0 oy
325 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (14 puan) tarafından

Kızlar 15+2 günlük hamileyim sizce en erken ne zaman başlamalıyım :) 

20 Cevaplar

0 oy
(27,353 puan) tarafından

29 dan sonra baslanmali bence.

(14 puan) tarafından
Çok geç dediniz sizde herkesin Bi anda alabilecek durumu yokki ama :)
-Reklam-
0 oy
(857 puan) tarafından
Çok erken daha bence 30. Haftada felan başla alıyon duruyor öyle :) sağlıkla gelsin belli mi cinsiyet 
(14 puan) tarafından
Teşekkür ederim evet erkek ama Bi anda alabilecek durumum yok maalesef bide biliyorsunuz herşey çok pahalı :)
0 oy
(924 puan) tarafından
Canim  yavaş yavaş uygun fiyatlı ürünleri gördükçe alabilirsin ben öyle yapıyorum hepsi bir araya gelince çok zor olmasın diye :)
(14 puan) tarafından
Bende öyle yapmayı düşünüyorum çünkü çok pahalı her şey :)
(924 puan) tarafından
Aynen canım sıkışınca ödemesi de sıkıntı oluyor 30 haftada çantamı hazırlayıp koyarım bir köşeye rahat olur:)
0 oy
(790 puan) tarafından
20 de başlanmali bence eger karnin buyurse cok zor oluyor ben 22 de başladim ayakta duramadim herseyi kaynanam secti
(14 puan) tarafından
Evet haklısınız bende uygun gördükçe alayım diyorum
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Cinsiyeti ogrenince hemen basladim :)
(14 puan) tarafından
İnsan heyecandan duramıyor kiiii :)
(2,590 puan) tarafından
Aynen valla hele ilk olunca sabirsiz olunuyo
0 oy
tarafından
Ben 12.hafta da ilk zıbınını almıştım o zıbının yeri ayrıdır hala bende :) parca parca almıştık netleşince cinsiyeti 30.hafta da herseyini aldık 30.da bez şampuan sabun filan almıştık sonra hepsini yıkadım 32 de bi anda alınca zor olur pahalı çünkü bebek kıyafetleri 
(14 puan) tarafından
Evet kesinlikle Bi anda almak çok zor benim içinde
0 oy
(52 puan) tarafından
Canim ben yeni doğan takımını öğrendiğim an aldım 1 kaç tane sonra bebek doğduktan sonra almaya başladım ki bebeğim halla yeni doğan takımlarini kullanıyor suan 73 günlük
(14 puan) tarafından
Bende aslında şuanlık çok beğendiğim şeyleri alayım diyorum 1 ay sonra yavaş yavaş
0 oy
tarafından
Erken gibi  biraz. Ama yavaş yavaş hem erkek hem kız giyebilecek şekilde alabilirsin. En azından tarağı bezi fırçası banyo kovası vs alınabilir çünkü bir hepsini bir anda almak çok zor olabilir. Herşey ateş pahası çok pahalı bir şeyin yanına yaklaşımıyoe toplu alışverişte zor olabilir 
(14 puan) tarafından
Cinsiyeti belli aslında 3 doktor gördü 3 üde birbirinden habersiz erkek dedi sonuncu kesin dedi :) gerçekten öyle çok pahalı her şey
0 oy
tarafından
22deyim başlayacam bu hafta erkenden hazirlamayi dusunuyorum eksikleri de ilerleyen zamanlarda tamamlarim bunyem guclu degil son zamanlara birakmak istemiyorum sen de kendi gucune gore davran canm cinsiyet kesinse ufaktan başla
(14 puan) tarafından
Evet kesin ama büyük ihtimalle detaylıdan sonra başlayabilirim bende teşekkür ederim
0 oy
(739 puan) tarafından
Daha erken 30 31 haftalıkken başla :))
0 oy
(3,036 puan) tarafından
17. Haftada başladık çok şükür son zamanlarda ilk aldığımız şeyler sanki başkası almış gibi oldu  indirim kovaladım hep iyi oldu 
(14 puan) tarafından
Bende şimdilik oturduğum yerde uygun yerler bakıyorum almaya başladığımda oralardan alayım diyee
(3,036 puan) tarafından
Aynen canım anca öyle bitiyor 30 dan sonra kendi ihtiyaçlarını tamamlarsın yada eksik olan bikac şey kalır
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Organ tarama testinden sonra başla yavaş yavaş kuzum 
(14 puan) tarafından
Zaten anca o haftalarda başlayabilirim bende teşekkür ederim
(2,479 puan) tarafından
dünyanon en güzel duygusu evladına hazırlık yapmak  tadını çıkar kuzum
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Cinsiyetin belli ise al. Heves etmişsin ben de 16 da aldım:)) bie kaç zıbın bir takım bi de hırka falan aldım 0/3 aylık bir geldiler el kadar tabi ben şok herkese sordum böyle mi olmalı diye :))))) eşim de ne bekliyordun dedi Ama bir daha hastane çıkışı hariç 0/3 ay almadım sen de alma bir ay giyilmez onlar  bir kaç tane de 3/6 aldım o kadar 6/9 alıyorum artık 
(14 puan) tarafından
Evet ya çok heves ediyorum ilk olunca bidee :) bende 0 3 aylık çok almak istemiyorum herkes öyle diyor teşekkür ederim :)
(5,406 puan) tarafından
Rica ederim ben her ay birşeyler alıyorum bu ay yine bebek alış verişi yapacam sonra kendime alcam. En son ay da inşallah bez şampuan krem vs onları alırım. Senin Cinsiyeti ne canm
(14 puan) tarafından
Erkek benimkii
(5,406 puan) tarafından
Masallah Rabbim kucagimiza Almayı nasip etsin  benim ki de erkek ben sadece mavi ağırlıklı almıyorum ara renkler aldım sarı gri mesela. Hastane çıkışları falan mavi.
0 oy
(5,949 puan) tarafından

Ben hiç  dayanamamstim canım  ögrendigim  an başlamistim alışverişe :D

(14 puan) tarafından
Bende Bi kaç bişey aldım heves işte annem falan alıyor bende Bi an önce başlamak istiyorum
(5,949 puan) tarafından
Cinsiyetini  öğrendiğinde  yavaş  yavaş  al canım  beğendiklerini 0 3 az al  3 6   6 9 al genelde  birde  zıbın  uzun kısa askılı  çok  al cok lazım  oluyor Allhim sağ sağlim kucagina almayı nasıp etsin
(14 puan) tarafından
Doğum mayıs sonu haziran başı gibi bişey zıbın uzun kollumu kısa kollumu çok almak lazım sizce İstanbulda oturuyorum sıcak oluyo
(5,949 puan) tarafından
Kısa  fazla  al canım  ben denizlide  oturuyorum  burası  çok  sıcak  oluyor benim  kızımda  temmuzda doğdu  ekim başına kadar  kısa  askılı  zibinla durdu  sende  yaşadığın  yerin  hava göre  alabilirsin
(14 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Ben ayrıntılı ultrason yapıldıktan sonra yavş yavş almya başlamıştım
(14 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(5,220 puan) tarafından
cinsiyet belliyse yavaş yavaş başlanmalı bence
(14 puan) tarafından
Bencedeee teşekkür ederim
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Canın istediği zaman. Tadını nasıl çıkaracaksan

Nasıl mutlu olacaksan ne zaman maddi manen müsaitsen o zaman. 
(14 puan) tarafından
Doğru diyosunuz teşekkür ederim
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Erken geç diye bşy yok heves ettiğini al ben 13 te başladım dogurdum hala alıyom :D e bebekte cok indirim var suan al bence 

(14 puan) tarafından
Ya hemen başlamak istiyorumda şu psikolojiden Bi çıkabilsem her doktora giderken bişey olmuş mudur yaşıyor mudur korkusuyla gidiyorum
(25,224 puan) tarafından
Hepimiz öyleydik ama bşy olacagı varsa doguma gittiğin gün bile olur Allah korusun. O zaman elbet birgün öleceğiz mantıgı ile hç bşy yapmamak lazım :)
(14 puan) tarafından
Doğru valla haklısınız
0 oy
(107 puan) tarafından
Cinsiyet i öğrenince başlamıştık ufaktan :) 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
30 gbi olabikir canm 
(14 puan) tarafından
30 dan sonra almaya başlarsam zor olur benim için bide özele falan gidiyorum biraz daha erken başlamam gerekiyor teşekkür ederim :)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 137 göst.
0 oy
13 cevap 150 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Pelin_38 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 269 göst.
19 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nilsu83 (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 357 göst.

380,389 soru

11,389,444 cevap

34,894 kullanıcı

...