0 oy
731 göst.
Diğer kategorisinde (536 puan) tarafından
Eltimin yanında bir muhabbet geçti bir arkadaşım bana büyük bir kötülük yapmıştı çok kötü biriydi falan eltim de bu muhabbetten sonra benim instagramımdan kızı bulup takip etmiş ne alaka değil mi ben de eşime dedim hani ne yapmaya çalışıyor niye etmiş takip eşim de her şeyde art niyet arıyorsun falan dedi sizce bu art niyet aramak mı tepkim ne olmalı onun yaptığı normal de bana mı tuhaf geliyor 

14 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Sen niye gidip eltime anlatıyorsun ki düşmanımin düşmanı dostumdur diye biz söz kadın bilerek eklemiş aranızı bulmak için ekleyecek değil ya
(536 puan) tarafından
Ben anlatmadım kalabalık bir ortamda konusunu başkası açtı
tarafından
Anladım cnm yüzünü görmüş oldun tanımadan sinir oldum valla asla bişey anlatma
-Reklam-
+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Erkeklerin kafası böyle şeylere basmıyor genelde:D eltin de fenaymış
+1 oy
tarafından

Bal gibi art  niyet aranir vallahi ;) Hiç umursama bacim amaci seni sinir etmekse birak amacina ulaşamasın kudursun . anlatma bi daha eltine birseyini koy mesafeni gitsin . herkes herkesle iyi olucak diye birşey yok sonuçta 

0 oy
(119,461 puan) tarafından
Ne acayip insanlar var bee ne yapcani sasirmis delimj ne
0 oy
tarafından
Ya şu eltiler yüzünden eşinizle kötü olmayın onların amacına ulaştırmayin lütfen ya 
tarafından
Kesinlikle katılıyorum
0 oy
tarafından
Elti fesatlık yapmış belli ki işin detayını merak etmiş kızı araştırmış kocan da saftirik olduğundan seni suçlamış gerçekten değişik insanlar ya
0 oy
tarafından
Böyle bişeyin altında tabi art niyet aranır ama eşine söyleme kendin hallet derim 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bence gozun ektinin ustunde olaun ve mesafe koy arana.
0 oy
tarafından
Kocana değil eltine desene neyapmaya çalışıyorsun de
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Eltine ne oluyo sanki arkadaşınla iş birliği yapacak
0 oy
tarafından
Sen eşinle kavga ederek eltinin ekmeğine yağ sürüyorsun farkında değilsin 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Aynı yengem yaa o da oledir sen kimle kötüysen gider onla kanki olur evine çağırır kahve keyfi fln  resim atar..fesat cunku..
0 oy
tarafından
4 tane gorumcem var. 6 eltiyiz bizde. Gorumcem bana hep derki ne olursa.olsun gorumcelerine agla sizla ama eltine asla bise anlatma der. Gorumcelerim ablam gibiler. Ama eltiler iyyyy yani. Gorumcem hep uyarir beni hepp. Sakin eltilerine laf verme diye. Cunku hepsi bize dusman gibi der. Ve ben nelere sahit oldum oldukca da gorumcelerime hak verdim. Aman neyse ne dedik. Nerde cokluk orda b.o.k.luk.

Tabi ki art niyet ara
0 oy
(1,577 puan) tarafından
O çok kötü arkadaş niye hala senin instagraminda var ki? En baştan engel atman gerekirdi

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 2,992 göst.
0 oy
15 cevap 759 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 346 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,252 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu