0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde (881 puan) tarafından
Ya sabahtan beri geniz akıntım var ve bebeğim 11 den beri uyumuyor emziriyorum yinede ağlıyor sütüm birden azaldı sanırım sağmaya çalıştım 10 ml ya çıktı ya çıkmadı hummana nın çayınıda içiyorum mama hiç vermedim şimdiye kadar 18 günlüğüz anne sütünden baska hcbsy vermedim buzluğa süt sağmıştım 5-6 poşet çıkarttım 30 ml ısıtıp verdim ama çocuk hala aranıyor 1 poset daha çıkarttım onuda içti napıcam ben neden böyle oldu

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yorgun olabilirsin bol su ic dinlen canim bide bebek sadece ac oldugunda degil gazi oldugunda yada anne kucaginda olmak istediginde de emer cunku daha cok kucuk
-Reklam-
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Gaz denedin mi altını değiştir duş aldır tekrar emzir uyur bebeğim çok küçükken duştan sonra çok güzel uyurdu 
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Canım bebek uyumadıkça sürekli emmek istiyo

Sen bol bol hoşaf bulgur pilavı dereotu bol şekerli şeyler tüket süt  olsun bol bol su iç. 
0 oy
tarafından
Doymuyor demek ki canım. Sütünü geri getirmeye calis bol su iç hoşaf yap vs bulgur pilavı ye 

Ama aç kalmasn yavrucak küçük mama al bari onla doymaz
0 oy
tarafından
Ilik duş al canım. Güzelce karnini doyur. Suyunu ic bol bol. Sagmak senin sutunun miktarının belirleyicisi degil. Guzel düşün 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 94 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Bosveraldirma (264 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 419 göst.
0 oy
2 cevap 44 göst.
15 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde G1183 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bosveraldirma (264 puan) tarafından soruldu