0 oy
3,465 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (887 puan) tarafından

image

image

Bebegimin basinin arkasi kocaman cikinti duruyo normal mi bu .bariz bi cikinti var netten baktim baktim ameliyatla duzeltiliyor falan yazmislar ya 

15 Cevaplar

0 oy
(2,479 puan) tarafından
Canım o normal değil mi resmini çek bi atsana 
(887 puan) tarafından
Attim cnm bak bi
-Reklam-
0 oy
(395 puan) tarafından
Normal doğum mu yapdın
(887 puan) tarafından
Hayir cnm sezeryan
(887 puan) tarafından
Bebegim iki aylik saclari dokulmeye basladi once bu kadar net farketmemistim
(395 puan) tarafından
Genellikle nor al doğumda karşılaşıyorlar böyle şeylerle ama bence korkma bebeğin bıngıldağı kapanana kadar kafa şekli ttam oluşmuyor değişebiliyor. Sen yinede sağlık ocağındaki ebene sor
0 oy
tarafından
Bizimki de fizana çıkıyor bir türkü duzlelmedi her şekil yatırdm destekledim ama genetik eşimin de başı uzun 

Var mı ailede öyle olan 
(887 puan) tarafından
Yani bulilemiyorum bnmki normal babasinikide normal  ailemdede yok heralde hic farketmedim
tarafından
Dr a bir göster bnce çıkıntı neyin nesi diye
(887 puan) tarafından
Gostermk lazim galiba bugun saglik ocagina gittim pusetteydi cocuk doktora syledim bosver olur oyle seyler takilma oyle seylere dedi ama pusetin ortusunu acmama bile firsat kalmadi bakmadan oyle dedi
0 oy
tarafından
Benim kiziminda sivrildi arkaya doğru. Sis gibi geliyo elime. Gözünün önünde olduğu zamanlarda düz yatir 
(887 puan) tarafından
Hep sagina soluna yatirdim kusmasi var cunku ama dedigini deniycem insallh yatis pozisyonundan kynkli bsydir ya internette birsuru sey yaziyor internete pk takmam ama bu kafama takildi
tarafından
Bende oyle yatirdim.kuzum benimki de boyle çıkıntılı. Şimdi onunla ilgilendigim zamanlarda düz yatiriyorum.
0 oy
tarafından
Bnmkide böyle malesef ya bende merak ediyorum Dr sorcam gidince 
tarafından
Duzde yatiriyorum bu sezaryandan mi acaba çözemedim gitti
(887 puan) tarafından
Duzelir mi geri kusmasi var oyle yatiramiyoeum
tarafından
Bilmiyorum cnm ya inşallah düzelir
(4,875 puan) tarafından
Sanmam canım çocuğu nereye yatırırsan  diğer taraf farklı şekilleniyor .  Biraz sağa biraz sola yatır gün  içinde sırt üstü tam yatır başını
tarafından
Kardeşimin çocuğu doğdu bugün ama böyle degl oda sezaryan ama anlamadım gitti ya
0 oy
tarafından
Ben sezeryan oldum benim kızım da kafası aynen böyle ben sırt üstü yatırmaya çalışıyorum gündüzleri o zaman düzelir belki diye 
(887 puan) tarafından
Bende deniycem cnm insallah duzelir
0 oy
(89 puan) tarafından
Bnm oglumunda boylwydi sirt ustu yatir yatirirken emin ol duzeliyo
(887 puan) tarafından
Tmm cnm insallah duzelir
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Anormal bi durum mu bu. Benim kiziminda oyle . Zararli bi durum mu. ?
(1,567 puan) tarafından
Benim yat yatmiyo sirt ustu yatiyo kafasini saga yada sola cevirip oyle yatiyo bayadir
(75 puan) tarafından
Benimde öyle sırt üstü yatıramıyorum çeviriyi basini kaç aylik
(1,567 puan) tarafından
3 ay 25 günlük.  Seninki nekadarlik
(75 puan) tarafından
3 ay 20 günlük bacım bende görür cem doktora
(1,567 puan) tarafından
Ayni sayilir . Yakında kontrolümüz var ozaman soracam bnde doktora. Doktor kafasinin arkasina da bakmisti bingildagina bakarken . Tuhaflik olsa soylerdi. Ozaman sormadim oraya neden bakti diye . Eliyle bakmıştı.  Şimdi soracam bakalim.
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Benim oglumunda ilk zamanlar boyleydi duzeldi simdi
(887 puan) tarafından
Kac aylik bebegin?
(6,361 puan) tarafından
5.5 aylik canimmm
(887 puan) tarafından
Sirt ustu yatirdin mi basinin ustune cnm ? Yoksa kendiliginden mi duzeldi bide sezeryan mi oldun
(6,361 puan) tarafından
Sezaryen oldum evet. Oyle farkli bisey yaomadm oglum genelde sirt ustu uyuyo zaten pek takmadim acikcasi duzeldi kendiliginden.
(887 puan) tarafından
İnsallah bizimkide duzelir cnm
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Pek bilgim olan bi konu değil ama uyuma pozisyonuyla alakalı olabilir. Yüz üstü uyuyorsa kafası sivrilmiş olabilir. Sırt üstü uyutmayı deneyebilirsin. Tabi en doğrusunu doktoru bilir.
(887 puan) tarafından
Saglikocagindaki doktora syledm bosver bunlati dedi bebege bakmadi bile
(4,668 puan) tarafından
Neyini bosverecekmişsin acaba töbe yarabbim ya. Bebeğini çocuk doktoruna götürdüğünde sorabilirsin canım istersen. O da öyle demez inşallah.
(887 puan) tarafından
İnsallah cnm kontrole gtmistk gitmiskn bi sorim dedim agzima tikti lafi  kndi doktotuma soruca  bakalim
0 oy
(536 puan) tarafından

Aynı oglumun kafasi :) normal bence bı de yavaş yavaş duzeliyo 4 aylık oldu baya düzel me var

(887 puan) tarafından
Oh rahatladim cnm Allah razi olsun bnm oglum iki aylik daha duzelir insallah
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Normal doğum olsa o normal derim ama sezeryan olmuşsun galiba yatırma şeklinden kaynaklanmış benim oğlunumda öyleydi şuan yeni yeni düzeliyor 3,5 aylik çünkü artık kendi belirliyor pozisyonlarını 
(887 puan) tarafından
İnsallah bizimkide duzelir cnm
(3,149 puan) tarafından
Düzelir canım merak etme
0 oy
(331 puan) tarafından
Merhaba aradan bir yıl geçmiö bebeğinizin kafası düzeldi mi düzeldiyse nasıl düzeldi acaba? Benim de bebeğim sezaryen doğum ve kafası aynı bu şekilde doğdu ama sebebi sanırım kafasının sürekli kaburgamın altında durmasıydı. Ters geldi zaten ben de sezaryen oldum o yüzden 
(887 puan) tarafından
Cnm benimki yatırma seklimden oldu diye tahmin ediyorum ben tam düzeldi diyemem kafasının arkasında çıkıntı var ama doktorda bir kaç defa sordum oradaki bıngıldak o şekilde yön kapanmış sknti yok dedi .maşallah iki yaşında şimdi ben koca kafalı diyorum :) başka bi sknti yok hatta bazı yaşlı tanidiklar zeki ve akıllı çocukların kafasının arkasında hörgüç olur senin ohlanda çok akıllı olcak diyorlar hoşuma gidiyo bilmiuorum bı gerceklik payivar mı

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 146 göst.
0 oy
6 cevap 261 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 352 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde seda21k (117 puan) tarafından soruldu