0 oy
547 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Bu şekilde kalan var mı kaç gün üst üste olması gerekiyor 

14 Cevaplar

+2 oy
(12 puan) tarafından
Sperm kalitesi düşermiş hergün yapınca yumurtlama dönemine denk getirin istiyorsanız eger 
(423 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
(307 puan) tarafından
Her gün ilişki sperm kalitesini düşürür canım. Haftada 2-3 kere ilişkiye giriyorsanız hamile kalırsın büyük ihtimal. Yumurta 1 gün canlı kalıyor rahimde. Sperm ise rahminde 5 gün canlı kalıyor. Yani sizin 5 gün önce girdiğiniz ilişkiden bile hamile kalabilirsin. İnstagramda doktor banu çiftçi var canım o ayrıntılı anlatıyor her şeyi. Geçenlerde bununla ilgili canlı yayın yapmıştı hatta. 
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Yumurtoama ve çatlama döneminde 3 gün olsa yeterli bile 
(119,137 puan) tarafından
Hayirli olsun 10 bini gecmissin
(25,224 puan) tarafından
Aboooo kız post açıcaktım ben yaa parti verecektim hiç görmedim yaa
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Her gun degilde 2 gune bir girseniz daha iyi
(423 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,637 puan) tarafından
Bence  adet takvimi indirip  adet sonrasi ve yumurtlama günlerini  takip edin bide iki güne  olsun hergun olmasi iyi degil
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Gun asiri oneriyo doktorlar yumurtma gunlerinde
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Yumurtlama gününü takip et canm bence bir gün arayla değerlendirin 
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ki kimisi yumurtlama zamanı başladığında bittiği güne kadar her gün ilişki olsun diyor kimisi birer gün ara ile olsun diyor tamamen kader kısmet bu işler kafaniza göre takılın en iyisi canınız ne zaman isterse o zaman yapın zaten nasip olursa her türlü oluyor ben arttık kafaya takmayı kestim nasip deyip kenara çekildim 
(423 puan) tarafından
Doğru diyosun canım ben daha kafama takmamayi ogrenemedm
tarafından
2 sene oldu ben de anca öğrendim illaki aklıma geliyor ama çocuk olsun deye ilişkiye girmeyi kestim sadece yumurtlama gününü takip ediyorum o arada eşime biraz daha kaliteli şeyler yediriyorum o kadar
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Hergün ilişkiye girmek sperm kalitesini düşürüyor. 2 günde bir olması daha sağlıklı
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Âdet bitiminden sonra 2gune bir yapmak öneriliyor Dr demişti
0 oy
(2,009 puan) tarafından
İki gunde bir Girin ilişkiye ben spiralle korunuyodm 4 yildir ertesi ay hamile kaldim 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Allah nasip etmedikce olmaz 
0 oy
(598 puan) tarafından
Ben adetten sonra hergun girmeye çalıştim ama sen birgün gir bir gün girme ovulasyon testi al yumurtlama gününe denk getir inşallah olur
0 oy
(376 puan) tarafından
Hayr canm aksine hamile kalma olasılığın azalıyor hergün yapmak sperm sayılarını azaltıyormuş birkaç günde biriken spremlerle hamile kalma olsılığı daha yüksek .

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 403 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mihrimah34._.34 (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 501 göst.
0 oy
17 cevap 675 göst.
15 Kasım 2021 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.
31 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu