0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde (3,108 puan) tarafından

Kızlar ben örgü konusunda çok beceriksizim yani şöyle diyim hamileyken teyzem bana boyunluk örmeyi ogretecekti ama o kadar anlamadım ki kadın bana öğretirken bildiğini unutacakti:D amigurumi deneyeyim diyorum YouTubedan baktım da normal örgüden farklı gibi. Sizce alsam yapabilir miyim ve nerden alabilirim? Ve aranizda benim gibi beceriksiz olup da bunu yapan var mı? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben bu tür ihtiyaçlarımı goblen.com dan alıyorum 1 güne geliyor istanbul ici

(3,108 puan) tarafından
Ya ben çocuğum için bir şeyler yapmak istiyorum o yüzden kendi emegimle bir oyuncağı falan olsun dedim ☺️ kızım olmasa hayatta uğraşmam ama içimden geldi ☺️
tarafından
Link ekledim bak istersen
(3,108 puan) tarafından
Hı sen malzemeleri ordan alıyorsun, oyuncakları ordan aldığını zannettim :) tamam bakayım teşekkür ederim ☺️
tarafından
Rica ederim bende örmek çok istiyorum ama beceremem diye girişmiyorum doğum için anneme gidecem o zaman bakacam bu işe :) iğneden başka bişeyle el işi yapamıyorum.
(3,108 puan) tarafından
Ben hiçbir şekilde el işi yapamıyorum :D ama deli cesareti geldi hahaha :D
-Reklam-
0 oy
(924 puan) tarafından

Bana halam öğretmişti ama unuttum bile :D Kızımın oyuncaklarını yine halam yapıyor

(3,108 puan) tarafından
Ben de kesin unuturum da yine de deneyeyim dedim :D
0 oy
tarafından
Ben netten satın alıyorum hobby party den hem fiyatları uygun satıcı bayan kendi tuhafiyesinden satış yapıyor yani kazan kazan bir ticaret ;)
(3,108 puan) tarafından
Sen YouTube dan mi öğrendin ☺️
tarafından
Yazılı tariflerden bakarak yaptım canım zaten çoğunun örülus mantığı aynı o mantığı kavradıktan sonra çok kolay yaparsın öyle aman aman bir zorluğu yok ")
(3,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ☺️
tarafından
Rica ederim canım ") soracağım bir şey olursa sor bedava anlatırım ") hahahahaha
(3,108 puan) tarafından
Hahaha teşekkürler :D
0 oy
tarafından
Ben örgü öğrenirken elimdeki şişleri kendime sokasim geliyor hamileyken yengem yapıyordu oğluma öğret vakit geçsin bende yapayım dedim yarım saat sonra yagmurcum boşver sen hiç yorulma hamile halinle verem ettin beni sen ne istiyorsan şöyle hepsini ben yapicam çocuk askere gidene kadar anca yetiştirirsin sen oyuncaklari demişti :) elimde değil beceremiyorum :)
(3,108 puan) tarafından
Haha ben de baktım örgü yapamıyorum of aman gider satın alırım ne ugrascam demiştim ama amigurumiyi yapsam mı acaba dedim :D teyzem de bana demişti Allah için bırak :D
0 oy
tarafından
Benim görümcem yapyor 
(3,108 puan) tarafından
Kolay mı peki yapımı hemen mi ogrendi yani
tarafından
Vallahi o yıllardır yapyor satıyor instagramda sayfası var zor diyor ama
(3,108 puan) tarafından
Ben kesin pes ederim :D
0 oy
(1,511 puan) tarafından

image

Youtubdan izleyerek ogrendim canım seti de bime gelmisti. Ama ipi kalitesizdi ben yapamadim yani. Normal beyaz sarı ip aldım bide bimde tığ seti vardi renkli ondan da almıştım ördüm. Ilk zorlandim ama şuan rahat yapiyorum. Videoyu durdura durdura. 

image

(3,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bakayim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 106 göst.
0 oy
7 cevap 185 göst.
29 Mayıs 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Neyla (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 160 göst.
+1 oy