. Sizi de mi buldu bu illet :( inşallah hayrlsyla sağ salim atlatır annen :( 
(5,324 puan) tarafından
Buldu bu illet bizi de Allahım yardimcimjz olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 335 göst.
12 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 76 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
19 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikmeleklerim (7,768 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 120 göst.
7 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (941 puan) tarafından soruldu

374,594 soru

11,203,700 cevap

34,506 kullanıcı

...