0 oy
754 göst.
Diğer kategorisinde (17,763 puan) tarafından

Benim bigün bütün işleri bitirip iş yapmadan totiş devirmek :D ahahaha hic yapamiyorumdaa saka saka cocukklar buyuyunce (vürüz biterse) çalişmak dukkan açmak vs siz ?

27 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kaynanamdan uzakta bi yere tasınıp cocugumla kocamla ailemle mutlu mesut yaşamak
(870 puan) tarafından
O herkesin duası amin
tarafından
:DDD ayyy aminnnn cümleten o zaman
(17,763 puan) tarafından
:))) amiiiin canim
-Reklam-
+1 oy
(1,523 puan) tarafından
Kaynanamla evleri ayırıp çekirdek ailemle mutluca yuva kurnak 
(372 puan) tarafından
İnşallah canım
(17,763 puan) tarafından
Insallah kuzuuum
+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Ilerde tek hayalim kaynana olmak su kaynanaların gelinleriyle derdi neymiş onu anlamak sjsjajajajsjsjajajaj:D

(190 puan) tarafından
Her zaman kaynanaların suçu olmaz canım sanki gelinler sütten çıkmış ak kaşık değil sonuçta günah yani
(27,352 puan) tarafından
Takılıyorum tatlım biliyorum tabiki
(17,763 puan) tarafından
:)) cok yüksek hedeflerin var kuuuuş
(27,352 puan) tarafından
Hahahah evet cagnim
0 oy
(119,326 puan) tarafından
Baby boyuma bi ev almak yaa 
(17,763 puan) tarafından
Insallah alirsin kankaa nasilsin böön
(119,326 puan) tarafından
İyim bacikom ama kuzey uyumadi daha
(17,763 puan) tarafından
Yorulmuyolarda anamm bu bebeler benimkilerde daha yeni yattilar yikadm uyuttum
0 oy
tarafından
Ya bi evimiz olsun bir de kendime ait aracım  çok birsey istemiyorum 
(17,763 puan) tarafından
Allah kalbine göre versin ins canim
0 oy
(16,504 puan) tarafından

Uyku dışında Bi Hayalim yok Ayşom ya:ninja:

(17,763 puan) tarafından
:D o hepimizin hayali selmoş
0 oy
(190 puan) tarafından
Akşam saat 10 da yatıp sabah 10 da.kalkmakkk
(17,763 puan) tarafından
Kacta yatip kacta kalkiyosunnn
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ormanın içinde  temiz mis gibi havası olan bi yerde sonsuzluk havuzlu villam olsun istiyorum çok mu şey istiyorum ya :-)
(17,763 puan) tarafından
Kiz napcan ormanda börtü böcekkkk ayulaar var
(7,441 puan) tarafından
Olsun kız temiz hava ses yok gurultu yok üst komşu derdi yok kız o kadar havuzlu villa yaptırmış o kadar param var börtü böceğe de çare bulurum :-)hayaller hayatlar
(17,763 puan) tarafından
:Dhayalin senin hayalin reyiz ne diyelim mutluluklar ben korkardim ama ayu gelir aslan gelir cok filim izliyom ya .d
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Kızımın mutlu yetişmesini sağlamak
(17,763 puan) tarafından
Ýetisir canim insallah sen yeterki elinden geleni yap
0 oy
tarafından

Ilk dediklerini ben hergun yapıyorum  :)

Cocugumla oynama emzirmek sevmek yıkamak falan işte 

(17,763 puan) tarafından
Dualarim hep seninle bunu hic unutma olurmu
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(530 puan) tarafından
Bir evim olsun bütün akrabalara uzak sadece eşim ve çocuklarımla sakin bir hayat 
(17,763 puan) tarafından
En guzeli valla ins bizimde olur ne kadar iyi olursak olalim uzak olmak en iyisi
0 oy
(359 puan) tarafından

Kizimi buyutup soyle bi sene geceleri deliksiz uyuyup sonra ikinci bebisi yapmak nasip olursa tabi ama ne zman doya doya uyurum bilmem :)

