0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (430 puan) tarafından
Sorum yukarıda

32 Cevaplar

0 oy
(94 puan) tarafından
Hayır tabi ki benim mahremim neden olsun bir ara birlikte oturduk 4 ay kadar evde tatsızlık oldu kızına gitti anahtarım da ondaydı hemen eşime anahtarı aldırttım
(430 puan) tarafından
Doğum yaptığımda yanımda kaldı sağolsun. Şimdi geri almak istiyorum nasıl yapıcam
-Reklam-
0 oy
(2,503 puan) tarafından
İlk zamanlar vardı aldım bende geri 
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Hayır yok hatta evlenince ilk iş kilidi değiştirdim aile apartmanı diye sadece annemde var annemler yakın oturuyor bazen unuyorum kaybediyorum hemen annemden alıyorum 
0 oy
(150 puan) tarafından
Yo neden olsun ki benim evim benim mahremim gelir kalır gider anahtar kimseye vermem kendi ailem de dahil 
0 oy
(88 puan) tarafından
Benim vardi karsi dairesinde oturuyordum birgun ampul patladi ona sordum varmi diye bana surdaki cekmecede var sende dedi dusununki ben kendi evimde hatirlamiyorim o kadar kurcalamis ee bende birgun esimin anahtarini aldim cebinden sakladim bende evde yoktum esim benden once gidecekti eve gitti anahtari yok annendekini al dedim yaptirana kadar aldi birdahada asla vermedjm ben yazliktaykende birgun kaynim aradi girdim sizin eve hic abur cubur yokmu ya bulamadim nerde diye son oldu
tarafından
Çüş yani kaynin sizin evinizde kafayı mı yiyor bu inanlar
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Hayır aynı şehirde yaşamıyoruz zaten daha önce beraber kaldık bir süre özellikle yedek anahtar yaptırmadım eşime sen anahtarını ver zaten ev hiç boş olmuyor dedim. Bazen onun bazen benim anahtarımı kullandılar şimdi kendi evimdeyim gelip bizde kaldıklarında yedek anahtarımı veriyorum giderken alıyorum 
0 oy
(547 puan) tarafından
Evet var onunkide bizde var
0 oy
(3,219 puan) tarafından
Yeni ev aldığımız da benden habersiz eşim vermiş annesi de almış. Çok büyük kavga ettim bu yüzden kadın utanıp verir diye bekledim vermedi eşimde geri almadı. Hiç sevmiyorum benim mahremim ve benden habersiz vermiş. Aklıma geldi yine sinir oldum 
0 oy
(951 puan) tarafından
Kaynanamda yok ama annemde var
0 oy
(663 puan) tarafından
Niye olsunki ne münasebet onun anahtarı bende yoksa bnmki hiç olamaz 
0 oy
(1,478 puan) tarafından
Kimsede yok her bi çantamda var-dır yedegim 
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Tabii ki yok ne münasebet olsun benim yuvam benim özelim kendisi de oğluna verecekti bende istemedim nolur nolmaz biz yasliyiz diyor bende dedim insllh bı şey olmaz zaten kızınız var evde alo der bizde yetisiriz :)
0 oy
(1,496 puan) tarafından
Kaynannam iatedi ama vernedik ilk ceyiz dizerken daha ne alaka benim özelim benim evim
0 oy
tarafından
Var evet acilnbir durum olur doğum gibi falan Allah korusun evde kaybolur ben anahtarı kaybederim diye hir tanede ona verdik 
0 oy
(318 puan) tarafından
Kaynanada anahtarın ne işi olur eşim ve bende var 
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Yok eşimin iş yerinde var yedek :))
0 oy
tarafından
Hayır yok :::::
0 oy
(4,922 puan) tarafından
War ama bir gün olsun evime gelmesi falan girmemiş bundan eminim 
0 oy
(294 puan) tarafından

evet canim var ama izinsiz kesinlikle girmezler. eski durdugumuz evinde vardi yedek anahtari hic sorun yaşamadim:) 

anahtarimi kaybettim kusura bakma anne tek eşimde var falan diye isteyebilirsin canim 

0 oy
tarafından
Hayır yok sonuçta benim evim niyebolsun ki ha şöyle bir durum var burası deprem bölgesi şiddetli artçı olursa camlar açılabilir uzak bir yere uzun süre gidersem veririm ne olur ne olmaz diye ben yokken benim evime eşimle bile gelmezler 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 641 göst.
2 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 535 göst.
28 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 436 göst.
2 Ekim 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 236 göst.