0 oy
1,156 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Çok uzun olacak kızlar 2 yılın birikmişini yazıyorum. İlk olarak eşim fuuşta sicili olan kiracimizla cafeye gitmiş ve çay içmiş bunu kadın bana söyledi. Benim bundan tam 1 yıl sonra haberim oldu. Eşime söyledim "ne var bunda? Herkese açık alanda çay içmişiz sanki kadını otelemi götürmüşüm" diyor. O kadar çok zor ki anlatamıyorum içim parçalanıyor. Çok sevdim yalan yok. Ağzının içine bakardım ben aşkla gözlerinin içine bakardım o telefonuna bakardı. Ben öperdim sarılırdım o arkasını dönüp uyurdu. O hasta oldu ben odasından çıkmadım altına yaptı onu bile temizledim. Ben hasta oldum yaklaşma bana bulaştirirsin dedi. Virüsün ilk çıktığı zamanlarda hasta oldu kendinden haberi yoktu ishal olmuştu hiç midem bulanmadı hamileydim birde o halimle temizledim onu. Çok zoruma gidiyor bazı şeyler yaptığım her şeyi göz ardı etti. Hiç sevmedi beni. Ben aç olsam bile yemek yemek için onu beklerdim onunla yaptığımız tek aktivite yemek yemekti. Poposu büyük kadınları izlerdi Facebookta. Yanımda yapardı kadınların poposuna bakardı bir yere gittiğimiz de sonra bana dönüp çapkın bir şekilde gülerdi. Çocuklarım için sineye çektim. Beni kaç kez evden kovdu gitmem için cebime para bile koydu. Sarhoş oldu herkesin içinde küfür etti ertesi gün özür bile dilemedi. Ben cinsellikte yaklaştığım zaman beni iterdi istemiyorum derdi. Üstümü başımı beğenmez hamileyken güzel bir fiziğe sahip değilim diye yanında gezdirmezdi. Bir keresinde hiç unutmuyorum pikniğe gitmiştik bu yaz. Onun ailesiyle. Yan bankta piknik yapmaya gelen bir aile vardı içlerinde bir kız vardı. Poposu büyük esmer iri gözlü 23 yaşlarında o kızla saatlerce bakıştilar. O benim yakaladığımın farkında bile değildi. Kaç göz gördüm ben yüzümü başka bir noktaya çevirdiğim de kızla göz göze geliyorlardi. Eniştesi bile eşimin ismini söyledi uzunca imalı bir şekilde gülerek. Çok hakaret etti öyle hakaretler etti ki midem bulanıyor artık. Bugün sabaha karşı facede bir video izlemiş. Bir kadın kocası ilgisiz küfürbaz diye kocasini aldatmış TV programı anlatıyor bunu. Onu izlemiş. Facebook hesabında hiç benim ve çocukların fotoğrafini paylaşmaz. O kadar ilgisiz bir insan ki ben artık seven erkeklerin ilişkilerine özeniyorum. 23 yaşımdayim para pul istemedim beni sevsin aşık olsun yeter dedim olmadı. Bir kaç gündür bana karşı iyi ilgisi yok ama ses etmiyor ama benim ona karşı zerre bir duygum kalmadı. Çok acıyorum kendime istediğim kuru bir aşktı oda olmadı 

26 Cevaplar

0 oy
(3,107 puan) tarafından
Kendini seviyorsan ve kendine değer veriyorsan o pislikten ayrıl. Bak adam demiyorum çünkü adam olsa bunları yapmazdı. Git hayatını yaşa 23 yaşındasın önünde belki de çok çok mutlu günler var. Çocukların var diye ona katlanmak zorunda değilsin. Ben 25 yaşındayım kendimi senin yerine koydum ve ben yapamam dedim kendi kendime. Sen de kendine bu zulmü yaşatma. Yaşın 23 ruhun 80 yaşında. Kendine bu kötülüğü yapma lütfen
(45 puan) tarafından
Ruhum yok ki çocuklarıma bakacak birisi olsa 5 dakika durmam
(3,107 puan) tarafından
Ailen arkanda değil mi çocukların kaç yaşında
-Reklam-
0 oy
(11,505 puan) tarafından

İnsanoğlu nankör yaratılmış o kadar emeğe karşı yaptıklarına bak. Ve ortada bir evlilik kalmamış o kadar şey yapmış kendi yolunu ne olursa olaun çizmen lazım

(45 puan) tarafından
Ama çocuklara bakacak ne annem var ne babam. Çocuklar küçük çalışirsam kim bakacak
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Canım birazda suç sende b.k temizlemek nedir ya  adamın  gözü  dışarıda  sen ona  hala  ilgi  gösteriyorsun  bu zamana  kadar  nasıl  durdun bu adam  sevilmez  zaten  senden  başkasına  baktığını  bile  bile de  durman  ne dim  ben sana ya  daha 23 yaşındasin bırak  bu şerefsizi  adam  desen  adam değil  iğrenç  bir  mahluk  kocan  al çocuğunu  ve çık git  böyle  hayatmi gecer  sana igrenerek bakan adamla  biraz  ağır  oldu ama bu gerçekler  Canım  kendini  ezdirme  yoksa  hep böyle  devam eder aklını  başına  al artık 
(45 puan) tarafından
Ben hastalıkta sağlıkta sevdim. Gözüm asla dışarı kaymadi ben her şeyden önce namusumu eşim için değil kendim ve çocuklarım için taşıyorum. Onların yüzünü öne eğecek hiç bir şey yapmam yapamam. Yaşım küçük 2 çocuğuma üvey baba getiremem. Annem babam yok bacak birileri olsaydı durmazdım çocuklarım çok küçük 2 aylık oğlum 14 aylık kızım var
(5,949 puan) tarafından
Sen bilirsin  ben daha  nedim  yani  çocukların  gözü  dışarıda  annelerini sevmeyen ewde  huzur olmayan bir babayla  mutlu  olucaklarsa dewam  et
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Allah onu ıslah etsin sanada sabır versin:(
(45 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum ne diyeyim ki
0 oy
tarafından
Aşkım benle yasitsin daha genciz seni sevmeyen sapik bı adamla ömür geçer mi kendine gel Allah aşkına ailen arkanda bile olmasa kadın sığınma evinde gül gibi bakarlar sana ne diye hayatını mahvediyor un belki de karşına sana değer verecek birisi çıkar çok mutlu olursun aski doruklarına kadar yaşarsın nie eşinden bekliyosun hatta bunca şey yaşadım 2 yılda da hala nasıl kaldin i adamın yüzüne nasıl baktın Allah kahretsin onu seni hiç sevmemiski bu adı adam hemen git o evden eşyalarını al git babanın evine biyere git ayarla para edecek ne varsa al evde sat harçlık yap al çocuğunu aç boşanma davası boşa şu adamı onun soy adını taşımak bile hakaret 
(45 puan) tarafından
Kuzum annem babam yok gidecek yerim yok sığınma evi 3 ay bakıyor sonra iş imkanı sağlıyor ama benim çocuklarim çok küçük birisi 2 aylık diğeri 14 aylık kim bakacak bakacak birisi olsa zaten durmam ki
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Seni sevenin kıymetini bil .salla gitsin onun için mi dünyaya geldin o kim kop.ek

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 610 göst.
18 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 360 göst.
0 oy
12 cevap 376 göst.
14 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 704 göst.

382,482 soru

11,450,860 cevap

35,028 kullanıcı

...