0 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde (2,397 puan) tarafından

AHAHAH :D hep bir kızım olsun istemisimdir. :D ama rabbim erkeği uygun gördü. Bende erkeğe yaparım :D

image

8 Cevaplar

+1 oy
(1,633 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Anaaaamm maşallah prensese.  

Syy pardon paşaya:))))))? 
(2,397 puan) tarafından
Yaaa ahahahahaha sesli güldüm :D
-Reklam-
+1 oy
(817 puan) tarafından
Kız azcık tarz bağlasaydın Allah seni bune :)) arkaya doğru topla :) 
(2,397 puan) tarafından
Önden çıkıyor bu seferde :) biraz boyle baglayim uzasin ondan sonra arkaya doğru bağlarım. Örerim :D
(759 puan) tarafından
Ayy sesli güldüm siziii  tarz yappp
(817 puan) tarafından
Hahhaha yerim onun saçını ya benimde oğlum olacak inşallah bende senin gibi olcam kendimi gördüm sende:))
+1 oy
(3,729 puan) tarafından
Bende oğlumun saçlarını bagliyordum hep. Şimdi kızım var onunkileri bağlıyorum :)
(2,397 puan) tarafından
UzaTıp arkaya doğru bağlamak istiyoruz eşim ile. Her seferinde berbere götürürken üstlerini de aldırıyor sinir oluyorum. Elletme orayı baglayacaz diyorum anlamıyor okuz um. ;@
0 oy
(759 puan) tarafından

Ayy çok şirin maşallahh çokk kull :D:Drok tarzıı:D

(2,397 puan) tarafından
Tabisikiiiii :D
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Çok sıkı bağlamışsın saç diplerine acır canım

Bende hep topluyorum saçlarının önünün hatta gelip kendi toka diyor :)
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Tipki benn sen iy yapmisin ben bebeklik elbisemide giydirdim .tokada takdim kizdan ayirt edene ask olsun:))))
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Kızım var bu kadar saçı yok :)) 
0 oy
tarafından
Ben biyerde okumuştum tam sayfayı hatırlamıyorum yalan olmasın ama orda şöyle bı yazı vardı . Erkek çocuk kız çocuk yetiştirmek cinsiyet ayrimini fark etmeye basladiginda başlar erkek çocuklar ayakta çiş yapabilirken kız çocuğu çökerek yapar erkek çocuğu saçları kısa olduğunu babası gibi kızlar ise uzun olduğunu annesi gibi olduğunu fark ettiginde başlar kız çocuk erkek çocuk eğitimi erkek çocuğa sen arabanla trenle uçakla oyna kızım sende al tabaklarini bebeklerini onlarla oyna demekle başlar .kız çocuklar annelerine bakar onun gibi olmak için çaba gösterir rujlarini sürer erkek çocuk ise babasını örnek alır araba sürmek ister . Kız çocuk erkek çocuk dış dünyada kendi cinslerine uymayan birşeyi kendilerinde keşfetme yaşı 2 dir çünkü o yaşta dış dünyaya ilgileri artar arkadaş edinme duyguları daha ağır basar . İngiltere'de yapılan bir araştırmada 1 yaşından sonra ki dönemde kız çocuklarının saçını sıfıra vurduran bebeklerin kendi görüntüsünü kabullenmesi 2 hafta sürer bu süre de huzursuz istahsiz ve uyumayan bebek haline gelebilirler ancak erkek bebeklerde bu durum yaşanmamıştır  .erkek bebekler üzerinde ise 4 yaşına kadar saçını hiç kestirmemis çocuklar kendi cinslerine iletişimi daha zayıftır çünkü beyin algıları uzun saçlı bebeklerle daha iyi iletişim kuracak mis gibi hissettirir her yaştaki cock 18 yaşına kadar olan sürede baba dede abi basrokuyle kız çocuklar ise anne abla anneanne babaanne rolünü göz önünde bulundur ve istem dışı o kişilerin dış görünüşlerini hafızada tutarak gelişimlerini ilerletirler ...

Kızlar hatırladıklarım bunlar bu bir kitap ti askinda nette okumuştum ama tam ismini bulamadım denk gelmişti öyle 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 122 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 435 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde Ilahe Esgerova (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde Ilahe Esgerova (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 794 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (478 puan) tarafından soruldu

380,069 soru

11,377,468 cevap

34,864 kullanıcı

...