0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sizce kızlar soru amaçlı

12 Cevaplar

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Var inanıyorum. Inanmayana inanmak istemiyorum.
(9,651 puan) tarafından
Basima gelmedi ve gelmemesi için mart ayından bu yana evdeyim diyebilirim çoğunluğun göstermediği özeni gösteriyoruz ve bu özeni göstermeyenleri reddedenleri anlamıyorum anlamak istemiyorum eğer üzerlerinde hakkım varsa helâl de etmiyorum..
tarafından
Aynen öyle cnm herkes sokak sokak geziyor ya hele bugün ekmek almaya çıktım marketler tıka basa dolu
(9,651 puan) tarafından
2 gün evde duracaklar diye aylikalisveris yapıyolar. Çok sukur herseye ulasmakartik okadar kolayken bu kadari abartı
tarafından
İşde bide kafayı karıştıran o var çok tuhaf bi hastalık
(9,651 puan) tarafından
Keşke 1 yıl  herkes keyfine gezmesin ara verse ve bu olayları atlatsak
-Reklam-
0 oy
(180 puan) tarafından
Ben inanıyorum çünkü olduk ailecek olduğun zaman var diyosun canım çünkü onda virüste yasadigin ağrılar öyle normal ağrılar değil yani gece uyurken baş ağrısına uyandim ama öyle böyle değil babam nefes darlığı yaşadı 2 hafta hastanede yattı yemek yemeyi bırak konusamiyord8 öyle bitkindi 
tarafından
Geçen bizde öyleydi gripti ama çook agırdı ya
(180 puan) tarafından
Yanı grip yatınca dinleniyosun ama bu uykuda bile rahat ettirmiyor sırt ağrısından uyuyamamıştım komşum var mesala kasik ağrısı için hastaneye gitti korona olduğunu öğrendi dün mesala anlatıyor diyor ki öyle agrım var di ki doğum yapıyorum sandım öyle bi ağrıydı dedi
(180 puan) tarafından
Bi kere oldum 2.yi olmak istemiyorum yani 2 .olanlar ağır  atlatıyormuş öyle diyorlar Allah korusun hepimizi inanmayanlara hayret ediyorum ben
0 oy
(17,921 puan) tarafından
Koronayi griple bağdaştirmaya calisan ark vardi dün yani aslinda korona yok gbi bi post acmisti peki korona yoksa daha önce gripten bu kadar insan öldü mü? Var tabiki amaci ne bilmiyorum ama var 
tarafından
Bağışıklık ile ilgili sanırım
0 oy
tarafından
Inanmayan varsa gün gün nasıl acı çektiğini hele ki bi odanın için de 10 gün kalmanın  evladın dan uzak durmak ne demek mis anlatayım çeken bilir ay böyle inanmıyorum diyen insanlar virüs olmuyorda olan bizim gibi garibana oluyor 
tarafından
Birde o var çok tuhaf işde aynı evde ki kişiye bulaşmıyosa dışarıdan nasıl bulaşıyor çok tuhaf
tarafından
Allah yardımcın olsun tez vakitte düzelirsin inşallah canım
tarafından
20 gün oldu iyileselii korkudan markete bile gitmiyorum gidince pişman oluyorum inan ki benim bağışıklığım düşük cok çabuk hasta olurdum zor geçirdim nefes darlığı çok yaşadım  eşim de yılda 2 kez hasta oluyo anca onun olmamasına şaşırmadım bağışıklı kuvvetli oğlumu da Allah korudu demek ki yoksa oda sık hasta oluyo ama ben erken fark ettim geç olsaydı oğluma kesin geçerdi
tarafından
Testi zormu ilaçları kullandınızmı
tarafından
Ay yok kız  anlattıkları gibi acımıyor hafif burunda gıdıklama oluyo devlet hastanesi çok sokuyo burnunun dibine kadar özel de öyle değildi ben emzirdigim için kullanamadm bide çarpıntm olduğu için ama eski sağlığın olmuyo çabuk yoruluyosun boğaz ağrısı hala devam ediyo sıcak ortamda buhar filan varsa duramıyorum nefesim daralıyo hala
0 oy
tarafından
Inanıyorum canım ben 
0 oy
tarafından
Ben bizzat kendim korona oldum 
0 oy
(27,451 puan) tarafından

Hastalığın varlığına inanıyorum ama korona değil başka birşey var...

Onunda kokusu çıkacak.

tarafından
Hah bende omu diyordum çok tuhaf bişiler dönüyor pek anlamadım valla
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Var tabiki cin sagolsun pislik mahlukatlar
0 oy
(48,833 puan) tarafından
ayy her annemlere gittigimizde bir babamla tartisiyoruz adam yok diyo gripten kalpten ölüyorlar diyo inanmıyor
0 oy
(7,441 puan) tarafından
1.5 aydır koku alamiyorum 30 sendedir hiç bu hastalıktan olmadığıma gore var demekki :-)
(13,150 puan) tarafından
Hala mi  alamıyorsun çok uzun süre olmuş
(7,441 puan) tarafından
3-4 ay alamayanlar var canım
0 oy
tarafından
Korona diye birşey var ama kasıtlı yapılan birşey olarak hayatımıza girdi malesef ama inan ki şu süreç öyle birşey ki olmasa bile bağışıklığı düşük olan herkese pozitif yazıp vaka yükseltiyorlar bu da bu gerçek
tarafından
Çok enteresan şeyler var ya anlamadım onu merak ediyorum bi evde 4 kişi tek kişi oluyor ama dışarıda hemen kapıyoruz evdeki adamdan bulaşmıyo anlamadım
tarafından
Aynen öyle benim görümcem oldu eşiyle aynı evde 2 hafta kaldılar ama eşine bulaşmadi ama dışarıdan hemen alıyoruz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 132 göst.
9 Haziran 2023 Aile kategorisinde Hlmeren (672 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Lala Amir (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 313 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cigdem6565 (912 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 190 göst.