0 oy
1,074 göst.
Aile kategorisinde (219 puan) tarafından

Kızlar biz 1, 5 senedir evliyiz ancak hiç haftasonu evde kalmadık yaa kaynanamgile yaa annemgile gittik yani başbaşa hiç koca bir günü evde geçirmedik şimdi de malum dışarı çıkma yasağı var kaynanamgilde virüs olduğu için gidemiyoruz anlayacağınız eşimle 2 gün evdeyiz ama eşimin canı sıkılır diye çok üzülüyorum yapacak birşey yok evde çocuk olsa onunla oyalanır ama oda yok siz eşinizle nasıl vakit geçiriyorsunuz :)

46 Cevaplar

+8 oy
(152 puan) tarafından
Tartışıyoruz, kavga ediyoruz böyle geçiyor 
(453 puan) tarafından
Koccaaamaannn arrrttiii
(152 puan) tarafından
:)) teşekkür ederim canım
-Reklam-
+5 oy
(25,224 puan) tarafından
Çocuk yapabilirsiniz :D 
tarafından
Lan manyak kahkaha attım
+4 oy
(48,620 puan) tarafından
üzülecek baska dert vermesin Allah ☺️
(2,633 puan) tarafından
Hahaqhahhahahahaahjaha
(3,729 puan) tarafından
Aradığım cevap + ladim
(48,620 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
+2 oy
tarafından
Evde oyunlar oynayın hoplayın zıplayın sıkılmazsın kız 
+1 oy
tarafından
Biz ilçede yaşıyoruz fırsat buldukça merkeze kaçıyoruz AVM cadde turluyoruz merkeze gitmezsekte burada çok güzel bir çay bahçesi var yazları her akşam ordayız tabi bunlar covid ve çocuk yokkendi şimdi genelde evdeyiz sadece markete çıkarsak o film izleyebilirsiniz yada beraber temizliğe falan girişin yemek yapabilirsiniz birlikte bizim yaptıklarımız bunlar canım 
+1 oy
(4,237 puan) tarafından
Cocuk yokken uyurduk film izlerdik gayette guzel gecerdi vakit 
+1 oy
tarafından
Ben burda anlatırsam linç yerim şimdi hahahahahaha
0 oy
tarafından
Valla o gen3lde uyur yoksa biz sık sık tartisiriz aynı yerde durmak bize ıyi gelmiyo 
0 oy
tarafından

Her fırsatta ya çimdik atıyor ya ısırıyor ya tekme atıyor güya seviyomus ya dürtüyor ya aniden korkutuyor vallahi evde döken üstünde yasiyom o varken pandemi öncesi sürekli çarşıda dışarda AVM de falan dik yemek yer kahve içer kahvaltı yapardık zaten beraber çalışırdık hep pandemi eve kitledi bizi zaten paramız da yok :'(

tarafından
Hahahha ☺️ kız benim kocam öyle acaba nerden çıkacak bu deli diye tedirgin geziyo adam bu ara
tarafından
Kız valla artık yüreğim şişti  la git diyorum bı bana bulaşma heryerden çıkıyor :))
tarafından
Ama çok zevkli oluyor valla bak sende yap çamaşır dolabina saklandım geçen aklı çıktı garibimin korkudan ahahahaha
tarafından
Benimki korkmazki kız o benle uğraşır ::))
tarafından
Söz sayiyo benimki  koca kadin oldu cocugu var diye homurdaniyo
0 oy
tarafından
Biz bi çay demler oturur dertlesiriz oyun yükler oynarız film seçer izleriz genelde 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Cocuk.olmadan once cok guzel.vakit gecirirdik cocuk.oldu adam yanimda ama.ozler oldum.hic vakit geciremioruz 

Tv izlerdik 

Oyun oynardik

Halay cekerdik

Dans ederdik

Netten dizi film.acip misir patlatip.abur cubur falan sabaha kadar film izlerdik 

Gezip.tozardik hic annemlere gidelim.demedi hep gezdik her evde oldgunda 
(25,224 puan) tarafından
Halay mı çekerdiniz puhahahah kız Allah seni :D
(5,913 puan) tarafından
He kiz deliler gibi mendil elimizde abuk subuk halau cekerdik :D
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Oyun oynayın biz oyun oynardık monopoli felan 
0 oy
(2,511 puan) tarafından
Oğlum 9 buçuk gibi uyur biz de TV karşısinda film çekirdek abur cubur yeriz muhabbet bu şekilde geçiyor çok şükür ❤️
0 oy
(190 puan) tarafından
Oyun kartları falan alın oynayın öyle oyala işte canım 
0 oy
tarafından
Yiyin için yatin kiz
0 oy
tarafından
Eşim işte cnm bni de annemgile bıraktı hamileyim tek kalma dedi pazartesi günü alacak bni o güne kadar 16 saat çalışacak akşamları evde olmicak
0 oy
(72 puan) tarafından
Aradığın fırsat ayağına gelmiş bence güzel geçir  güzel bir kahvaltı  sonra keyif kahvesi  akşam yemeğini birlikte hazırlayın sonra çay film keyfisi falan filan hele bide çocuğun yoksa rahat rahat yaparsın bunlari
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Tamam işte cocuk yoksa =D daha ne diyem bacım
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Üzülecek bir şey yok sürekli kaynanaya,anneye gitmekten iyidir tek kalmak
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Film izleyin en güzel aktivite 

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 703 göst.