0 oy
389 göst.
Aile kategorisinde (1,233 puan) tarafından
Bnm adam neden cocklar senı seviyorlar bni sevmiyorlar senle ilgililer neden bnle ilgili dediler diyo bnde dedm ikisiyle fazla ilgilenmedi yedi yirmi. Dürt ben ilgilendim yenidoğan bebegi iz var dedm onunla ilgilen oda sana düşkün olsun diyo sende kabul ediyon cockların bni sevmediğini ne sacma biri 4 biri 6 yaşında cocklarımn onunla oynarlar sade gece olunca ble yatmak isterler oda bunu kabulenmiyo şaka gibi deilmi haksızmıyım napmalım 

7 Cevaplar

0 oy
(14,033 puan) tarafından
Sen ne yapabilirsin ki daha çok sevmelerini istiyorsa daha çok zaman geçirecek babalar işe gidiyor bütün gün biz çocuklarla ilgileniyoruz bütün ihtiyaçlarını biz gideriyoruz seni ondan çok sevmeleri gayet normal esin boşuna kıskançlık yapıyor 
(1,233 puan) tarafından
Aynn oyle canm
-Reklam-
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Eşinize siz ilgi gösterin daha fazla sevdiğinizi görsün.sevilmeme duygusuna kapılmasın. 
(1,233 puan) tarafından
Elimden gelenıbypıyrum zatn ama işte 3 cocklar zor
0 oy
tarafından
Tam tersi ben eşimden kıskanırım oğlum benden çok  onunla vakit geçirmek istiyor.asiri düşkün bende kıskanıyorum haliyle :) :) 
(1,233 puan) tarafından
:) ölede iyimiş
0 oy
(189 puan) tarafından
ben kızımla eşimi kıskanırım ama eşimde çok fazla ileri gidiyor severken kurban olurum ömrüm senin olsun uğruna köpek olurum bu dünyada en çok seni seviyorum evimin sultanı falan diyor bana demiyor ama bende bunu kıskanıyorum biraz banada birşeyler söyle dediğimden seni kızımdan sonra seviyorum sende benim evimin hanımısin diyor yani hizmetcisin der gibi aynı 
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Ay ayni esimmm bna dioki bu cocuk bnle neden oynamio sana sarilio senle gulerek oynuo senin pesinden ayrlmio dio sarilioo sna dio sakasina dio abartmioda ama soylemir bende sen ilgilenmiosm isten gelip hep yorgnm diosn arada kiziosun tmm bnde kiziyorum ama sktivite ypmiosun dedm 3 aylik kziim var  bide onu emzririm  bide dedig8ni hep yaparım  kizimin ama dogumdn,snra hep,kızar oldum  ilgim azaldi
(1,233 puan) tarafından
Aynı vala
0 oy
(24 puan) tarafından
Evet cnm Bnmkıde öle sen cocugu dolduryonmu bıle demıstı bna 1. 5 yasındaki cocugu nadıl doldurcaksamhem az ılgılenıyolar hem bıde kıskanıyorlar bahane arıyolar
(1,233 puan) tarafından
Gercekten öyle ve anlamsız kuruntu
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Esler ne kadar ise gitse de cocuklariyla ilgilenebilirler. Vakti zmaaninda ilgilenseydi eger suan o hissiyata kapilmazdi. Ama halen gec kalmis degil. Hem en ufagiyla hemde diger 4-6 yaslarindakilerle ilgilenebilir. O sekilde kuruntu yapacagina ilgilensin. Kndini sevdirsin cocuklara. 
(1,233 puan) tarafından
Hah işte bnde öyle dedm yok efendim sende bilin bni sevmediklerini diyo aferin diyo sanki Bn diym sevmeyen babanızu

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 767 göst.
19 Ocak 2021 Aile kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 208 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 391 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 724 göst.