0 oy
1,084 göst.
Aile kategorisinde (219 puan) tarafından

Kızlar biz 1, 5 senedir evliyiz ancak hiç haftasonu evde kalmadık yaa kaynanamgile yaa annemgile gittik yani başbaşa hiç koca bir günü evde geçirmedik şimdi de malum dışarı çıkma yasağı var kaynanamgilde virüs olduğu için gidemiyoruz anlayacağınız eşimle 2 gün evdeyiz ama eşimin canı sıkılır diye çok üzülüyorum yapacak birşey yok evde çocuk olsa onunla oyalanır ama oda yok siz eşinizle nasıl vakit geçiriyorsunuz :)

46 Cevaplar

0 oy
(189 puan) tarafından
Kahvalti edin birlikte evi toplayn sonra cay icin muhabbet edin sohbet edin aksam yemegini birlikte yapin bide arada cocuk temeli hazirlayn tamm ahahahaha :)))
-Reklam-
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Güzel bir kahvalti yapariz ben temizlik yaparim o pc ile uğraşır benim işim bitince güzel bir kahve yaparim o sirada o da netfilx den film açar sarilir beraber izleriz sokağa çıkma yasağı olmadığı zaman araba ile gezeriz şehri dolaşırız sonra evimize geliriz kavga etmedigimiz gunler boyle kavga edince ben küserim o da küser o bilgisayarla oynar bende ev ile ilgilenirim :) virüs bu kadar fazla değilken ayda yemeğe giderdik veya kahve içmeye simdi evdeyiz hep
0 oy
tarafından
Çocuk olmadan önce eşim 12 saat çalışırdı pek vakti yoktu ya uyur ya pubg oynar şimdi di de öyle çay iceriz dizi izleriz youtube dan öyle geçiyo 
0 oy
(10,433 puan) tarafından
Netflix sağolsun sezon sezoooon dizilerceee
0 oy
(286 puan) tarafından

Bizde kavga ederek geçiriyoruz canım:):D

0 oy
tarafından
Film izliyoruz

kek pasta denemesi yapıyoruz 

İlginç araştırmalar yapıp birbirmize anlatıyorz 

Kim daha güçlü diye birbirmizi yere düşürmeye çalışıyorsans edip şarkı söylüyorz sonra birdaha güreşiyorz :D
0 oy
(258 puan) tarafından
Eşle vakit geçirmek kadar güzel bir seymi var canım ya tabi anlasiyorsaniz film izliyoruz telefonlarımizla ilgileniyoruz bazen bazen birlikte videolar izliyoruz yemek yapıp yiyoruz 
0 oy
(3,282 puan) tarafından

Akşama kadar yatın hiç kalkmayın :D

0 oy
(3,753 puan) tarafından
Pandemi den önce tek keyfimiz dışarı çıkıp dolaşmakdı sonra benm aileme yada kaynanama giderdik şimdi tek zevkimiz evde oturmak büyük ihtimal temizlk yapcaz 
0 oy
tarafından
İlk evlendiğimizde istanbulun çeşitli yerlerini gezerdik otobüsle trenle vapurla. Özellikle galata köprüsünden yürüyüp Karaköye ordan da galatasaray Kulesi'nin ordan istiklale ve taksimé ordanda eve :) güzeldi. Haftasonları giderdik bi yerlere. Avm ye gidip Hair okey felan oynardık :D alışveriş felan yapardık sinemaya giderdik. 9 sene iyi gezdik :) şimdi çocuk var korona ar evdeyim ben o da çalışıyor.
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Niye sıkılsın canım tek taraflı düşünme hepimiz evdeyiz o da birşeyler yapsın. Mesela birlikte yemek yapın kek yapın film izleyin. Çok da sikma ne illa birlikte birşey ler yapacaksınız diye birşey yok. Biz eşim ile her hafta sonu evdeyiz bazen o maç izler ben tlfn da uğraşıyorum veya o oyun oynar hiç karışmam 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Belli saate kadar beraber takılırz film yemek yapmak vs sonra ona oyun oynaması için vakit tanırım oda oynar o esnada ben evimin işlerini varsa yaparim sonra yne film açar izleriz
0 oy
(14,036 puan) tarafından

Eşim le evde oluruz sıkılmayız biz tam tersi huzur buluyoruz :)

Beraber yemek yaparız film izleriz sohbet ederiz temizlik yaparız 
0 oy
(10,079 puan) tarafından

Kız biz çocuk olmadan ne rahattik. Ne anne kaynanasi her gun bi yere giderdik gezmeye. Gece sabahlara kadar çay cekirdek patlamis misir film izlerdik aksama kadar yatardik :D ögrenci hayati

0 oy
(704 puan) tarafından

Biz beraber kahvaltı hazirlar guzelce yer kızımızı uyuturduk sonra kahvee sigara keyfi yapar tavla oynardık dısarı cikacaksak kızımız uyaninca hazirlanir avm yada disarda gezmeye gider yemek yer gelirdik evde yiceksek beraber yemek yapar sonrasnda cay icer film izlerdik degisik degisik kızımızla oyunlar oynardık cok eglenirdik yan yana ahh cok ozledim kocamı :'(

0 oy
(1,077 puan) tarafından
Biz eşim imam olduğu için 3 buçuk senedir hep dip dibeyiz.  Film izleriz kitap okuruz sohbet ederiz bazen monopoly tarzı oyun oynarız tabi hepsi bebekten önceydi şimdiki zaman gibi yazdım :D
0 oy
tarafından
Çocuk olmadan önce tavla oynardık film izledik sohbbet ederdik..kağıt oyunları oynardık .eşlerin yanlizken birbirleriyle sohbet etmesi eylenmesi önemli bence..şimdi çocuk var hamileyim..arada yine oynarız..film izleriz..oğlumla uğraşırız..
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Bizde çocukta var genelde onla uğraşıyoruz ama o olmasada hiç sıkılmayız film izleriz abur cubur yeriz temizlik yaparız  12 gün karantinada kaldık çok güzel vakit geçirdik hiç tartışmadan küsmeden falan 
0 oy
(964 puan) tarafından
Hamileysen temizlik yaptır ben en cok onu yapıyorum :D
0 oy
(1,506 puan) tarafından

Beni uyandırır ben ayılıp kalkana kadar çayı yapar kahvaltiliklari hazırlar ben kalkınca devam ederiz yeriz ben bulaşık toplarım o içeriyi toplar hava güzelse balkonda kahve iceriz tv izleriz beraber geri genel de o izler ben dibinde uyurum :D hamilelik malum akşam yemeğini hazırlarız beraber eğer çay yanına cani birşey isterse ben onu yaparım kendi yemek sonra çay tv keyfi felan :)

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 726 göst.
0 oy
19 cevap 814 göst.
12 Aralık 2020 Aile kategorisinde Alyna00 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 476 göst.

381,125 soru

11,410,141 cevap

34,948 kullanıcı

...