(17,763 puan) tarafından
Nasip olur ins baci ama uyku nasip olurmu bilmem o uyusa bile sen uyuyamiyosun üstümü acildi biseymi istiyo :)
0 oy
(597 puan) tarafından
Birgun gercekden esimle huzurlu mutku kenetlenmis bi sekilde bir olmak... 
(17,763 puan) tarafından
Vayyyy kırsehirlimisin neresinden ♥️
(110 puan) tarafından
Bende kirsehirliyim bacılar:)
(597 puan) tarafından
Koyumuz yagmurlu ama Merkezde kalioz cnm. Ama yasadigim yer ve doguma buyume almanya
(17,763 puan) tarafından
Cok sevindim hemşolarim hava sen merkezdemisjn ilçemi
(110 puan) tarafından
Merkezdeyim canım ya sen
0 oy
tarafından
Yozgata bekldgm tayinimzn bı an önce gelmesi evimi yerlestrp hertarafmi temzleyip kahve yapip cekip resmini buraya atmak o arada oglusum da oyun oynuo olur heralde onada sizden anlik isterim ay insallah ya en çok istedgm şey su an
(17,763 puan) tarafından
Bizde yerköydeyiz :)
tarafından
Ya seviyorum ben oraya kaldik orda Yozgat'a gtsem hemen oraya gtcem cocuklgm oradaydı tandklarm var dua et geleyim sende beklerim o zman:)
(17,763 puan) tarafından
Bende beklerim kuzucummmm :) kimler var burda tanidigin filan
tarafından
Şelde kuzum tandklarim sn oraya yaknmsn birde deli hoca derler taninir orda baya sen de blrmisin imam aslnda
(17,763 puan) tarafından
Yok ben ayanoğlundayim kuzum
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Ne dükkanı açcan gı bn de istiyorum :D bi meslek sahibi olup sevdiklerimle birlikte sağlıklı mutlu huzurlu yaşamak :) 
(17,763 puan) tarafından
Valla tubikk bim açim diyom :D saka ulen tesettür kiyafet yada hediyelik esya cicekci
tarafından
Canm zuccaciye ac tavsiye ederim ben universiteden sonra 1 yil kadar calistim issizlikten ama inan 5 liraya gelenn 40 liraya vs kapis kapis gidiyordu cok karli bir is mesela ceyiz seti koyarsin yemek takimlari bardak takimlari vs emsan  arnica pasabahce vs tum markalari tpplarsi n bu isi yapanlar memelektimizin en zenginleriydi ve bu isten kazaniyorlardi
(17,763 puan) tarafından
Fena fikir değil bak tükenmeyen bi is sektörü
tarafından
Bide uzerine fiyat yazmiyorlardi soranlara biz söylüyorduk   gercekten cok karli ben isletme okudum ve bir gun faturalari muhasebeye gotururken urunlerin gelis fiyatlarini inceledim ucurum gibi fark vardi baya kazancliydi ustelik tek katli ama buyuktu ama islek bir caddede olmali kucuk birsehirdeysen mesela tum magazalarin ayni caddelerde oldugu yerler olur oyle bir yerde acki kazan
(17,763 puan) tarafından
Valla insallah Rabbim yardim etsin
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Çocuklarım biraz büyümüş eşim yanımda dükkan açmışım kendime ait aracım var cocukları okula bırakıyorum yazlıgımız olsun istiyorum yazın oraya gidip kendi yiyeceklerimi yetistirmek tatilimi yapmak istiyorum
(17,763 puan) tarafından
Ne kadar huzurlu bi hayall umarim bi an once gercek olur biz kadinlarinda kndi ayaklarimiz üzerinde durmamiz lazim
(2,127 puan) tarafından
İnsallah gerçekleşir anlatırken bile huzur buluyorum
0 oy
tarafından

Kadroyu alıp altıma arabamı çekip gidip annemi de evden alıp gezmek :D

(17,763 puan) tarafından
:))) memurmusan gardaş
tarafından
Diyanet kadrosu canım :)
0 oy
(814 puan) tarafından
Şuan instagramda cocuk odasi ve normal ev icin cerceve tasarimi yapip satiyorum cnm 2 ay once actim sayfami meslegim grafikerlik evden gelir olsun dedim ve çok şükür sayfam tuttu ve satis aliyorum o isimin buyumesini isterim gerci zor yetisiyorum bebegimle ama bebegim 4 5 yaslarinda olsa yani tam rahat edecegim zamanlqr aciktiginda soylicek uykuau geldiginde uyicak biz ne yersek onu yicek :) bende rahat rahat ev isimi yemegimi satışımı yapicak zamana gelsem cok iyi olur he birde araba almak istiyorum okadarcik :))
(17,763 puan) tarafından
:) tebrik ediyorum seni başarilarinin devamini diliyorum canım bi süre uykusuz kalirsin yorulursun ama meslegin elinde ilerde rahat edersin insallah
0 oy
(817 puan) tarafından
Müstakil bahçeli havuzlu bir ev geyikli taraflarında orada eşimle çocuğumla çardağın altında kahvaltı yapmak bahçede köpeğimizle oynamak denize havuza girmek bir 5 yıl sonra mümkün olabilir :)) 
(17,763 puan) tarafından
:)) mütevazi bi hayat Allah bigün yasamani nasip etsin
0 oy
(245 puan) tarafından
Sağlıklı olup evlatlarımız başında olmak. 
(17,763 puan) tarafından
Insallah canim Rabbim bağislasin

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 408 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (504 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 414 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 135 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 592 göst.

379,888 soru

11,372,202 cevap

34,855 kullanıcı

...