0 oy
746 göst.
Aile kategorisinde (75 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
...  ...... 

24 Cevaplar

+3 oy
(3,276 puan) tarafından
Eşin otursun anasına çocuğa baksın sen git çalış seninle acaba niye evlenmiş anneme bak diye mı ne demek 10 evlâdım feda olsun işte rabbim böylelerini de evlat sahibi yapıyor sözüm sana değil canım yanlış anlama beni
-Reklam-
+2 oy
(5,492 puan) tarafından
Rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin, ne güzel sevabın en büyüğünü sen alıyorsun, bırak diğerleri bakmasın. Sen gidip de huzur evine yatıralım demiyosun ki, ben boşken bile midem çok bulanıyodu, sadece bulaşık makinesine bile. Bence durumunuz varsa bi yardımcı almak çok mantıklı. Kesinlikle kötü yorum yapanlara aldanıp da kadına kötü davranma, Rabbim cenneti ile ödüllendirir seni emin ol
(10,411 puan) tarafından
Amin canım artiladim seni sende beni artila olurmu hahahahahaha
(5,492 puan) tarafından
Artıladım
+2 oy
(10,411 puan) tarafından
Eşin hayirli evlat Allah ondan razı olsun ama sanada yardım etmesi lazım sonra 1o evladim feda olsun lafida çok yanlış. Bence verdigin kararda yerinde bakıcı sabah gelip akşam gitsin
+1 oy
tarafından
Yatılı alma zaten gidip gelecek birini al ama eşinin sana yaptığı iyi bisy değil diyetleri fındık kırıp evinde keyif yaparken tek sıkıntıyı sen yaşıyorsun bu haksızlık yani 
0 oy
tarafından
Yatili zaten olmasin cnm bnce bu devirde kimseye guvenemem ben şahsen ama dogru karar vermissin bence evet mükafatı cok büyüktür eminim ama sana da yazık 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Ben olsam yatılı alırdım canım Allah sabır versin
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Tabiki biri şart neden yardım etmiyor çocuğu feda olsun diyo ise sende bı anannin yavrususun temizlemeye bakmaya yardım etmesi lazım
0 oy
tarafından
3+1 küçük değil ama ben sana bak diyemem üç çocuğu varmış eşin neden sadece sana baktıriyor sende insansın dinlenmeye ihtiyacın var bence yardım al daha çok küçüksün benim dedem böyleydi annem bakardı 7 yıl kimse yardım etmedi benim kıdem çok hassas en ufak kokuda çıkaran bir insanım valla Allah yardımcın olsun
0 oy
(6,830 puan) tarafından
Dogru ve yerinde bir karar vermisin esin annesine bakmiyor ki bakıtıyor belli ki sana canim
0 oy
(969 puan) tarafından
Ahhh canım seni o kadar çok iyi anlıyorum ki benim babaannem de alzheimer di.. tuvaletini yaoar evin duvarlarına sürerdi ben küçüktüm 12 yaşlarında fln ev berbat kokardı psikolojimiz bozulurdu yemek yemezdi zorla yediridik yabancı bı insan geldiğinde hiç birşey yok gibi sohbet ederdi insanlar inanmazdi Allah yardımcıniz olsun 2012 de vefat etti babaannem çok ağlamıştım 
0 oy
(358 puan) tarafından
Bencede yardimci lazim sana  hamilymissinde gunluk gelsin gitsin 
0 oy
tarafından
Eşin de çok haksız yani 3 evladı var her ay birisi bakabilir kimse de zorlanmaz bu şekilde bakıcı tutacaksan da parasını diğer 2 kardeşi de versin bence tamamen size yük olmasın 
0 oy
(924 puan) tarafından
Benim babaannem de böyleydi annemle ben bakardım tuvalete birlikte taşırdik zor oluyor canım haklısın Allah sabır versin
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ozaman  kendi  baksın  senin  başına  yıkamaz  sen bakmak  zorunda  değilsin  birde  nasıl  10 evladım  feda  olsun  diyebiliyor Allhim akıl fikir versin ya tut canım  bakıcı  böyle  hayat geçmez 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Sen daha çok kucuksun Bukadar kucuk yasta bukadar sorumluluk fazla. Yaptıgın cok buyuk bir sevap annen gbı bakmıssın helal olsun sana. Yardımcı almna yerinde karar orta yaslı birini al guvenılır bende olsam gece bırakmam. Yalnız ne Ssacmalıo kocan cocuklarım feda olsun falan onlara gunah deıl mı tamm annen degerli ama cocukların ne. Bana bole derse ben bakmam kusura bakmasın. Sen Allah ıcın yap onun ıcın deıl. Ama sana destek olmaları lazım dıger kardes lerın tek sen ne zmana kadar bakcan seninde Bı hayatın var senin de yasin kucuk kocan nıye yardım etmıo annem demesini bılıo gelsın yardım etsin 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Pardon da hizmetçi misin?Kendi dogurduklari bakmıyor sen niye bakıyorsun onu anlamadım.Esin madem 19cocugum feda diyor o zaman parası da feda tutsun bı bakıcı baktirsin
0 oy
tarafından
Alzehmır hastası çok zor babamın teyzesi en son evrede ağzına yemek konuğun dan çiğnemeyi unutuyodu ama oğlu çok ilgileniyordu annesi ile eşinin yardım etmesi lazım çok zor bakımları 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Esinin oyle baska kardeslere vermem bitek ben bakacam demekle olmuyo. Esin degil sen bakiyosun. Benim annemde babaanneme bakiyo. Ama babam cok yardimci. Emekli evde surekli babam onunda etkisi vardir illaki ama calissaydi da yaoardi. Evde oldugu zaman da olsun senin dinlenmeni saglmaasi annesiyle ilgilenmesi gerekiyo

Babam mesela annesinin bezini de degisrtirir .  carsafini da. Yemegini de elleriyle yedirir. Masallah yani. Yasinda cok genc canim kndini heba etme .konusulsun anlasilsin
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Valla canım belki linclenecem ama eşim bana dese 10 çocuğum kurban olsun anneme kıyamet koparırım annesi çocuğuma 10 kez kurban olsun. Anneme ben bakacam demiş ama o değil sen bakıyorsun. Mecbur da değilsin bu  halinle üstelik çok gençsin. Illa bakacam derse de o baksin her seyine
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Çok zor akıl sağlığı herşeyden önemli, Allah rızası için kıymet veren ol, bakıcı konusunda çok iyi düşündün en çok aylık maaşı 3000 3500 olur, eşin ödemede zorlanırsa diğer iki erkek kardeşte pay eder yardımcı ücretini ortak verirsiniz, Allah yar yardımcın olsun, ele düşene de zor, bakana da zor

İlgili sorular

+3 oy
23 cevap 770 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 517 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 308 göst.
9 Ağustos 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 157 göst.