0 oy
758 göst.
Aile kategorisinde (105 puan) tarafından
3 sene geri çekilme ile korunduk olmadı sonra istediğimiz ile oldu sezaryanliyim şimdi korkuyorum ya bisey olursa adet olmadım spiral takınmıyor ne yapsak akil verin şimdi yine geri çekilme ama be bek var korkuyorum çok ilişki bile istemiyorum eşim le kavga ediyoruz sürekli 

15 Cevaplar

0 oy
(1,964 puan) tarafından
Haklısın geri çekilme bir korunma yöntemi değildir.  En doğrusu erkeğin korunması ama bir çok erkek kabul etmiyor. Ya o korunacak yada sen iğne veya sipral falan taktiricaksin
-Reklam-
0 oy
(1,873 puan) tarafından
eşinle konuş canım düzgünce geri çekilme riskli bir yöntem doktora gidip emziren anneler için uygun olan doğum kontrol hapı kullanabilirsin onu da bilmiyorum adet olmadan başlanıyor mu. ya da tek çare kondom. 
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Spiral adet olmadan da takılıyor 
(2,790 puan) tarafından
İmza istiyo canım onuda eşi kabul eder mi ki
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Evlenddigimiz gunden beri eşim korunur, bir kez bile sorun etmedi.. 10 yıl oldu. Niye sorun ediyorlar ki. Hic anlayisli degiller. 
(105 puan) tarafından
10 sene geri çekilme ile mi korundunuz sadece tebrik ediyorum sizi ne güzel
(105 puan) tarafından
Çocuğunuz var mı acaba
tarafından
Eşim korunuyor diyor, prezervatiften bahsediyor. Korunma deyince geri çekilme mi anliyorsunuz siz?
(1,363 puan) tarafından
Hayir prezervatifle tabiki. geri cekilme riskli. Prezervatifsiz iki iliskiden 2 cocugum oldu :) hamile kalmaya çok musait bir bunyem var. Hele 2.ci 7 yil boyunca ilk cocuktan sonra korunduk korunduk 1 kez oldu ondada doğdu iste :)
0 oy
(7,419 puan) tarafından
bende eşım korunuyo geri cekilme korunma yöntemi diyil
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Hap icebilirsin
0 oy
(571 puan) tarafından
Geri çekilmeyle ablam 4. Doğurdu iyi bir yöntem değil zaten eşin bişey yapmıyorsa sen yap 
(2,671 puan) tarafından
Ayy çocuklarının aralarında kaç yas var bizdw  geri çekilme ile korunuyrz ve korktum suan
(571 puan) tarafından
En son doğurduguyla ondan önceki çocuğun arasında 3 olması lazım zevk suyuna bile hamile kalınıyor onların öyle oldu
(2,671 puan) tarafından
Anladım canım sağlıkla buyusunler
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kuzum adet olmadığın için sipral atkilmiyor diyorsan takılıyor ben taktırdım 
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Prezervatif taksın 
0 oy
tarafından
eşin çok cahil kolay gelsin
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bizde geri çekilme ile korunuyrz ama korkuyrm yinede her ay adet olmak için dört gözle bekliyrm yani bence de doğru bir korunma yöntemi deil ama işte 
0 oy
tarafından
Bende spiral var adet olmuyorum 10 gün geçti çekilme korunma şekli değil cnm 
0 oy
tarafından
Birsey olmz cnm kanaman yoksa korkma valla ayip olmazsa birsey derdimde neyse belki anladin 
0 oy
tarafından
Ben o geri çekilme yöntemiyle ikinci çocuğu doğurdum azcik bı kacmasiyla yani düşün sakın izin verme eşine bende hala adet olmadım prezervatif aldırdım onu kullanıyoruz adet olur olmaz spiral taktiracagim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 508 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 262 göst.
8 Kasım 2021 Aile kategorisinde 26032020 (826 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 950 göst.
10 Mart 2023 Aile kategorisinde Yasemincee (1,209 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 341 göst.