0 oy
420 göst.
Aile kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Ben güldüm ...dedi noldu vermiycekmisij bana kızını ... Bende kafamı salladım yani hayır diye ... Güldü çokmu seviyorsun onu diye ,,,sonr tatlıca sen kimsin ,benim çocuğum dedi,3,4 yaşından itibaren benle uyuycak ... Sen diğer çocuklarını büyütürsün dedi .... Sonrda sert cevap verme hayır diye ben sevmiyorum öyle şüyleri dedi ... Bişey demedim ama sertcede söylemedim yani hayır kesinlikle vermem diye,ama gerekirse sertcede derim 

16 Cevaplar

0 oy
(10,977 puan) tarafından
Oo canım o zamana kadar kim ole kim kala
-Reklam-
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Aman takılma be boş muhabbetler iste.

0 oy
(4,996 puan) tarafından
Bir tane daha doğurup onunla uyusun sanane benim.cocugumdan 
0 oy
(85 puan) tarafından
Bana da ben alcam goturcem ben bakcam yetistircem dedi.kendine benzetme dedim bende
0 oy
tarafından
Tövbe  Estağfurullah ulan bu bebeler köpek yavrusumu kaynanalar kafayi yemiş bide sert cevap verme hayır diye sevmiyormuş öyle şeyleri tuzliyim da kokma diyecedin hasbam alcak dağlarda onun mu merak ettim
0 oy
tarafından
Yaniiii kadın torununu benimsemiş ne güzel bizde daha dün gece eşimle bu tarz bie konu konuştuk çocuğumuz olursa Allahin izni ile cuma akşamdan onu köye göndeririz 6 7 yaşlarına gelince pazartesi sabahı amacasi bırakır bize diye bizde o iki günü kocamla geçiririz falan diye konuştuk ben derim kaynanama bir yatak çocuğuma gelince orda yatsın falan diye 
(1,661 puan) tarafından
Ben çocumdan ayrı kalmak isdemem canım her kesin düşüncesi farklı sizide kınamam
tarafından
Büşra vala cok tuhaf oldum kız nasıl dayanırsın vala yapamazsın onsuz Allah kısmet ederse bi olsun ınsallah bak vala nasıl sakınırısın her şeyden canından can gıder bırakamazsın ki hem o cocuk asla yapamaz o yaslarda annesız 3 gun durmaz
0 oy
(233 puan) tarafından
Benimde eşimin kuzeni mesaj attı bebisimize iyi bak diye o bile benim zoruma gitti hayırdır yani noluyo 
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Benim kayınvalidem de ek gıdaya geçince bırakırsın kızını bana sütünü de sağarsın buzluğa atarım ben bakarım  dedi

Bende " sen kendi kızlarını bırakıp gelemiyorsun torununu sevmeye ben nasıl bırakıp eve geçerim ki" dedim ve kapandı konu
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Bana da o tarz şeyler demişti çok meraklıysan kendin doğur bak dedim şimdi yine oğluma diyo benimle durcan demi oğlum diyo tabikide hayırr dedim şu çocuğun önünden öyle şeyler diyip durma dedim gözümün bebeği olsa yine güvenmem dedim çocuklarım ben nereye onlar oraya dedim 
0 oy
(817 puan) tarafından
Görümcemede kayınvalidesi lohusayken aynı böyle söylüyordu o benim olacak size vermicem benim kızım olacak benimle kalacak falan :)) birgün görümcem üzerine bir yürümüş sinir krizi geçirip kolundan tutup evden atmış hahhaha :)) 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ölme eşeğim ölme
0 oy
(924 puan) tarafından

İsteyen kendisi doğursun :D

0 oy
(119,456 puan) tarafından
Kiz bunami takildin cokta tiin cokta fifi de ☺️
0 oy
tarafından
Aa bunu azonce yasadım bılıyon mu habee ızlıyorduk adam kızını kacırmıs 4 yıl annesı arıyordu kız annesını ıstemıyor babaanne dıye aglıyordu sonra kaynanam dedı kızımda 1 yasına gelse bakabılırım dıye hayırdır dedım kım kıme bakıyor sen şuan bıle agladı mı ustume atıyon ben senın oglunu aldım dıye kızımımı alacan dedım hanı bu cıdden bır kac defa soylemıstı sonra demesın mı ıkıncıyı yaparsınız bakaesınız dıye dedım kızım 20 yasına bıle gelse tek basına senın yanına gondermem bırlıkte gıder gelırız cunku sana guvenım yok ya sımdıden bak azonce kızım yuzume dokunuyor 4.5aylık daha falan boyle guluyo geldı kızımın ustune egıldı yuzunu getırdı guldurmeye calısıyor agzım acık kaldı ben o lafları dedım ya guya kızımı kendıne alıstıracak gorur o verırmıyım bır daha kucagına vala şaka gıbıler ha ne zorluklarla dunyaya getırıyoruz kendı evladını kaynanası mı aldı elınden onun hıc yumusak davranma ya
0 oy
tarafından
He he diyeydin canım..kayinbabam diyodu öyle ikincisi doğsun golgeyi ben alicam diyodu..gittinizde gölge  bir saatte pertini cikartiyo oyun oynamaktan ..basliyo TV açın şuna canım çıktı demeye..kolaydı öyle gel bakayım demek sevmek gibi saniyolar sanırım..he de geç ...
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Umursama bile benimkiler de hep derler bende cok.istiyosaniz bitane daha yapiverin diyorum gulup geciyoruz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 652 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 435 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 203 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.