0 oy
1,285 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar düğününüzde şunu çok istiyorum deyipte yapamadığıniz bişe var mi

44 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bizimki köy düğünüydu istediğim hiç birşey olmadı 
tarafından
Cnm bnm düğünüm 1 saat bile sürmedi heralde covidten dolayı gerçi biz izin almıştık asker bekledi Bizim düğünde ama hiç istedigim gibi olmadı
tarafından
Üzüldüm cnm ama su virüs İnan bu sene bütün gelinleri bu duruma sokmuştur yani ne desem bilmem haklısın cnm insan en çok bugünün hayalini kuruyor ama istedigin gibi olmayınca koca bir hüsran
tarafından
Keşke düğün fotoğrafım olsaydı
tarafından
Çekersin İnsallİh yeniden cnm imkansız değil
tarafından
Bnm için biraz imkansız cnm eşimin ailesi çok karışıyor eşimde çok aileci kaynanam kayinbabm dan çok görümcem karışır eşimde vazgecer ama inşallah da olur
-Reklam-
+1 oy
(3,107 puan) tarafından

Haluk Leventin gelmesini çok istiyordum hatta Twitter'den kendisine sürekli yazdım düğünume gelir misiniz düğün şarkım sizin şarkiniz siz söyleyin diye nerdeyse her gün yazdım ama gelmedi:D biz de MP3 olarak çaldirdik ne yapalim:D

tarafından
Gelmese de yasamissiniz ilerde inşallah Haluk Levent le karşılaşırsın cnm
(3,107 puan) tarafından
Küçükken konserine gitmiştim ama çok küçükken :D inşallah yine karşılaşırız :D
tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Kuaförüm doğru düzgün yapamadı 
tarafından
Benimde virüsten dolayı çok az istediğim oldu sağlık olsun demekten başka bişe yapamayız bnm bı arkadaşım düğünüm istedigim gibi oldu evliliğim kötü demişti mecbur sukredecez evliligin iyiyse
(3,750 puan) tarafından
Çok şükür bin şükür iyiki eşim diyorum ❤️
tarafından
Bnde  eşimi çok seviyorum bu arada bnm de düğün fotoğrafim yok çok istedim içimde kaldi
(3,750 puan) tarafından
Çekersiniz bigün kuzum inşallah
tarafından
İnşallah cnm ama zor ya şu saatten sonra
0 oy
(924 puan) tarafından
Canim covid geliniyim 2 düğünüm olacaktı ama malesef sadece eşimin memleketinde yapabildk düğünü çoğu şey istediğim gibi olmadı 
tarafından
Bnde covid zamanında evlendim mevlütlu oldu düğün fotoğrafim bile yok keşke olsaydı eşimin ailesi yaptırmadı çok içimde kaldi
(924 puan) tarafından
Fotoğraf konusunda bı sorunum yok dış çekim nikah çekimi düğün de kına da  çekim hepsi oldu
tarafından
Bnm çok içimde kaldı her zaman eşime derim içimde kaldı senin yüzünden diye biz yapacaktık eşimin ailesi söz bile verdi düğünden sonra yaparız dediler sonrane gerek var dediler
(924 puan) tarafından
Canim şimdi de yaparsınız ne olacak sonuçta hatıra hatıradir
tarafından
Yani ne gerek var dedikleri bnm hayatimin en guzel gününde
0 oy
(16,503 puan) tarafından

Dış çekim :(

Malesef hava aşırı sisliyi göz gözü görmüyordu :( herşey hazırdı ama fotocu iptal etti :(

tarafından
Sen bnce şükret bnm hiç düğün fotoğrafım yok eşimin ailesi yuzenden çekim yaptirmadilar çok içimde kaldı
0 oy
(660 puan) tarafından
Hiçbir şey istediğim gibi olmad
tarafından
Ne gerek var dediler eşimi de ikna edemedim
(660 puan) tarafından
Ne kadar tuhaf düşünceli insanlar var ya ne gerek varmış hatırası var daha ne olsun
tarafından
Hiç deme görümcem yüzünden iptal oldu yoksa gidecektik gorumceme yapmamışlar o da bnde yaptırmadı telefon numarasi bile yok aramam konuşmam evine gitmem onun yuzunden
(660 puan) tarafından
Saçma sapan bir sebep bir kez oluyor bir daha istesende yapamıyorsun içinde kalıyor anca
tarafından
Yani içimde ukte kaldı aramam sormam eşim gidecez dediğinde midem bulanıyor halsizim faln diyorum
0 oy
(508 puan) tarafından
Benim yok çok şükür herşeyi yaptık sadece babam olacak gelmedi gelmesini isterdim
tarafından
O çok zor ama yapacak bisede yok cnm napalim istediğin herşey olmuş bnm hicbise olmadı
(508 puan) tarafından
Zaten istediğimde olmasaydı artık kendimi yalnız hissederdim çok. Senin niye olmadı koz yapmadılar mi yoksa
tarafından
Eşimin ailesi daha doğrusu görümcem fotoğraf çektirmeye ne gerek var falan dedi eşimi ikna edemedim
(508 puan) tarafından
Görümce görmeyeyim ömrümce:D
tarafından
Aynen bna Uzak olsun
0 oy
(759 puan) tarafından

