0 oy
507 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kayınvalidemin evi yeni gelin evi gibi gıcır gıcır çokta iç açıdır yatak odasına giderken kendini gazinoya gitmiş gibi hissedersin balkonu öyle çiçek hastası kandilli mumlukları falan ben beğenirim anne çok güzelmiş derim oda bana al götür sen yabancı gibi duruyorsun kendin almıyorsun der ama ne biliyim 11 senelik evliyim hala bi çekinme var bende yüzsüzlük gibi hissediyorum bir iğnesini almadım bu zamana kadar bazı insanlar annesinden olsun kayınvalidesinden olsun taşırlar benim öyle huyum yok ama biraz girişken olmak bende isterim 

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
Malesef bendede oyle bi huy yok ne annemden ne kaynananmdan 
-Reklam-
0 oy
(242 puan) tarafından
ben begenirim istemem ki o da vermez
0 oy
(6,833 puan) tarafından
Ben istemem versede almam aman onun olsun ama o bana geldigi zamanlarda cop kovama kadar begenir nerden aldiysan bende aliyim der benimle sidik yaristirirdi
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Al.demem begensem bile de almaz cook cimri cok 1 liranin hesabini yapiyo kendiyke obur tarafa giturcek ya allahtan kayinbabam.ole degil zıtlar oda aksinie gozu o kadar bolki
0 oy
tarafından
Bu konuda üstüme yoktur :D alır alır götürürm affetmem valla evini alip getirsem yok demez garibim :D geçen sene koltuk takımlarını aldım benm eskileri ona verdim o derece 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Almadim almamda kuzum 
0 oy
tarafından
Begendigimi dile getiririm ama istemem ya da almam yani ama nerden aldin diye sorarsam ben sana alirim der ertesi gun bakmisim almis
0 oy
tarafından
Evinde bişey beğenip alma gereği hiç duymadım ama sağolsun gorumcem hoş bişey bulduysa resim atar alayimmi sanada diye genelde bir tek çiçek alırım kayınpeder çiçek hastası o benden asirir  ben ondan:)
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sen iyisini yapiyosun arada bir olablr belki ama kadın öyle demese ne desin
0 oy
tarafından
Almam canm alsam 3 gun sinra tum türkiye duyar.zaten oyke temiz bir evide olmadigi icin aldigu bir esyayi 3 gun sonra cöp yapar kendisi
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Benimkide der beğendiysen al diye bazen alırım bazen almam 
0 oy
tarafından
Valla kimsenin biseyini istemem ben huyum deildir esimde der acından ölsen kimseye demezsin die 
0 oy
tarafından
Vay be bu devirde  boyle suslu kaynana:))

Elma kurdu seni 1 senelik  evli sniyodum  bende tebrik ederim
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Senin evinde güzel derim 

Herkesin evindeki kendisine kalsin ;)
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Annem kendine bişey alır ertesi gün getirir niye getirdin derim aman ben ne yapacam der süs eşyası yada tabak bardaktan bahsediyorum verir sağolsun kaynanamdan almam çünkü evin içinde eltim var 

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 536 göst.
28 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 502 göst.
5 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Güneşş (680 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 378 göst.
9 Aralık 2023 Aile kategorisinde Kubra_87 (452 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 442 göst.