0 oy
495 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Kızlar merhaba hiç iyi hissetmiyorum kendimi bn eski ben değilim sanki o eski neşem enerjim yok hevesim yok hiçbir şeye niye toparlanamiyorum korkuyorum artık kendimden. 

Bir yıl oldu evleneli eşim asker o yüzden ailemden uzakta yaşıyorum herzaman göremiyorum onları kalabalık bi aile ve arkadaş ortamına alışkın olduğum için ilk evlendiğim zamanlar hergun ağlıyordum psikiyatriste gittim kendimi toparladim 4 ay sonra hamile kaldim şubat ayında tam hersey yoluna giriyor şükür derken 33 haftalık bebeğimi kaybettim hareketini hissetmedim gittim yaşamıyordu hiç bir sebep bulunmadı takdiri ilahi dedi en sonunda doktor iki ay olacak bebeğim gideli bn hala unutamıyorum bi arkadaşim vardı burda oda hamileydi aramızda 3 hafta vardı dün doğum yapmış onun adına çok sevindim ama sabaha kadar ağladım bebeğim aklıma geldi yine gece acile gittim ambulans geldi tansiyonum 17 10 olmuştu sabah 6 da eve geldik uyudum eşim sağolsun elinden gelenin fazlasını yapiyo ama bn psikolojimi kendimi toparlayamiyorum takıntılı oldum herseyi kafaya takıyorum pandemiden dolayı bi yere gidemiyorum aktivite yok nasıl duzelicem bilmiyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(3,794 puan) tarafından
Uzun biraz okumadım canım k.b. benimki de bozuk valla bence sağlam kafa kimse yok zaten 
(373 puan) tarafından
Okumadan yorum yapman saçma olmuş kuzum kızın piskolojisinn bozulması cok normal
(60 puan) tarafından
Herkesin kendine göre bir derdi var ben evladımı kaybettim siz okumaya eriniyonuz bnm içimde anlatacak okadar şey varki kızdığımdan demiyorum tabiki okumak zorunda değil kimse sizde kusura bakmayın yazmak istedim öyle içim bi nebzede olsa rahatlıyo
(3,794 puan) tarafından
Kaybettim kelimesini görünce okumak istemedim üzülüyorum böyle şeylere .içim gidiyor. Anladım zaten
(373 puan) tarafından
Anladım canım söylemek istedim sadece üzülmücek bi konu değil
(60 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Zor bir durum canm bsey diyemiyorum ama kafa dağıtmak için el işiyle ugrasabilirsn bn öyle yaptım hiç bilmiyordum netten öğrendim herşey geçiyor kuzu sabırlı ol kndini meşguliyet bul derim 
(60 puan) tarafından
Olmuyo deniyorum ama kendimi veremiyorum uyumak istiyorum sadece ozaman da günlerden birsey anlamıyorum
(1,523 puan) tarafından
Canm Allah büyük bir şey olur ve sen eskiye dönersin imtihan dünyası ❤️
0 oy
(373 puan) tarafından
Canım çok üzüldüm ne desek boş ama kendini iyş etmeye çalış ferahlattır içini buda duayla olur kuranla olur sürekli kendine inşirah süresini oku ayetel kürsi oku
(373 puan) tarafından
Tabiki sürekli yanında olamaz canım sende annenleri falsn görüntlü ara boş kalmamays çalış kendine bi uğraş bul birde yeniden yapmayo deneyin acısı çok yeni ama belki tekrar hamile kalırsan iyi olur
(60 puan) tarafından
Sezeryan oldum gerçi doktor sıkıntı yok kalabilirsin dedi ama biraz toparlamam lazım tabiki çok istiyorum inşallah Rabbim benim kucağımıda boş bırakmaz hayırlısıyla
(373 puan) tarafından
Amin güzelim  rabbim en kısa zamanda müjdelendirsin seni acını dindirsin
(60 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim Allah razı olsun
(373 puan) tarafından
Cümlemizden inşallah
0 oy
tarafından
Canım takdiri ilahi tabi kii rabbim tekrardan nasip eder inşallah valla aile herşeyimiz ama eşin olmayınca onların yanında bile yalnız hissediyorsn benim eşimde asker oğlumla yalnız yaşıyorum maalesef :(
(60 puan) tarafından
Evet eşimi çok seviyorum Allah da razı olsun ondan ilgisi alakasi için sabrı için
Nişanlıyken 4 yıl bkledim onu doğudaydi çok zordu siz evlisiniz nasıl dayanıyorsun Rabbim sabır versin başımızdan eksik etmesin onları
tarafından
Bizde evlendigimizde yeni göreve başladı doğudayz 4 yılmz 1 buçuk yaşında oğlum var çok çok zor keşke bende nişanlıyken beklesymsm oğlum babasını tanımıyor şuan baba demeyi oyun saniyo çok üzülüyorum bu yaz tayin görücez inşallah :)) bende neşeli hayat doluydum inan gülmeyi unuttum 20 gün yan yana kaldık sadece hep ayriydik halada öyle kavuşmaya son 147 gün kaldı şafak sayıyorum artık  :(
tarafından
Rabbim sabır versin tekrardan sevindirsn insAllah sağ Salim kucağına almak nasip olur bebeğin sizin için şefaatçi olucak Allah'ın izniyle bunu düşün içini ferahlat cnm rabbim eşinide başından eksik etmesin :)
(60 puan) tarafından
Az kalmış Rabbim dayanma gücü versin tez zamanda kavuşursunuz çok zor insanın sevdiğinden ayrı olması ve inşallah güzel bi yer çıkar uzun süre kalırsınız orda hep birlikte çünkü bazen görevlendirme oluyo Suriye ye  fln gönderen yerler oluyo hayırlısını nasip etsin Allah
tarafından
Amin inşallah cnm Allah' razı olsun  Şuan Suriye'ye girip çıkıyor  oda :/
0 oy
(64 puan) tarafından
Allahım demekki öyle nurlu yaratmış ki kıskanmış onu yanına almış üzülme allahım sana yine nasip eder daha mutlu olursun daha iyi olursun ağlama isyan etme hiçbirzaman babasın sağolsun çok üzüldüm sen kendine eve el işi hobi malzemeleri söyle mesela boyama olabilir hatta kokulu taş vs de üretebilirsin bunları yapabilirsin allah razı olsun bak eşin yanında beterin beteri var sana düşman da olabilirdi olsun sen önüne bakmaya gayret et dua et namaz kıl 
(60 puan) tarafından
Sağol Allah razı olsun hiç bir zaman isyan etmedim ama ağlıyorum elimde değil Rabbim affetsin toparlanicam inşallah çok teşekkür ederim içimi bi nebzede olsa döktüm bu bile iyi geliyo
(64 puan) tarafından
Gelir tabiki herzaman buradayız sen sadece kabullenmelisin bunu yanlış anlama ne olur çok zor eminim ki ben seni anlayamam bile ama kabullenmek bazı krizlerin önüne geçer allah sana sabır versin inşallah
(60 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(260 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun Allah sana sabırlarrr versin ne desem boş.