• Her şey istediyimden dahada iyi  oldu Dans etmedi benimle kociş utanıyormuş:ermm::DAma elimden kurtulamazsın dedimm:P
tarafından
Senin adına sevindim cnm en azindan içinde kalmamış bnm düğün kuranli oldu pandemiye geldi düğün salonu ve calgi tuttuk sonra iptal oldu
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Gelin hamamı bir de kına gecesi için organizasyon
tarafından
Bnm kınam kına günü babam arkadaşlarım ve akrabalarım organize etmişti kına geçen pandemiden dolayı olmayacaktı onlar ayarlamış karşı çok sevindim gelin hamami bnde de olmadı bırak hamami fotoğraf bile cekilmedik görümcem yüzünden
0 oy
tarafından
Düğünün olamaması he zorla oldu bari insan gbi düzgün bir gelinlik giyseydm ya tüllü gelinlik nedr askılı bde :D valla olmamasını çok istedm düğün bna saçma gelio çünkü kına gecesi dha saçma ki yne zorla kına yaktılar:/
tarafından
Bnm annemde istediği gelinliği giymedi 26 yıllık evli hala der içimde kaldı diye bnm de. Bı tane bile resmim yok düğünden kalan
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Cok bisey istemedim zaten,istediklerimin hepsinde oldu cok şükür.
tarafından
Ne güzel içinde hiç bişe kalmamış
0 oy
tarafından

Düğün olmadı :D

tarafından
Bnmki oldu da ne oldu hiç istediğim gibi olmadı
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Tek Bir şey içimde kaldı dans edemedik çok istiyordum ama olmadı
tarafından
Bnde kuranli oldu düğünümden kalan resmim de Yok
0 oy
tarafından
Nişanda kuaförüm berbattı nişan fotolarına bakmak bile istemiyorum

Düğünde herşey istediğim gibiydi ama
tarafından
Düğün fotoğrafı cektirmedikleri için bakamıyorum bnde senin var sende bakmak istemiyon
tarafından
Niye çektirmediniz
tarafından
Görümcem burnunu soktu ne yaptı ne etti yaptırmadı kendinin düğün fotoğrafı yokmuş bnmkini de zehir etti
tarafından
Eşin onu değil seni dinleseymiş keşke ilerde çocuklara gösterrdnz
tarafından
Şimdi gorumceme gidip gelmiyorum komşum olmasına rağmen  telefon numarası bile yok aramam  sormam eşim gidelim dediğinde virüs var hamileyim midem bulanıyor falan diyorum hala kızgınım ona içten ice
0 oy
(17,750 puan) tarafından
Hepsi hersey tam istediim gibiydi kırmizi halida yuruduk esimle sonra insanlarin tam ortasinda duvağimi acip alnimdan öptü ve dans ettik cok utanmistm babam tam karsimdaydi :D cok guzeldi Allahima şükür
(17,750 puan) tarafından
:D ney seloo babam bakiyodu  ellacim valla guzeldi dügünüm
tarafından
Nispet yapar gibi
(17,750 puan) tarafından
Nispet neden yapayim sordun cevap verdim kalbin kötüyse ben napimmmmm
tarafından
Şaka yaptım kiz
(17,750 puan) tarafından
Gülücük filan koysaydinda bende anlasaydim keske .d
0 oy
(405 puan) tarafından

Ben komple düğün istemiyordum ama dinleyen olmadı :D

tarafından
Kız senin gibi düşüneni İlk defa gördüm:)
(405 puan) tarafından
Değişiğim ben
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Hicbisı istedigim gibi olmadi .ve cok mutsuz bi gelindimm herkes kafasina gore dügunu organize etmisti spontene gelisti .tekraa gelinlik giymek isterdim dugun degil ama sogudum dugunlerden 
tarafından
Bnm de istediğim gibi olmadı cnm
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Kina gecesi istedim ama olmadi 
(25,224 puan) tarafından
Niye gıı zombiler mi kovaladı :D
(119,287 puan) tarafından
Pislik denize gitti yapmadi kina gecesi bi bindalli giyemedim dugunden saatler omce geldi tarilden aile ici yaptik nisanligimi giymistim
(25,224 puan) tarafından
Kınsyınkız tarafı yapar la siz yapsaydınız :D
tarafından
Bnm de erkek tarafı istemedi ailem arkadaşlarım akrabalarım bnden gizli organize etmişler son gün dediler bana kinan var akşama diye
0 oy
(739 puan) tarafından
Benim olmadı şükür 5 gün sürdü bitsin hiç bir şey istemiyorum diyodum en son:DD
tarafından
İyi ki istememissin cnm :)
(739 puan) tarafından
3 gün den sonra si sıktı :))
tarafından
Kız bn 1 gün zor yaptım o da hiç istemediğim gibi oldu s nde sıkıldm diyon
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Herşey istediğimin daha da fazla oldu diyebilirim çok güzeldi keşke Bi daha yaşasam o anı:) 
tarafından
Ne güzel içinde hiç bişe kalmamış

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 334 göst.
0 oy
17 cevap 278 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 1,093 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy