0 oy
1,148 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Çok uzun olacak kızlar 2 yılın birikmişini yazıyorum. İlk olarak eşim fuuşta sicili olan kiracimizla cafeye gitmiş ve çay içmiş bunu kadın bana söyledi. Benim bundan tam 1 yıl sonra haberim oldu. Eşime söyledim "ne var bunda? Herkese açık alanda çay içmişiz sanki kadını otelemi götürmüşüm" diyor. O kadar çok zor ki anlatamıyorum içim parçalanıyor. Çok sevdim yalan yok. Ağzının içine bakardım ben aşkla gözlerinin içine bakardım o telefonuna bakardı. Ben öperdim sarılırdım o arkasını dönüp uyurdu. O hasta oldu ben odasından çıkmadım altına yaptı onu bile temizledim. Ben hasta oldum yaklaşma bana bulaştirirsin dedi. Virüsün ilk çıktığı zamanlarda hasta oldu kendinden haberi yoktu ishal olmuştu hiç midem bulanmadı hamileydim birde o halimle temizledim onu. Çok zoruma gidiyor bazı şeyler yaptığım her şeyi göz ardı etti. Hiç sevmedi beni. Ben aç olsam bile yemek yemek için onu beklerdim onunla yaptığımız tek aktivite yemek yemekti. Poposu büyük kadınları izlerdi Facebookta. Yanımda yapardı kadınların poposuna bakardı bir yere gittiğimiz de sonra bana dönüp çapkın bir şekilde gülerdi. Çocuklarım için sineye çektim. Beni kaç kez evden kovdu gitmem için cebime para bile koydu. Sarhoş oldu herkesin içinde küfür etti ertesi gün özür bile dilemedi. Ben cinsellikte yaklaştığım zaman beni iterdi istemiyorum derdi. Üstümü başımı beğenmez hamileyken güzel bir fiziğe sahip değilim diye yanında gezdirmezdi. Bir keresinde hiç unutmuyorum pikniğe gitmiştik bu yaz. Onun ailesiyle. Yan bankta piknik yapmaya gelen bir aile vardı içlerinde bir kız vardı. Poposu büyük esmer iri gözlü 23 yaşlarında o kızla saatlerce bakıştilar. O benim yakaladığımın farkında bile değildi. Kaç göz gördüm ben yüzümü başka bir noktaya çevirdiğim de kızla göz göze geliyorlardi. Eniştesi bile eşimin ismini söyledi uzunca imalı bir şekilde gülerek. Çok hakaret etti öyle hakaretler etti ki midem bulanıyor artık. Bugün sabaha karşı facede bir video izlemiş. Bir kadın kocası ilgisiz küfürbaz diye kocasini aldatmış TV programı anlatıyor bunu. Onu izlemiş. Facebook hesabında hiç benim ve çocukların fotoğrafini paylaşmaz. O kadar ilgisiz bir insan ki ben artık seven erkeklerin ilişkilerine özeniyorum. 23 yaşımdayim para pul istemedim beni sevsin aşık olsun yeter dedim olmadı. Bir kaç gündür bana karşı iyi ilgisi yok ama ses etmiyor ama benim ona karşı zerre bir duygum kalmadı. Çok acıyorum kendime istediğim kuru bir aşktı oda olmadı 

26 Cevaplar

+13 oy
(71 puan) tarafından
Yorumları okudum daha da sinirlendim yok Allah yardımcın olsun yok ezdirme kendini peşinden koşsun abi az gerçekleri söyleyin şu kadınlara yeter ya! Bak bacım adam seni sevmiyor gözü dışarda ve sen hala bu denyonun peşinden gidiyor ağlıyorsun kendine gel çocuk için deme sakın böyle birine katlanmak nedir adam seni aldatmış gayet açık net sevmiyor seni sen neden gurursuz gibi hala onunlasin boşa ulan boşa ! 23 yaşındasın ya 23 hayatın var yaşanacak orda seni bekliyor seni sevecek değer vererek insanlar var önünü kapatma hayatını mahvetme!
(390 puan) tarafından
Artiladim seni cok.haklisin . Boyle bi adama katlamak zorunda degilsin cok gencsin cocuklarinla yeni bir hayat kurabilirsin
(2,259 puan) tarafından
3. Artında benden gelsin.
(225 puan) tarafından
++++ vermek hakkım yok.olsa hepsini verirdim
(64 puan) tarafından
Seni alnindan falan öpmek istiyorm nerdesn guzel kardesm bilet alip geleyim....
(71 puan) tarafından
ist gel
-Reklam-
+1 oy
(17,761 puan) tarafından
Ezdirmeyin ya kendinizi bu kadar seviyo olabilirsin ama neden seni sevmeyen birine bu kadar iylik yaptin bilmedi bak bilmeyecek uzüldm ama daha fazla ezdirme kendini eğer sevmiyosa durma yaninda birak cok sevilmekten simartmissin sen onu yazik sana cidden daha guclu olabilrisin
0 oy
tarafından

