0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (1,379 puan) tarafından
Az önce haberlerde gördüm Onlara virüs bulaşmıyor galiba 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Onlar gezip gezip esnafı hasta ediyor ama onlara yasak yok malesef. Birde gelip taksimde fln görün üstüne maskesiz geziyorlar kimse bişeyde demiyor.. 
(1,379 puan) tarafından
Çok anlamsız cnm görünce çok şaşırdım Allah sonumuzu hayretsin
tarafından
Amin inşallah canım aynen öyle..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu ne saçmalık ya saat 9 dan sonrasını katarlara satmışlar herhal
(1,379 puan) tarafından
Görünce bnde şaşırdım çok saçma ya
0 oy
tarafından
Ne kadar saçma ya 
(1,379 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Para nerden gelwcek canım aaa olurmu onlara yasak
(1,379 puan) tarafından
Haklısın öyle düşünüyorlar ama çok saçma cnm nasıl bir yasak anlamadım
(2,874 puan) tarafından
Aynen canım hepsini göndersinler ya
0 oy
tarafından
Hiç biri maske takmıyo zorumuzlar maske tak diyene de vuruyorlar kendi ülkelerin de böyle rahat değiller de ondan bize kaçıyorlar ni tane yapıştırıcan suratına bak bakım bidaha geliyolar mi
0 oy
tarafından
Hiç biri maske takmıyo söyleyince maske tak diyene de vuruyorlar kendi ülkelerin de böyle rahat değiller de ondan bize kaçıyorlar bi tane yapıştırıcan suratına bak bakım bidaha geliyolar mi
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ne kadar saçma ya onlar gezip esnafa bulaştırsın onlardan da bize böyle yayılır işte 
0 oy
(9,286 puan) tarafından
olan Türk insanına oluyor.. suriyeli bile ölmüyor hiç.. nasıl bir hengamenin içindeyiz bilmiuorum ama Rabbim aydınlığa eriştirsin...
(16,099 puan) tarafından
Suriyelilerin ölmediğini nerden biliyorsun. Sana sağlık bakanlığından koronadan ölenlerin adı soyadi mi geliyor sanki. Bundan sadece türkler değil tüm dünya etkilendi.
(9,286 puan) tarafından
Turkiye de yaşayan suriyelileerden yani tum multecilerden bahsediyorum.. fatma şahin bile açıkladı suriyelilerin koronaya yakalanma ihtimali çok az die.. suleyman soylu da oyle.. araştırabilrsn..
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Birtaneside diyor ki inanmıyorum virüse ozaman git ülkene maske yok bisey yok ne geri zekalı insanlar 
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Birsey diycemde neyse....

0 oy
(7,441 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Senin cebinde para dolu olsun sana da yasak olmaz canım bizim adaletimiz anlayışımız bundan ibaret senin benim canım önemli değil bazılarının cebine girecek para herşeyden önemli ve sadece yabancı turistler değil takip ettiğim bı kaç tür şirketinin reklamını gördüm ülke içinde de yerli gezginlere gezmek serbest 
0 oy
(16,099 puan) tarafından
Canım adı üstünde turist. Turist dışarı çıksa ne olur çıkmasa ne olur türk vatandaşı olmadığı için ceza yiyemezler ki. Bunlarda ona güvenerek çıkıyorlar iste. 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 651 göst.
5 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 371 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 147 göst.
30 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Aayfer (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 230 göst.