Rabbim düşmanımızın başına vermesin böyle bişey.

Ağla iyice acını yaşa içine atma kuzum.

Şuan bende ağlıyorum içim gitti senin halini düşünemiyorum.

Ben yapmadığım bişeyi ilk defa tavsiye edicem canım namaz kıl kuran oku bol bol sureler oku ruhunu rahatlatır bi nebzede olsa içinin yangınını alır iyi gelir hatta çok iyi gelir.
(60 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum bnde
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Basın sağolsun canım yasadiklarin normal zaten kendini kasma büyük acı atlatmissin zamana bırak ve tevekkül et
0 oy
(564 puan) tarafından
Canım benim seni çok iyi anlıyorum benim eşimde polis evlendim ailemden 1000 km uzağa gittim geceleri yalnız kaldığımda çok korkuyordum panik atak gelişti bu yüzden sana tavsiyem boş durma hiç evde bişeyler yap ben korktuğum zamanlar hemen bişeyler yapmaya başlıyordum böyle uğraştırdı o şeyler bi gün mantı açıyordum saatlerce oyalıyordu bi gün örgü örüyordum puzzle aldım bi sürü onlatı yapıyordum ailemle sürekli görüntülü konuşuyordum yalnızlık çok zor Bi şekilde bişeylere sarılmaya çalışıyordum 
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Canım benim bir hobi edinsen mesela sürekli onunla ugrasabilirisn ya da örgü 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 317 göst.
0 oy
14 cevap 532 göst.
16 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oylesinebiriiste (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 693 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 259 göst.
8 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu

380,267 soru

11,385,204 cevap

34,884 kullanıcı

...