0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde (1,134 puan) tarafından
Kızlar 2 çocuklu olmak ne kadar zormuş resmen ruh gibiyim kızım 17 aylık oğlum 15 günlük ikiside süt kuzusu kızım aşırı üzerime düştü kardeşini seviyo öpüyo ama sanırım kiskaniyo. Gece bi saate bi uyanıyorum oğlum çok gazlı gündüz zaten sırayla alt değiştirme seyansi  emzirme yedirme içirme  derken akşam ne çabuk olmuş anlamıyorum. Elim kolum tutmuyo gibi oluyo bazen ama bu günler geçicek şurda iki sene daha diye de kendimi avutuyorum:) benim gibi olan var mı  2 çocuklu annişler  sizde durumlar nasıl? Oğlum uyandı uyanacak cvp veremeyebilirim ama yorumlarınızı okurum. Kizceler

15 Cevaplar

+1 oy
(118,487 puan) tarafından
İste bu yuzden ikinciyi istemiyoruz bizde 
Valla ben gecen gun test yaptim dedim benimkine bu ayda yirttik diye kabus yaa
tarafından
Sorma sevdoş ben ....... olsam bile korkuyorum ya
(1,134 puan) tarafından
Eşimin kardesi yok ne kadar zor olduğunu anlatır. Biz anneler illaki yorulcaz canım öyle yada böyle ama kardeşsiz de olmaz bence kardeşi ileride kolu kanadı dalı budaği olucak birbirine yoldaş sırdaş akıl veren olucak paylaşmayı öğrenecek kavga ede ede büyüyecekler tatlılığı orada zaten bizde 4 kardeşiz 2 kız 2 oğlan keşke ablam da olsa derim daha kardeş bambaşka
tarafından
Tabiki kuzum tek çocuk sıkıntı zaten. Kerdeş tabiki olsun ama benim minnak daha dört aylık ondan korkuyorum.
Benimkide 10 aylik olmak uzere ama canimi okuyo 10 yasini gecsin o zaman bi kardes gelebilir
-Reklam-
0 oy
(1,330 puan) tarafından
Aynıyız ilk kızım  2 yaşında Zeynep Rümeysa m bir aylık
(1,134 puan) tarafından
Kizim zeynep 17 aylık oğlum hazar 15 günlük:) kızlarımız adaş
(1,330 puan) tarafından
:D AA evet ilk kizimda Hayrunnisa onu yedirdim icirdim yatirdim şimdi küçük le uğraşıyorum
0 oy
tarafından
Allah yardım etsin kiz benim bir tane onunla bile zor baş ediyorum 
(1,134 puan) tarafından
Aminnn canım sağol
0 oy
(17,279 puan) tarafından
Benimkiler büyük ya ama yinede bende baya yoruluyorum hic oturamiyorum nerdeyse hep ayakta mutfakta peslerinde günüm geciyo Allah yardimcimiz olsun canim seninkiler cok kücukmuş
(1,134 puan) tarafından
Aminnn canım aynen küçük inşallah büyüyecekler teyzesi :)
(17,279 puan) tarafından
Büyürler Allahın izniyle :) sabır lazım bol sabır :)
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Senin bebislerin arasında yine biraz fark varmış benim arkadaşım 3 aylıkken hamile kaldi doguma 1 ay var kızı daha yeni yaşına girecek Allah büyük ilerde rahat edersiniz inşallah  :)
(1,134 puan) tarafından
Inşaallah canım onun durum benimkinden daha yorucu olabilir baya küçük yavruları allah yardımcısı olsun
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Bi tane var ikiye bedel daha yeni yattı ama yine uyanır :)) 
(1,134 puan) tarafından
İlahi kız seni :)
0 oy
tarafından
Kazayla mi oldu ikincisi bende düşünemiyorum ya hele oğlum çok aşırı hiperaktif sonraki de öyle olur diye korkuyorum biraz daha büyümesini bekliyorum 
(1,134 puan) tarafından
Yok canım bile isteye oldu çalışmayı düşündüğüm için bide ikisi bir erkenden büyüsün istedik  yani bide iki çocuk yeter artık büyütmeye bakicam  rabbim isteyene versin
tarafından
Anladım öylede mantıklı ama benim oğlan dediğim gibi çok yaramaz ben yapamazsın uslu normal bir çocuğum olacağını bilsem belki ;)) Amin Allah isteyene versin
0 oy
tarafından
Kızımla oğlumun arasında 2 yaş var kızım ilk doğduğunda birini ayağımda diğerini kucağımda salladım kızım büyüdükçe yüküm hafifledi ama hâlâ üçümüz beraber yikaniyoruz kaç aydır kendi başıma yikandim hatırlamıyorum. Şu an oğlum 3.5 kızım 1.5 yaşında şimdi yerini kavgaları aldı yok oyuncağımi aldı yok biberonumu derken gün bitiyor. Benimde kızım mızmız bütün yemekleri o tezgahta oturuyor ben öyle yapıyorum. Bana seneye rahatlıcaksin diyorlar ama bakalım inşallah
(1,134 puan) tarafından
İnşallah canım  seninkiler büyümüş bile
0 oy
(7,118 puan) tarafından
2 kızım var, biri 9 yaşında diğeri 1 yaşında. Çok zorlaniyorum diyemem ama zorlukları oluyor tabiki. Eşim çok destek oluyor her bakımdan Allah razı olsun.
(1,134 puan) tarafından
Ne güzel canım eşim ayrı ben kaynanamlardayim doğum yapacağım diye geldim allahtan onlar çok yardim ediyo ama yinede yoruluyorum kaynanam işe başladı kayinbabam da kızı oynatiyo arada
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canım. 
(1,134 puan) tarafından
Aminnn cnm inşallah sağol
0 oy
tarafından

