0 oy
307 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (895 puan) tarafından
Arkadaslar kizim 8 ayini birkacgun geciyor.cagirinca kollarini uzatip yada one egilip kucagimiza gelmesi gerekmezmi hic kimildamiyor normalmi.hic yapmadi.dok sormayida unuttum

11 Cevaplar

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Haraketleri nasıl oturması surunmesi vs

(895 puan) tarafından
Desteksiz bayagidir oturuyo.surunme emekleme yok.donmeyi cok az yapiyor yuzustu sevmiyr agliyor hemen.dok kontrolune yeni gittik hersey gayet iyi dedi.gec yaoick sanirim.ama neden gelmiyor anlamdim
(27,352 puan) tarafından
Endise etme zamanla öğrenir benim kızımda cok gec öğrendi herşeyi.
(895 puan) tarafından
Ins cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her zaman gelmez bizimki 2 yaşında canı isterse geliyor 
(895 puan) tarafından
Hic gelmiyor cnm bilmiyr yani
tarafından
Kuzum her bebek aynı olmaz diğer hareketleri normalde hdmı oynayinca sevince tepki verip guluyorsa normaldir zamla yapar
(895 puan) tarafından
Normal cnm diger harektleri algilari yani iyi herseyi cok sukur
tarafından
O zaman bişey olmaz bence kuzum başka takildigin bişey varsa sağlık ocağına doktora sor ama her bebek farklıdır
(895 puan) tarafından
Tesekur ederim cnm sorarim ins
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Diğer hareketleri nasıl seni taklit ediyormu oturuyormu emekliyormu mesela.kizim da 8 aylık benden babasına gitmek istiyor babası kucağına alacaginda tut tut yapıyorum benden kaçıyor nerdeyse babasının tepesine çıkacak sonra tam tersi yapıyoruz ben gel gel yapıyorum ama bize de doktor kızım için hareketleri tavırları ayına göre önden gidiyor demişti ama bu dediğimi nerdeyse 2-3 aydır yapıyor 
(895 puan) tarafından
Cnm bizden 40 gun kucuk kuzeniyle beraber oynadilar.o odayi turladi ama desteksiz oturamiyor bizde oturyrz uzaniyrz oyincklara herseyi iyi ama yuzustu yatinca karni eziliyo diyemi anlmiyrm basliyo bagrmaya.dok hercocuk emeklmz dedi.ama bunu sormayi unuttum
(7,441 puan) tarafından
Tabiki de her çocuk emeklemez canım doğru demiş emeklemeden direk yürüyenler var.kucagina al oyun oynar gibi eşinde karşına geçsin çağırsin  sen kucağına aynısını babasının kucagindayken de yap öğrenir biz bu şekilde bebekliten yapıyoruz hep 3 umuz oyun çok oynuyoruz
(895 puan) tarafından
Ins cnm tesekkur ederim cvbin icin
(7,441 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Benimki 11 aylık oldu hala gelmiyor duruyor biliyor alacağımı öyle duruyor bekliyor bende alıyorum :)
(895 puan) tarafından
Bende gel gel yapiyrm ogrensin diye almiyrum geri cekliyrm ozamn agliyor ama hic yeltenmiyor ya.varsa oyle olan norml ama hic biomiyrm varmi olan cnm
tarafından
İnan 5 aylıktan beri yapıyorum gel gel gel diyorum bakıp gülüyor bana :)) başka hiç bir hareket yok eğer almayıp gidersem ağlıyor
(895 puan) tarafından
Peki seninkinin emeklemesi donmesi nasildi cnm
tarafından
Dönme süper emekleme yok
0 oy
(44,658 puan) tarafından
Benimki 11 aylik babasinin kucagindayken gel gek yaparim gelmez ole durur ama onun disinda ayina gore herseyi biliyo 
(895 puan) tarafından
Aynn cnm bizde oyleyiz herseyi biliyo anliyo ama buna tepki yok
(44,658 puan) tarafından
Ogrenir canim buna kafani takma her seyi bir anlik yapiyolar ogreniyolar onuda ogrenir annesi:)
(895 puan) tarafından
Tesekkur ederim cnm
0 oy
(222 puan) tarafından
Bizimki de 9 olacak ama arada uzatıyor arada uzatmiyor elini
(895 puan) tarafından
Bende bklourm cnm ha yapti ha yapack diye.simdi arada alkis yapmaya basladi
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Yüzüstü vakit geçirmesi kaslarını geliştirmesi için çok önemli canım yüzüstü oyalamaya çalış oyuncaklarını falan konuştur mümkün olduğunca uzansın hareket etsin. 
(895 puan) tarafından
Neler neler yapiyrm cnm.oturkn hersey guzel yuzustu onune sevdigi oyuncagi koyuyrm.ayaklrina ellrimi koyuyrm kendini ittiriyo bi iki .ama sonra kiziyr agliyor pes ediyor.bende uzuliyrm ceviryrm ozmnda seviniyr
0 oy
(895 puan) tarafından
Bu gidisle cok gec yurur.hic surunmeye calismiyor.ama koltuga yaslayarak 10sn falan duruyo ayakta
0 oy
(48,671 puan) tarafından
seslenince falan bakiyor demi canim yada bişey uzatinca aliyor mu
(895 puan) tarafından
Evt canm onlarin hepsini yapiyr
(48,671 puan) tarafından
demekki onu ogrenesi yok üstünde dur tekrarla ara ara
0 oy
(578 puan) tarafından
Canım bende hiç emeklememisim 9 aylıkken yurumusum
(895 puan) tarafından
Cnm artik onu takmiyrm da kucaga gelmiyor uzanmiyor o kafama takilmaya basladi.
0 oy
(895 puan) tarafından
Suan cok mutlu oldum.dun bu postu actim yani acmamimi bekliyrdu yavrum bilmiyorum.simdi gelmeye basladi.cvp veren herkese cok tesekkur ediyrm.beni rahatlatip destek verdiginiz icin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 2,668 göst.
24 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Tuğramın Annesi (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 494 göst.
19 Şubat 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
30 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zzzzzz (1,435 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 459 göst.

379,805 soru

11,369,276 cevap

34,852 kullanıcı

...