RABBİM yar ve yardımcınız olsun cnm:(

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum. Boylelerine hayatımızı feda ediyoruz işte . Hakkında hayırlısı olsun inşallah 
0 oy
tarafından
Daha çok gençsin ve bu sapığa aç gözlü adama ki adam bile denmez katlanmak zorunda değilsin 
0 oy
(119,309 puan) tarafından
Okuyunca uzuldum sana peki neden yani neden halen o adamla birliktesin lutfen cocuk icin deme cocuk icin mutsuz bi evlilik iyi degil
0 oy
(3 puan) tarafından
Canim benim bende daha 22 yaşındayım önünde çok güzel yıllar var bu senin imtihanın Rabbim sana bir imtihan vermiş ama kendini ezdirme seviyorsan bile yüz verme o senin peşinden koşsun insallah düzelir emanet olan bir kadını böyle üzüyorsa ahıni alıyor Rabbim sorar hidayet versin insallah dua et Sabret eğer hala laftan anlamıyorsa da kendisi bilir
0 oy
tarafından
Bazi insanlar elindekilerin kiymetini kaybetmeden anlamazlar sen ona o kadar cok taviz vermis ve o ne yaparsa yapsin sevmekten vazgecmemissin ki adam seni cantada keklik olarak gormus bi laf vardir sican agiz baldan tatlidir diye bazilari gercekten o dilden anliyo sana akil vermek haddim degil ama bu kadar yipranacagina ailen arkandaysa ailenin yanina sigin seni gercekten seviyosa zaten pisman olup gelecektir gelmiyosa da zaten ortada yuva diye bisey kalmamistir
0 oy
tarafından
Çocuklarım için sineye cekiyorum çocuklarım için katlanıyorum diyorsunuz ya çocuklarınıza en büyük kötülüğü yapıyorsunuz böyle adamlarla aynı evde bulunmasına izin vererek ha kimse arkamda yok dışarda kalırım daha kötü olurum dersen bisey diyemiyorum öylelerine o zaman hiç yüz vermiceksin asla işini görmeyeceksin oturacaksın evinde çocuklarını da o sapık pis zihniyetten koruyacaksın 
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Bu adamı nasıl hala öldürmeden durabiliyorsun 
(45 puan) tarafından
Zor tutuyorum kendimi
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Fuuşta sicili olan adamla nasıl hayatını sürdürebiliyorsun tamam o adam midesizde sendemi midesizsin evli Bi adam ve sürekli aç gözü dışarda 
(2,259 puan) tarafından
Eşinin değilmiş. Kadının fuhuşta sicili varmış ve onunla cafede buluşmuşlar.
(45 puan) tarafından
Eşimin değil kadının var
(1,262 puan) tarafından
Hım pardon canım ben yanlış anladım sanırım
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Biran önce kendin ve cocugun icin kurtul bu adamdan sen buna ömur boyu nasil katlanacaksin .o kendi yolunu cizmis bile sen de kendi yoluna bak .daha gençsin herseyi basarabilirsin .Allahindan bulsun pis sapik 
(45 puan) tarafından
Kuzum anne yok baba yok olsa çalışırım çocuklarıma annem bakardi
(1,667 puan) tarafından
Kaynanan yok mu baksin babalari bi halta yaramiyo bari o yarasinn .cok var öyle bosanip kaynanasina cocuklari emanet edop calismaya gidwn .icinde varsa bi yolunu bulur  kurtlurdn ondan seviyosun sanki hala
0 oy
(359 puan) tarafından
Canim yasadiklarin cok zor ama tavsiyem onu umursama ustune dusme sevdigini belli etme evde suslen puslen ama hicbisey yokmus gibi davran ve ben olsam onun gorebilecegi sekilde teoefonumdan kasli erkekler yakisikli erkekler felan diye arama yaparim sorarsada cok iyi durmuyorlar mi kasli kasli tam erkek gibi felan derim intikam bence boyle alinir
(45 puan) tarafından
Bende öyle yapıyorum artık umrumda değil
0 oy
(48,671 puan) tarafından
gecende mesajını gördüm diye kendi hesabindan yazmistin 
(45 puan) tarafından
Anlamadım kuzum benim çok hesabım var şifrelerini bilmediğim için giremiyorum
0 oy
tarafından
Böyle karakterde bir insanla yaşanmaz kendini onun için perişan etmene değmez açık bariz ne b.o.k olduğu belli yasinda geç ailen arkandaysa bırak değilse de başka bir yol düşün gene bırak ne hali varsa gorsun
(45 puan) tarafından
Çocuklarım küçük olmasa bırakırım çalışırım ama çocuklar çok küçük bakacak kimse yok anne yok baba yok
0 oy
tarafından
Boşan canım büyük konuşmak istemem ama çok üstüne düşmüşün bende eşimi çok severim her zaman hastalıkta sağlıkta yanında olmaya çalışırım ama o bana yapmıyorsa bı yere kadar taş olsa çatlar okurken sinirlendim
(45 puan) tarafından
Ama o sevemedi işte çocuklarım küçük olmasa durmam zaten
tarafından
Sevgisiz ilgisiz mutsuz bı ailede olmak sence daha mı iyi hiç değil kimsen yoksa kadın sığınma evine yerleş çocukların kaç yaşında bilmiyorum ama
tarafından
Mahkemeye ac nafaka versin çocuklarına onla bak ailen varsa onlar çocuklarına baksın sen çalış bir sürü seçenek var bence sen iyi düşün canim
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Sende ona soyle sanki sen çok mu iyi seks yapiyosun dee offff offffff ailen falan yok mu cnm niye onun yanindasin hala Allah yardimcin olsun keske ilk baştan sineye cekmeseydin
(45 puan) tarafından
Rezillik diz boyu bu adamda
0 oy
tarafından
Ne bekliyon evine kadın getirip tövbe yarabbim daha sevgim kalmadi diyosun çocuk için diyosun siz iyimisiniz bacım ya 
(45 puan) tarafından
Evet ama annem babam yok çocuklarım küçük kim bakacakta ben calişcam kimim kimsem yok işte
0 oy
(10,904 puan) tarafından
Boşa bu adi şerefsizi. 
(45 puan) tarafından
Olmuyor kuzum inan olmuyor çocuklarım küçücük kim bakacak anne yok baba yok çalışsam kim bakacak
(10,904 puan) tarafından
Bu adam katil eder insanı. Ar damarı catlamıs bunun.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Adam seni istemediğini açık ve net bir şekilde dile getirmiş kusura bakmada yaşın daha genç ayaklarinin üzerinde durma vakti niye bir erkeğe bu kadar tapıyorsunuz anlamış değilim ya bir defa yapmış hala şunu yaptım bunu yaptım diyorsun onu kazanmak için bırak defolsun gitsin adam gtmek için elinden geleni yapmış bu kadar kör olma lütfen ya kadınlık grurumuz bu kadar mi düştü Allah aşkına.cocuklar için sineye çekmek bahaneden başka birşey değildir ayrıldığında essek gibi çocuklarına bakmak zorunda öyle bir aile ortamında çocuklarını büyütürsen çocuklarına en büyük kötülüğü sen yapmış olursun ilerde babayı değil senden nefret ederler buna emin ol.kac kurtar kendini Allah yardım eder 
(45 puan) tarafından
Evet ama çocuklarım küçük kim bakacak anne yok baba yok çalışsam kim bakacak
(7,441 puan) tarafından
Baba çocukların masrafını karşılamak zorunda her boşananın cocuguna biri bakmıyor kreşe vereceksin bakıcı tutacaksın şöyle düşün evlisin ama çalışıyorsun çocukların küçük kim bakacak

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 594 göst.
18 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 355 göst.
0 oy
12 cevap 372 göst.
14 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 688 göst.

379,741 soru

11,368,037 cevap

34,850 kullanıcı

...