Bizde de durum cok farkli sayilmaz cnm buyuk oglum 4yasinda küçüğüm de 25 günlük birini emzir altina bak otekine yemek yap yedir derken aksam ne zman oluyo anlamiyorum bile ama dedigin gini canlari sağolsun :) onlar herseye değer <3

(1,134 puan) tarafından
Aynenn canım zaman su geçip gidiyo bi bakmışsın gelinlik damatlık yaşları gelmiş bu günleri ariyo olucaz :) ♥️
tarafından
Inslalah cnm Inslalah sag saglim gelelim o gunlere:)
0 oy
tarafından

Allah kolaylik versin gücünü arttırsın  seni tebrik ediyorum bugün hamile olduğu icin cocugunu memeden kesmeye çalışan birinin postunu hayretle okudum valla boyle anne de vsr mi diye. Cocuk emmek istiyormuş cok yoruluyomus vermiyormuş bu kez göğsü sizliyomus falan felan bi ton şikayet :'(

(1,134 puan) tarafından
Sağol kuzum bende gebeliğimde beş buçuk aya kadar emzirdim doktor bırak artık deyince bıraktım.  Ama cidden gebe gebe emzirmek yorucu oluyo analık kolay mi şuan kızıma süt icirdim oğlumu emzirdim altına kakasini yaptı temizledim derken üzerine işedi üstünü komple degistirdim uyutmaya çalişiyom başım catliyo uykusuzluktan rabbim herkesin yardımcısı olsun
0 oy
tarafından
Hamileyim Bende kızım tam 2 yaşını doldurunca 2. Yi doğuracağım bakalım hayırlısı nasıl olacak. Benim kız şimdiden yemeğini falan önüne koyunca kendi yiyor bence bana zor olmayacak o zamna iyice alışır bide kaynanamla oturuyoz görümce de çok hepsi evli ama sürekli gelir giderler 
(1,134 puan) tarafından
Ohhh iyisin o zaman  canım ne güzel kalabalık olmak bazen iyi oluyo tabi ilk ınsanlık önemli boş kalabaliktansa  inşallah yardimcin çok olur kuzum
tarafından
İnşallah canım kızımı doğurduğumda görümcemin biri 2 buçuk ay kaldı tabi yardımcı oldu ama bide sıkıntı oldu yani 3 tane çocuğu var ben yeni lohsaydım sıkıntı oldu yani

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 305 göst.
0 oy
3 cevap 101 göst.
0 oy
12 cevap 515 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 535 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (765 puan) tarafından soruldu

374,682 soru