0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (161 puan) tarafından

Ki,kar testime bakarmisiniz. Adetime daha 3 gün var. Belim aşırı ağrıyor ve göğüslerim çok hassas. Böyle olub hamilə olan varmı. İlk gebeliğim 7 haftalıkken kalp durmasıyla sonlanmisti çok heyecanlıyım. Eğer hamileysem insaAllah birdaha öyle olmaz

image

14 Cevaplar

0 oy
(161 puan) tarafından

En İyi Cevap
Hepinize coook tesekkurrr ederim yanitladiginiz ve dualarınız için.insaAllah tüm arzusunda olanlara kısmet olur
-Reklam-
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Canm gözün aydın var gbi ❤️
0 oy
(13,797 puan) tarafından

Çok net ikinci çizgi. Sağlıcakla doğar inşallah :)

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hamilesin canım sağlıcakla bebisini kucağına al İnşaallah
0 oy
(10,452 puan) tarafından
Gözün aydın tatlım var gibi kan testi ver Hayırlı olsun 
0 oy
tarafından
Çift çizgi hamilesin
0 oy
tarafından
Evt canm bir kaç gün sonra yine yapınca netleşir Bnim teste ilk böyle cikmisti .. Bnim de ilk bebeğimin kalbi durdu :((((  insaAllah sağ salim kucağına alırsın 
tarafından
Bnim ki skntili süreçti canm . Bnde sknti çıkmadı bebek kaynakliydi muhtemelen.  Biraz zor toparladım kndimi .  Yaptırmam gereken doktorun önerdiği testler var . Hamile değilim .  Şu virüs zamanı biraz ertelemeyi düşünüyorum çünkü virüs zamanı sknti çektim
(161 puan) tarafından
Allah sanada tez zamanda nasip etsin canım. Hiç tedaviye ihtiyaç olmadan Allahim bir mucize nasip etsin inşaallah
tarafından
Amin canm .. senin içinde hayırlısı olsun .. senin bebeğinin kalbi neden durmuş sorun neymis tedavi oldun mu
(161 puan) tarafından
Sorun bilinmedi. Sağlıksız gebelik dediler ama. Tam net bilinemedi. Şimdi tedavi oldum. İdrar yolu enfeksiyonum varmış. Bu ayın başında tedaviye başladım. Şimdide hamileyim. Allah'ıma bin şükür
tarafından
Cok şükür sevindim senin adına
0 oy
(94 puan) tarafından
Gözün aydın teste göre hamileyim ama yine kesinleşmesi için kan ver
0 oy
tarafından
Sağlıkla kucağına al inşallah öyle kötü de düşünme. Birşey olmaz inşallah. Benim de ilk gebeliğimde kalbi durmuştu. Sonraki gayet sağlıklıydı elhamdülillah 
(161 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim. Çok kötü olmuştum öyle olduğunda nede olsa alışıyor insan ama. Allahımın takdiri. Su an təkrar gebeyim. Allah tüm arzusunda olanlara nasip etsinn
tarafından
Tabii alışıyor. Ama buna da şükür.. Onlarla cennette kavuşuruz inşallah. Rabbim sana bağışlasın ikinci evladını.
(161 puan) tarafından
İnsaAllah canimmm aminn
0 oy
(405 puan) tarafından
Gözün aydın olsun canım hamilesin Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah bol bol dua et.Allahin izniyle biseycik olmazz♡
(161 puan) tarafından
Cook teşekkür ederim canım benim. İnsaAllahhh
(405 puan) tarafından
Ne demek rica ederim =)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Teste göre var görünüyor canım. 
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Anniş ben burdayım diye el sallıyo sana. Pazartesi de bi kan vermeni tavsiye ederim hayırlı olsun
(161 puan) tarafından
Yaaa:))Cook teşekkür ederim
(5,491 puan) tarafından
Hayırlıca kucağına da almayı nasip etsin rabbim inşallah
(161 puan) tarafından
Amin canimmm Allah razı olsunnnn
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Gözün aydin canim inslalah sag salim bebegini bu sefer kucağına alirisn canim<3

(161 puan) tarafından
Coook teşekkürler canım benim
(2,067 puan) tarafından
Rica ederimmm canimm :)
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun canım var :) inşallah sağlıklı bi gebelik olur ve sağ salim kucağına alırsın 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 86 göst.
0 oy
3 cevap 500 göst.
0 oy
6 cevap 168 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 118 göst.

378,187 soru

11,319,105 cevap