0 oy
651 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Evet kocamla aramda yaş farkı çok 46 yaşında ben 28 severek evlendik kocamda yaş dışında hiç bir kusur bulamiyorlardi sadece o yüzden evlenirken karşı çıktı ailem ama şimdi 4 sene oldu kızımız var mutluyuz huzurluyuz kocama eyt çıkmasa daha 9 yılı vardı şimdi emeklilik çıktı diye utanmıyor yanındaki adama kocam diyor daha çocukmuşum ben şimdiden nasıl emekli kocam varmış gezip tozuyoruz sürekli gösteriş yapiyormuşuz kocam ihtiyar sınıfında artık .... Neden ya neden keşke olmasaydı emekli bide bunları söyleyen 1 derece akraba olacaklar sözde 

16 Cevaplar

+3 oy
(5,309 puan) tarafından
Onceki postlarına baktım da bence insanlarin söyledikleri şeyler seninde aklindan geçiyor ama onlar söyleyince sana batıyor 

Kimsenin dediğine bakma eğer gerçekten seviyorsan kimin ne dediği umrunda olmaz
-Reklam-
+3 oy
(3,552 puan) tarafından
E başka hiç kusur bulamıyorlar demişsin. Daha dun sen değil miydin çarşının ortasında azarladı beni diyen ? Bin tane kocanın kusurlarını anlattığın postun var. Sende bi dengesizlik var  bence .
(4,164 puan) tarafından
Katılıyorum kusur aramaya kalksan akrabalara değil kendi açtığın postlara bak önce
+2 oy
(2,974 puan) tarafından
Kendin zaten postlarinda kocam burnumdan getiriyor falan yazmissin 

Onuda geçtim mutluysan niye ispatlama çabasındasin kimene ?
(2,974 puan) tarafından
Ve üstüne basa basa sürekli eşini şikayet etmişsin postlarinda
+2 oy
(11,217 puan) tarafından
Ama sanki gosterdigin gibide cok mutlu degilsin onunla
(4,164 puan) tarafından
++ ya ben mi yanlış düşünüyorum bence yaş konusunu kendi aşamamış içinde aslında bakınca 28 yaş çocuk değil hadi 20 22 olsa neyse derim ama 28 yaş aklı başında kadın sınıfında artık bence 48 de bir erkek için çok yaşlı değil zaten günümüzde 30 35 civarı anca evleniyorlar ama bu kadının bence derdi kendiyle kendi içinde de bunu kabullenmemiş başkası deyince zoruna gidiyor gibi
tarafından
16 yas. Var
(11,217 puan) tarafından
Hayr zaten anlattigina gore cokta ovulecek biride dgl esi. Yani tek sorun insanlarin yasini takmis olmasi olsa okeyde oda zaten esinden sikayetci ve belki insanlarda bunu goruo esi yasindan dolayi onu ezio gibi
+1 oy
tarafından
Sen niye bu kadar takıyorsun ki boşver kim ne diyorsa desin alan memnun kalan memnun 
tarafından
Biz niye kimsenin hayatına laf etmiyoruz da onlar sürekli birşey bulma derdinde
+1 oy
(2,374 puan) tarafından
Sana imrendim ne güzel eşin hep yanında emekli mis boşver milletin dediğini
+1 oy
tarafından
Bence sen kendi icinde hayatinla ilgili buyuk bir savaş veriyorsun kabullenemedigin bu durumu baskalarina yikmaya calisiyor gibisin istersen destek al.
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Kız hiç bitmiyor ..ne takıyorsun bukdr isteyen istediğini desin böyle kendini yipratirsin sen mutlumusun tamam gerisi bos
tarafından
Bıktım bu akrabalardan ya vallahi billahi ben cevap vermedikçe uzak durdukça  hep bir laf çıkıyor
(13,821 puan) tarafından
Diyen desin insanlar konuşur hep bukdr takma sen yuvana bak
0 oy
(3,794 puan) tarafından
28 cocuk 46 da yasli degil . Kimene bosver.

Ne sen cocuksun ne kocan yasli
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bacım sen mutlu musun,gerisini koyver gitsin 

Peeeeeh 

Ay üzüldüğün şeye bak,çek resti herkese 
0 oy
(10,903 puan) tarafından
Sizin aranızda 18 yaş var.benim eşimle aramda 21 yaş vardı .neler duydum neler işittim direk en yakinlarimdan.yok gebeymisim başkasından da o kabul etmiş,yok kız degilmisim o kabul ettiği için onunla evlenmisim.eski eşimin olmayan mali mülkünü var gibi konuşup beni para için evlendi diye bile konuştular.adamin evlenirken dikili ağacı yoktu malı mülkü geç.ha noldu.o konuşanların hepsinin çocuklarından çıktı.gebe diyenin kızı 7 aylık karnı burnunda gelinlik giydi de düğün yaptı.oburkunun kizi sevgilisinin yanında diğer sevgilisinden gebe olduğunu öğrendi mahkemelik oldular Allah soruyor birak
tarafından
Haklısınız benim.hakkimda da çok şeyler dediler  bir yerde çıkar elbet
(10,903 puan) tarafından
Çıkıyor merak etme bacım
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yani evlenirken bunları duyacağını biliyordun takmamayı öğrenmelisin kaç sene olmuş isteyen istediğini söyler konuşur kimsenin ağzı torba feğil büzesin
0 oy
tarafından
Saniyormusunki tersi olsa susacaklar eşimle aramızda iki yaş var o büyük ona bile laf eden akrepler var etrafımda çok şükür kocamın başka kusurunu bulamiyorlar didik didik aramalarına rağmen erkek dediğin olgun olcakmis en az 6 yaş olmaliymis bla bla bla gerçekten mutluysan takma kafana 
0 oy
tarafından
Bol bol yemene bak sen sevmsn kimse birşey diymx ama keske yanina yakışır uzun boylu yakışıklı endamli birini bulsaydn 
0 oy
(119,308 puan) tarafından
sende bi oylesin bi boyle

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 447 göst.
8 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mhmd8mrn (5,876 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 375 göst.
0 oy
22 cevap 696 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 238 göst.

379,729 soru

11,367,318 cevap

34,850 kullanıcı

...