0 oy
424 göst.
Diğer kategorisinde (3,335 puan) tarafından

Sen yeter ki göç git herseyin bir anda yalan olur tıpkı bu dünya gibi

image

9 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah hayırlı evlat versin inşallah. Hayırlı oldu mu bastonunu hatıra saklar kıyafetlerini yıkar hayrına birine verirdi. Ama hayırsız olunca böyle hemen çıkarıp atar çöpe.. 

O yüzden böyle sürekli kaynana kayınbaba kötüleyen herkesi desteklemelerine kızıyorum hiçbişey tek taraflı değil tek taraflı dinleyip al kapıya at yüzüne çarp bilmem ne diyorlar işte öyle gelinler ve onlara uyan evlatlar anne babanın hatırasına saygı duymuyor malesef.. Kendi anne babamıza değil tüm anne babalara saygı duyalım herkesin insanlığı merhameti ameli kendine... 
-Reklam-
0 oy
(190 puan) tarafından
Aynen öyle gün gelicek bizimde eşyalarımız böyle çöpe atılacak 
(3,335 puan) tarafından
Rabbim hayirli evlat hayirli aileler nasip etsin
(190 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Offff:( bu resim içimi kötü etti ya :'(

(3,335 puan) tarafından
Çok çok etkilendim hmde
0 oy
(1,419 puan) tarafından
O bastona bakınca içim gitti ya Allah bilir en büyük destekçisi oydu belli tutunduğu tek dal oymuş 
0 oy
(996 puan) tarafından
Bu sagisizlik resmen diriye saygı yok ölüye hiç yok Allah ıslah etsin
(3,335 puan) tarafından
Rabbim allah korkusu versin
0 oy
tarafından
Malda yalan mülkte yalan var birazda sen oyalan demişler oyalanmak icin geldi sahibi olduk sandık vesselam
(895 puan) tarafından
Yaziyi kadir gibi okudum yaa:))
tarafından
Kadir ezildi demi canım çok bilmiyorum ama o da bu lafı çok kullanıyor sanırım:)
(895 puan) tarafından
Aynn cnm.malda yalan mulke yalan koy bi kova su sile sile dolan:)))) bende yorumunu onun tonlamasi gibi okudum nasil alismissam kadire
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Gomlekler babamin kilerin aynisi babamda sadece gomlek giyer kareli burnumin diregi sizladi keske hic gormeseydim
(3,335 puan) tarafından
Biz 7 kat yabancıyken içimiz sızladı acaba bunu atan nasil atti
(6,053 puan) tarafından
Bilmm belki kimsesiz belki werecek yer bulamadilar ama atilabilmesi de guzel emin ol benim amcam intehar etti biz butun kiyafetlerini yakmak zorunda kaldik
0 oy
(119,067 puan) tarafından
Şuan pandemi dönemindeyiz vefat edenlerin giyimi eskiden huzur evindeki yasayanlara falan verilirmis ama artik huzurevleri veya cevreden alan yok virus bulaşır diye 

Ama çöpe atmakda iyi bişi degil tabiki yapilmamasi gereken bişi 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 868 göst.
0 oy
7 cevap 216 göst.
0 oy
19 cevap 912 göst.
21 Ocak 2023 Aile kategorisinde nilaryaa (232 puan) tarafından soruldu
+3 oy
23 cevap 578 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,194 puan) tarafından soruldu