0 oy
439 göst.
Aile kategorisinde (324 puan) tarafından
Kızlar bilen bilir bende bı kaynana var düşman başına benim eşim 3 erkek kardeş en büyüğü biziz ortancanin istediği kiz okuduğu bekliyo küçük daha 21 yaşında tam bir fırlama ilçe bizim küçük yer gezmedigi kız kalmadı şimdi birini istedi gayinna da bı daha bulamayız buna kız diye Nisan yaptılar neyse kız geçen carsamba bizdeydi yedik içtik oturduk falan kız dediki abla kıyafet getirtelim mi beraber giyeriz olur dedim bakınıyorum iste Instagram dan falan bulduk bı tane hoşumuza gitti gayinna biz alaim dedi böyle gulerek tabi kızın annesi babası da var hele falan dediler o gazla kayınpeder de kartı ortaya attı alın ya nolcak diye heriflenerek neyse verdik sipariş dün geldi kendi annemin bende parası vardı kayınpederi aradım baba elbise geldi annemin paradan veriyorum sen onlara verirsin tm dedi bugün sabah gayinna getire getire sadece gelinin parasını getirmiş benimki yok eşime verdim al bunu diye gittim o varken kendi paramı da getirdim verdim ne bu dedi bnde su gelinin buda benim diye hani babam veriyodu dedi gayinnama bakarak sustu demedi bişey var benim param dedim ama sinirden dokunsalar aglayacam yeminle dedim bu kadar rezil senin annen baban baya herkesin yanında heriflendiler di biz veririz diy dedim bu kadar adamlar işte diye haksız mıyım sizce 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Pek bisey anlamadım ama dünki kiza aliyo sana niye almiyo bn olsam darilirdim konusmazdim
(324 puan) tarafından
İşte kuzum bnde ona sıkıldı canım alamayacagimdan değil benim param var dedim ama biz alırız dediler onlar gidince şimdi de böyle onun parasını getirince canım sıkıldı ben hamile halimle her işini yapardım şimdi taze çocuğum var hala da koşarım bı iş olsa geçmiyor işte karşılarında kötü biri olacan öyle anliyorlar
-Reklam-
+1 oy
(17,524 puan) tarafından
Olmamis bu yaptiklari ayrimcilik olmus ya hic birini vermesin ya ikisini versin niye milletin icinde herifleniyo o zaman gönül bu incinir tabi böyle insannlarin amacini anlamiyorum ya ben
(324 puan) tarafından
Ya versin onunkini inan ona bile takilmadim ama herkesin yanında seninkini de verecez dedil r herkes gitti dedim ki ben veririm kendi parami yok yok laf çıktı bı kere veririrz diyip şimdi de böyle yapmaları çok zoruma gitti
0 oy
tarafından
Yani değişik.  Hic kimseyle boyle muhabbetim olmadi esim tarafi 100 lira bile vermediği için(altın inci yok) beklentim de olmadi cok sukur. Ama yani mantiken gelin oyle der de sen evlenirken sana da alınmıştır simdi onun zamani senin kıza sen al ablam demen lazımdı :) ne gerek var yeni gelin alacak adamlar araya kaynak yapmaya. O an kalabalıkta tabiki bisey diyemez insanlar 
(324 puan) tarafından
Ya bana onlar gidince verme parasını biz alıyoruz dediler Allah'a şükür alır eşim sıkıntı yok o konuda ama madem kızım küçük gelininkini alabiliriz desinler ha bu arada bır iğnelerin bile görmedim bu güne kadar
0 oy
tarafından
Gövde gosterirsi yapmış kendince aynı benim kayınpeder gösterisi çok sever bi konuşur san ki milyoner boş hava bunlar milletin gözünü boyamaya çalışmış 
(324 puan) tarafından
Aynen öyle yapti ama ben onlara şart kosmadim ki herkes gidince dedim ben kendi paramı veririm diye yok yok veririz dediler şimdi de böyle yapınca zoruma gitti eşim aylikli çalışan biri ha deyince çıkarıp para veremez bana verdiği harçlıkları biriktirdim de verdim hadi olmasaydı bende de para napacaktik dusuncesizler yeminle
0 oy
tarafından
Onların havası köprüyü geçene kadar havası kuzum benim kiler de öyle malesef
(324 puan) tarafından
Ya kuzum bn onlardan istemedim ki kendileri dediler hayır  herkes gittikten sonra soyledjm bn veririm diye yo yo dediler madem diyin veremeyiz diye
tarafından
Canım   pintilik böyle bişey işte kayınvalden vermek istememiştir büyük ihtimalle
(324 puan) tarafından
Olabilir canım ama birikiyor bı yerde sabır da taşar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 425 göst.
25 Ekim 2020 Diğer kategorisinde sevgisutcu (491 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,280 göst.
5 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 615 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu