0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde tarafından
7 aylık günlerdir anne veya Allah deditrmeye çalışıyordum demedi bı kackere baba dedim baba diyor sürekli öğrendi baba baba diyip duruyir  :)

11 Cevaplar

0 oy
(4,705 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Ah ah bu çocuklar var ya bu çocuklar sen kalk 9 ay karnında taşı baba desin baba baba ne demek ya anne dinlenecek Allah Allah:D:D

tarafından
Ha bende ona yanıyorum işte :)
(4,705 puan) tarafından
Yaa vala anlıyorum seni benim ki daha küçük aglamayla karışık eneee dedi eşim ben ve kaynım aaaa anne diyo dedik eşim banane o bilinçsiz kabul olmuyor diye tutturdu hahahhah
tarafından
Arada benimkide anne der gibi ses çıkarıyor aaa anne dedi diyom eşim kızım ne ses çıkarsa aaaa baba dedi diyor şimdi tutturdu kızıma baba dedi diye bileklik yaptircam diyor eee bizim papuc dama atıldı artık:)
(4,705 puan) tarafından
Eeee biz artık dış kapının dış mandalı olduk :)))))
-Reklam-
0 oy
(13,047 puan) tarafından
Benim kızım da baba dedi ilk :)
tarafından
Maşallah prensese:)
(13,047 puan) tarafından
Babacı kızlar ♥️☺️
0 oy
tarafından
Em çok zoruna giden de o olyoyor 7 24 seninle zaman geçirsin  9 ay taşı saatlerce sancı çek git bacayı sevsin baba desin, adalet mi... 
tarafından
Aynen valla :)
0 oy
tarafından
Benimki de ilk baba dedi cadı
tarafından
Maşallah kuzuya
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Benim ki 18 aylık oldu hala sadece babaaaa baba diyor :angel:

tarafından
Sen tekrarla kuzum ben günlerdir sürekli aynı kelimeyi söyleyerek ogrettim
(2,067 puan) tarafından
Tekrarlıyorum, tekrarlıyorum elbet  - Anneeee diyorum o ısrarla babbbbaaa diyor :::)
0 oy
(712 puan) tarafından
Biz de 5,5 aylığız anne ve mama diyoruz mamayı nasıl öğrendi bilmiyorum mamada kullanmıyoruz ara sıra süte mama derken alıştı galiba
tarafından
Ne güzel canım anne demis masallah
0 oy
(119,355 puan) tarafından
Al iste bi babaci bebis daha ama benim baby boy anniiiiii diyo arada bi
tarafından
Anneyide ogreticem baba kolay geldi kızıma:)
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Benim oglumda baba diyor baba baba diye geziyo evin icinde :D Bazen aliyorum karsima anne diyorum o sinsi siritisi var oglumun onu yapip babaaaa diye uzatiyor sapsik benide sinir etmeyi unutmuyo :D Bana annn diyo 

0 oy
(2,127 puan) tarafından
Uff sorma benim kızımda baba dedi baya sonra anne dedi simdi babasınada anne diyo :)
0 oy
(966 puan) tarafından
Benimki anne diyo anne mem diyo emmek istediği zaman 8 aylık 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Benim oğlan 23 aylık sürekli baba anme demek yok onun yerine ismimle sesleniyor hoş onuda pek beceremiyor anne yerine edde diye sesleniyor 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 408 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 349 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 327 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 483 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...