0 oy
987 göst.
Diğer kategorisinde (632 puan) tarafından
Bazı sorulara bakiyorum küçücük biseyleri buyutmus həmən buraya yaziyorlar.kayinvalde Boyle es boyle.ya Allah aşkına küçücük biseylere gore esinizle kayinvaldenizle kavgalar etməyin.daha kötü sorunları olanlar var onlara Bakip sukur edin Rabbime.

18 Cevaplar

+14 oy
(2,009 puan) tarafından
Herkesin derdi kendine agir seni geriyosa bu bölüm bakma 
(632 puan) tarafından
Biliyorum ama simdi biri esini pisler.kufur edər.ama yarın onunla bi sofrada ekmek.yer.yani nədən kimse esini kufur etsinki.neden kotu biri bilsinki
(1,105 puan) tarafından
Her evlilikte oluyor böyle şeyler kuzum hergun birbirini tutmuyor . İnsanlar da kimseye anlatamayinca burada içini döküyorlar
(1,908 puan) tarafından
Lemka katılıyorum bizim kayinvalidelerimiz neden bize bisey demiyo acaba sen ne yaptınki o da sana onu soylesin oyle degilmi çuvaldızı kendine batircaksin önce
(632 puan) tarafından
Aynen vallahi.kimse bisey olmadan kimseye bisey söyləməz.vallahi benim kayinvaldem bir melek
(1,105 puan) tarafından
Her insan bir olmaz malesef ki kizlar size hak veremiyorum şu durumda :)
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım da herkesin kendi problemi boşver, herkes farklı farklı kişilikte burada kimseye bişey denmez :D çok önemseme
(632 puan) tarafından
Can biliyorum ama başkaları da bakiyor psikolojisi bozuluyor.yani eşlerini kayinvaldelerine o kadar kötü yapiyorlarki.ama onlarla bi evde bir sofrada oturuyorlar.ben eşimi surda hicbizaman kotulemem.cunki o benim esim və oğlumun babasi
(1,862 puan) tarafından
Ben de yapmam ama kimisi herşeyini anlatmayı seviyor, burayı okuyup psikolojisi bpzulana da yapacak bişey yok valla heryerde duyuyoruz görüyoruz böyle şeyleri o zaman hiç yaşamasınlar, onların evlilikleri zayıftır bunları okuyup yansıtıyorlarsa
(632 puan) tarafından
Evet .canim sende doğru söylədin.
0 oy
(15,853 puan) tarafından
E bu bizi ilgilendiriyor mu. Okuyup geç sende ya da hiç bakma. 
(632 puan) tarafından
Vallahi olmuyor CNm.ister istəməz okuyorsun
0 oy
tarafından
Boşver canım Allah önce küçük şeylerle imtihan eder bakar kul şükretmeyi sabretmeyi bilmiyor bu defa daha beterini verir ki oturup düşünsün ☺️ herşey bir anda olmuyor belki 10 yıl belki 20 yıl sonra herkes ektiğini biçiyor çok şükür ☺️ 
(632 puan) tarafından
Aynen CNm.benimde sorunlarim oluyor ama buyuklere bakar kiçiklərə şükür ederim
tarafından
Aynen öyle canım her halimize hamd olsun. Gerçekten derdi olan insanları görmeden herşeyi dert sanıyoruz..
(632 puan) tarafından
Evet cnm benim.
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım burada ki çoğu anneler lohusa lohusalık süreci bir kadını psikolojik olarak çok etkiler takıntıları oluşur beyni oyun oynar kurar kafasında zaten sorun görmese onu buraya yazmaz buraya yazdığında da doğru gösterecek yorumlar yapılırsa olay büyümeden kapanır ama bakıyorum Burada sayıp sövüyorlar

En kızdığım şey birinin kocasına küfür edilmesi olayı tek taraflı dinliyoruz ne olduğunu tam bilmiyoruz küfür edilmesi çok yanlış bya keşke ulkecek zerafet ve görgü kuralları dersi alsak
(4,698 puan) tarafından
Lemka yalnız olabilir insan derdini paylaşmak isteyebilir yorum yaparken küfür edilmesi yanlış yoksa tavsiye ver sıkıntı değil bence bu sonuçta benim aklıma gelmeyen bir başkasının aklına gelebilir boşuna demiyorlar akıl akıldan üstündür diye
(4,698 puan) tarafından
Esra benim eşim karıştırmak için almaz evde sadece benim internetim var sınırsız internet kullanıyorum ben eşim internete benden bağlanıyor kendine dakika bile almıyor ben onu arıyorum çorap sitemiz var orada benim numaram var oradan arayanları ben yönlendiriyoruz yada not alıyorum eşim akşam arıyor onları
(632 puan) tarafından
Benim sozum cnm kucuk seyleri buyuk yapib paylaşanlara.zaten böyük sorunlari olanlara bende biseyleri yazarim.tavsiye vererim
(2,765 puan) tarafından
Evet anladim canim benim esimde oyle kendisi icin aliyor telefonumu ama karistirmadanda birakmiyor
(4,698 puan) tarafından
Kız senin şırdan içime dert oldu aradı mı eşin
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Burayı ne cok takıyorsunuz yahhu kim ne paylaşmış ne etmiş baaaane derdi beni germiyor sende takılma giii

(27,338 puan) tarafından
Nayir kars erzurum
(1,472 puan) tarafından
Bende adanalıyım aynı burdakilere benzetiyorum konuşmanı :D
(27,338 puan) tarafından
Hmm anladim tatlım  her yere ayak uyduruyorum  sjsjsj
(1,472 puan) tarafından
Maşallah canımm maşallah :D
(27,338 puan) tarafından
❣⚘❣⚘❣⚘❣⚘❣⚘❣⚘⚘❣
0 oy
tarafından
Kimsenin ne yaşadığını bilemezsin bacım, okuduğundan ibaret o yaşanılanlar senin için... 
(632 puan) tarafından
Ama cnm Buraya yazipda esini kayinvakdesini küfür ederken hersey duzeliyormu?
tarafından
Belki o anlık rahatlıyor buraya istediği gibi içini dökerken. Ben burayı keşfettiğimden beri mesela eşime bi başka yaklaşır oldum. Eskiden en ufak bişey de onu sinir edrdim ama burada anlatılan öyle kocalar varki eşime karşı daha bi hoşgörülü oldum. O yüzden millet burada kafasını dağıtıyor ama evde kedi gibidir bence
(632 puan) tarafından
Ama cnm sonuçta iyi olanlarda var bura bakiyor eşlerine karşı donuyorlar.cok kötü davraniyorlar
tarafından
Öylede canım hangi birine laf anlatacan ki kaç bin kişi var burada. Sen güzel kafanı yorma boşver
(632 puan) tarafından
Hamisin cnm.malesef söyləsəm də boş)
0 oy
(10,453 puan) tarafından
Canım herkesin bir derdi var kimin ne yaşadığını bilemezsin evet ben eşim hakkında açtım kimseye anlatamıyorum buraya yazıyorum 

Bakmayabilsin isteyen istediğini  yazar kimsenin ne çektiğini bilemezsin artık küçücük şeyler bile göze batar 
(632 puan) tarafından
Canim ama baskasi esini kufur edər.kotu seyler söylər o zaman iyimi olur? Ama eşinle aynı evde aynı yataqda yatiyorsun.burdada onu herkes küfür ediyor.bemim ne sorunum olsada ben esimi oğlumun babasini kufur etdirmem
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Hoş bana göre burda yazılan büyük sorunlarda çok inandırıcı gelmiyor yani bieseyelr tek tarafli değil hep koca kayınvalide kotuleniyor hepsi mi kötü hep biz gelinler mi iyiyiz 
(632 puan) tarafından
Ay aynen vallahi.sanki bizim kusurumuz yok
(7,441 puan) tarafından
Kimse kendine toz kondurmuyor canım
(632 puan) tarafından
Evet vallahi.
0 oy
tarafından
Herkezin derdi kendine bacim
(632 puan) tarafından
Biliyorumda canim ama Vallahi insan duramiyor.
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Sende küçücük biseyi dert edinip yazmışsın.  Kim ne yazıyorsa yazsın hesabına gelmiyorsa cevap verme.  Sende çok saçma biseyi dert edip yazmışsın. 
(632 puan) tarafından
Ben dert etmiyorum ki.sadece yani deyisim oki biz melek deyiliz.ama eslerimizi burda küfür ediyorlar bizde bisey demiyoruz.ben sahssn esime kimsenin bisey demesine izin vermem.o benim oglumun babası.ama bakiyorumda küfür ediyorlar .hərkəsdən normal kabul ediyor
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Psikolojim bozuluyor demişsin kimse kafana silah dayamiyo oku diye.Senin için küçük olan onun için büyük bir sorun olabilir ve kimse gerizekalı değil küçük bir şey için kavga etsin.Demek ki bunun öncesi de varmış. Psikolojin bozuluyorsa bu bölümü hiç kullanmaman lazım.Kavnana,eş kavgasından çok aldatma postlarina psikolojinin bozulmasi lazım.
(632 puan) tarafından
Benim psikolojim bozuluyor demədim CNN benim.bozulanlar var dedim.sukurler olsun benim eşinle kayinvaldemle sorunum yox.olsa bile burda yazipda onlari kufurlemelerine izin vermem.o benim esim oğlumun babası.aramizsa olan sorunları ikimiz həll ediyoruz
(6,203 puan) tarafından
Sen bunu yapabiliyorsun diğeri yapmayabilir herkes bir değil.Bir kişi kaynanasina,eşine küfür ediyorsa demek ki karşıdakinin de küfür etmesine izin veriyor.Dedigim gibi psikolojisi bozulan posta bakmadan gecer
(632 puan) tarafından
Sen Azerisen?
(6,203 puan) tarafından
Evet...........
(632 puan) tarafından
Lap yaxşı ele məndə.adinnan bildim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Burada eşlerinin arkasından atıp tutuyorlar, onunla da kalmayıp milletin eşleri için söyledikleri hakaretleri de onaylıyor. Bir gün sonra bir bakmissin aayyy oskom bonom yoo diyorlar. Samimiyetsizler. Kimsenin hayatı dört dörtlük değil. Buraya esimle aramda ki sorunu asla anlatmam. Delimiyim de ekmegini yediğim adama laf söyleteyim. Bazı postlar gerçekten uzuyor insanı, aldatma,şiddet vs onlar ayrı ama dediğin gibi ufacık birşeyi büyütuyorlar. Saçma sapan insanlar işte boşver.
(632 puan) tarafından
Ayy elllerine agzina salik canim.bende onu diyorum ya esimi oğlumun babasini hicbizaman kufur etdirmem.ona laf soyletdiemem ben
0 oy
tarafından
Kaynana sorununu paylaşma eş sorununu paylaşma özel soru sorma yemek atma biz nie giriyoz ozman buraya ya bi rahatlama yeri burasi var onada herkez karisiyo
(632 puan) tarafından
Karismak deyilde nədən esini kimsə kufurlesin? Sen onun ekmeyini yer onun evində oturuyorsun.ondan soyluyorum
tarafından
Onun evi onun ekmeği die bisey yok herşey ortak ben evi idare ediyosam oda çalışıyo ki burda çoğu bayan calisiyo
0 oy
tarafından
Derdini paylaşıyor niye bu kadar sıkıntı ediyorsunuz demek ki o ona çok büyük geliyor niye sen bu kadar abarttın ki
(632 puan) tarafından
Paylasiyorda ben küçük bir sorunlari buyutenleri soyluyorum
0 oy
(220 puan) tarafından
Bak bu dediğinden bile kaynanama sinir oldum kız kaynana deme bana ıyyykkk
(632 puan) tarafından
Herkese aid deyil tabbikide)) bazilarini diyorum)
0 oy
tarafından
Yaşamayan bilemez Allah sana yaşatmasın ... Kimin ne yaşadığını nerden bileceksin .. biri buraya bişey yazıyorsa ya anlatacak kimsesi yok ya güvenecek ...

Buraya yazıp rahatlıyor dur .... Bende pist açtım kocamla alakalı hemde ve sürekli kavga ediyoruz adam bana seni babanın kapısının önüne atarım dedi sebepte evde muska buldum.ve ona söyledim diye sence ben burda haksız mıyım günlerdir içime atıyorum.kimseye anlatamıyorum.esimin bana namussuz demesini daha neler neler ama Allah razı olsun ki halden anlayan çok ablam kardeşim.var burda hepside derdime derman olmaya çalışıyor biseyler yazıyor rahatlıyorum 
(632 puan) tarafından
Ama ben herkesi d miyorum canim.herkes aynı deyil.yani küçük problemleri buyutenleri soyledim
tarafından
Onun dışında haklısın pireyi deve yapıyorlar
(632 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
tarafından
O degilde yorumları okudum her kelimen de vallahi diyosun :))) vallahi men seni sevdim yahşisan haaa 
(632 puan) tarafından
Sagolasin vallahi)))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 198 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde zeynepcelik (2,444 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (804 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 95 göst.
24 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde hamislerdenbiri (121 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...