0 oy
555 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Soru yukarda 

32 Cevaplar

0 oy
(119,237 puan) tarafından
Ben secilmem secerim dedim sectim aşık oldum
-Reklam-
0 oy
(964 puan) tarafından
Eşim bana görücüyle gelmişlerdi zaten 3 ay peşimde koştu  :D
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ilk eşim oldu ben onu zamanla sevdim aşık oldum hatta sevgililigimizin ilk zamanlarin da seni hemen sevmemi bekleme demiştim ☺️☺️ 3 ay sevgili kalıp nişanlandık 9 ay nisanlı kaldık 4 yıldır hayatimda 3 yıldır evliyiz çok şükür  bitane de ogluşumuz var ve gün geçtikçe birbirimize olan aşkımız oglumuza baktıkça depreşiyo ☺️☺️ her gün iyi ki diyoruz ❤ Allah herkesi kalbi güzel merhameti insanlarla karsilastirsin kimsenin yuvasında huzur mutluluk eksik olmasın inşallah 
0 oy
tarafından
Kiz tabikide kocam :))) bana asik olmayan ölsün:))
0 oy
(2,009 puan) tarafından
İkimizde birbirimize asik degiliz :D
0 oy
tarafından
Eşim bana aşık oldu
0 oy
(255 puan) tarafından
Galiba ikimizde aşık değiliz 
0 oy
tarafından

Eşim le tanıştığımız 2.gün sen aradığım hayallerinde ki kızsın demişti :D

0 oy
(1,794 puan) tarafından

O tabiki çok uğraştı hatta iki kere evlilik teklifi yapti:D

0 oy
(27,351 puan) tarafından

Aşka inamam ilk  eşimi görünce  tamam bu benim esim olacak insan dedim .. ve oldu .onca imkansızsa rağmen.

0 oy
tarafından
Ilk gordugu gun uyuyamamis aklindan cikmamisim velhasil hikeyemiz oyle basladi 3 yil gecti aradan tabi o sirada adamin gozu bende ama benim baska bir iliskim var arkadasiz esimle derken benim iliskim bitti aradan zaman gecti oglumuz acildi bana eee tabi bende bos degil hoslaniyorum ondan kabul ettim sevgili olduk 1 yil gecti nisan sonra 1 yil sonrada dugun derken 4.yilimiza girecez nerdeyse ama o gunleri oyle cok ozluyorum ki anlamam ben kendimi ruhsuz sanirdim meger ben ask kadiniymisim ve evlilik aska ters hersey zamanla monotonlasiyor 
0 oy
(48,628 puan) tarafından
ilk eşim beni gördü ben ilk buluşmada cok etkilendim doğumdan sonra daha cok baglandim

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 933 göst.
22 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ☀️❣gülperim☀️❣ (6,782 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 892 göst.
+1 oy
117 cevap 1,967 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 230 göst.

379,115 soru

11,348,564 cevap

34,813 kullanıcı

...