0 oy
447 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (5,876 puan) tarafından
Oglum arkamdan aglar diye inemedim asagı onu da kucagıma alıp inseydim bu sefer kutuyu cıkaramzdım abi yukarı cıkarır mısın dedim normalde cıkartmıyoruz dedi bende çocuk var inemiyorum  dedim anca öyle cıkardı benim bildigim kapıya kadar taşımaları gerekmiyor mu sokak kapısına bırakıp gidiyorlar hep

32 Cevaplar

0 oy
(1,633 puan) tarafından
Onlar da Bi nevi tedbir alıyorlar canım  
-Reklam-
0 oy
(508 puan) tarafından
Tabiki getirmek zorundalar isterlerse sokağa girerken haber etsinler sokak basında buluşup alalım kargocudan 
0 oy
tarafından
Büyük kutu olunca çıkartmıyorlar 
0 oy
(426 puan) tarafından
Beni de hep arıyorlar sepet salıyorum eğer paket küçükse eğer büyükse asansöre koydurtuyorum normalde çıkıyorlardı ama pandemi de çıkarmamaya başladılar
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Bende kapıdan içeriye girmeleri yasak diye biliyorum bu dönemde çünkü kimin ne olduğu belli değil bizim de öyle kapının önüne bırakırlar kendince tedbir almak zorundalar tabiki 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Evet artık bazıları yukarı çıkarmiyor bizede denk geldi 2 3 defa 
0 oy
tarafından
Pandemiden dolayı aşağıdan bırakıyorlar öncesinde getirirlerdi 
0 oy
(924 puan) tarafından
Canim getirmeleri gerek benim kapıya geliyor hep
0 oy
(980 puan) tarafından

Kapıya kadar çıkartıyorlar bizim burada tabii. Hiç aşağıdan bırakana denk gelmedim. Cumartesi günü evde yoksunuz diye bırakmadan geri dönmüşler düşünün sokağa çıkma yasağı var ve biz evdeyiz.:ermm:

0 oy
(405 puan) tarafından
Kilo sınırı var diye biliyorum ama hafifse getirmesi zorunlu. 
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Belli bir kg a kadsr çıkarıyorlar. Benimde başıma gelmişti asansör olunca çıkarttilar
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Çıkartıyorlar ama ağır birşey olunca çıkart miyorlar
0 oy
tarafından
7 kg altında olan kargoları çıkarmak zorundalar 
0 oy
tarafından
Kargocu beni aradı apartmanın önüne koysam alirmisinz diye niye koyuyorsnz dedim yukarıya çıkarmıyorz dedi bende ben girs katta oturuyorum desm he tamam o zaman desi
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Salgından dolayi getiremiyor hak verirsen onlarda insan önce getiriyolardi yasak şuan 
0 oy
(817 puan) tarafından
Küçük parçaları çıkarıyorlar belli bir kilonun üzerindekileri sen inip alıyorsun canım. 
0 oy
(119,309 puan) tarafından
Paket buyukse asansor yoksa cikarmak istemiyolar
0 oy
tarafından
Geçen ptt kargo getirdi bina önüne tabii önce aradı çıkamıyoruz tedbir amaçlı diye ben de çocukla indim aldım
0 oy
(165 puan) tarafından
Önceden çıkarıyorlardı ama pandemiden dolayi kapilara çıkmıyorlar bende bebek var diyip yukarı cikarttiriyorum yada bazen aşağı biraktiriyorumsonra inip aliyorum
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Pandemiden dolayı öyle bir zorunluluk yok 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 652 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 463 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,904 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
15 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,400 puan) tarafından soruldu

379,740 soru

11,368,008 cevap

34,849 kullanıcı

...