0 oy
863 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Kızlar yattığımda hiç bir yoktu fakat şimdi ellerimin içindr bazı yerler kına rengi gibi yıkıyorum ama geçmiyor annem şeytan gelmiş yanına o yakmış diyo hurafemidir nedir bilemedim 

29 Cevaplar

+4 oy
(2,749 puan) tarafından

Şeytanın eline kına yakarak ne gibi bı kazancı olcak o kadar kötülük yapmak varken merak ettim:D

Hurafedir kız normalde melekler yaktı derler bazılarıda bı mantar çeşidi hangisi doğru ALLAH bilir

(7,791 puan) tarafından
Sesli güldüm :D vardır bı kazanci
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Tinea nigra isimli bir mantar enfeksiyonu yaşadığınız zararsız bir durum 3 4 güne geçer rahatsız olursanız doktora gidebilirsiniz krem veriyor.
+2 oy
(2,633 puan) tarafından
Töbe estağfurullah öyle şey mi olur yaa saçmalamayın. 
+1 oy
(1,578 puan) tarafından

Ayy sabah sabah tırstım ya. Şeytanla şebekle ne işimiz var. Bu mübarek cuma günü :D 

(614 puan) tarafından
Hahahah :)
(1,578 puan) tarafından
Valla öyle kız. Şeytandan şebekten korkarım ben. Eşim de ise gitti evde tek kaldım. Hamile hamile korktum ne yalan soyliyim:))
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Şeytanın işi gücü yoktu zaar.annen resmen saçmalamış böyle şeye inanan kaldım gerçekten hala 
(2,633 puan) tarafından
Baksana inanan var :D
(25,224 puan) tarafından
Ne diyim biraz bilinçlenmek lazım artık bişeyler geliştikçe diğer şeyler geriye gidiyo yada oldugu yerde sayıyo
(2,633 puan) tarafından
O kadar haklısın ki. Olduğu yerde saymaktan çok geriye gidiyor. Ellerindeki telefon onlardan akıllı olduğunu da kanıtlıyor. Yazık.
0 oy
(1,578 puan) tarafından

Bu arada o kına olayı nasıl oluyor bi resmini çekip atar mısın ellerinin canım ya:)) Ben duyuyorum burda uygulamadan ama hiç görmedim nasıl birşeyse 

0 oy
(2,768 puan) tarafından
Bir çeşit mantar o.
0 oy
(305 puan) tarafından
 Ay tabiki de yok öyle bisey şeytanın daha önemli işleri var senin elini niye kinalasin  tıpta bir açıklaması var onun herşeyi cine şeytana bağlamayın
0 oy
(324 puan) tarafından
Benim yengemle halama da oldu sabah bı kalkmışlar elleri ayakları kinaliydi ama neden oldu bilmiyoruz 1 kaç gün içinde gecti
0 oy
tarafından
Tövbe tövbe bari başlığı düzelt korktum sabah sabah 
(7,791 puan) tarafından
Ay bende
0 oy
tarafından
Ben bunu hocaya sormştm şeytan s.ı.ç.m.ı.ş eline demişti =) hemde bnm iki elimde de vardı turuncu sarı arası bir renqi var  
0 oy
tarafından

Valla geçenlerde kocamla bana yakmışlardır düğüne götürüyorlarmış artik cinler mi melekler mi onu bilemicem:D

(614 puan) tarafından
Ay cook güldüm:)))
0 oy
tarafından
Bizde de melekler kına yakmış derler
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bide karanlıkta çocuk uyutuyom korktum kız
0 oy
tarafından
Görünce güldüm o kına dil mantar:)
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Mantar o elindeki inanmayın böyle hurafelere Allah aşkına ya
0 oy
tarafından

Ruhun düğüne katılmış bacim ne seytani nie yaksin şeytan sana senimi işaretledi yoksa :P

0 oy
(2,860 puan) tarafından
Şeytanın işi gücü yok senin ele gelip kına yakacak.puahah :) 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
canım o benim de yaşadığım bir şeyler yani böyle yılda bir sefer falan yaşıyorum ama şeytan aldı diye hiç kimseden duymadım hocalardan tutumundan buna hiçbirinden daha dün ilk defa duyuyorum hiç içini korku böyle bir şey değil ya bir anlamı vardı düğüne mi götürüyorlar seninle iyi melekler mi diyeyim nasıl diyeyim  bunu çok duydum ama bir manası daha var internetten bak
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ya söyle  şeylere  nasıl  inanırsınız  anlamıyorum  yaa tıpta  açıklamsı  wardir  istersen  bi gözük  canım  

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 159 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatma ay (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 359 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,479 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 1,325 göst.
4 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 721 göst.