0 oy
658 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim süt kızım var ama nerden bilmiyorum keşke göre bilsem çok isterdim :(.

Olay şöyle oldu ben doğumdan sonra rahatsızlık geçirdiiğim zaman beni yeni doğan bölümüne aldılar ordada bitane kadın yeni doğmuştu yanımda bebişi çok aglıyor du bende dayanamadım ver ben emzireyim sütün gelene kadar 2 gün emzirdim onu kizim da yanımda yoktu :( emzirdikçe agladım asla o günlerimi unutmam kızımada başka süt anne bulduk ben hastaneden çıkana kadar sonra sütüm bitti gitti :/ varmı sizinde :) 

21 Cevaplar

+1 oy
(4,700 puan) tarafından
Bunlar çok hassas konular hemen kayıt tutulması lazım canım keşke bir kaydetseydiniz yarın öbür gün kardeş evlenmesi gibi bir durumda sıkıntılı olur 
tarafından
Kadını gördüm öyle bir durum olursa hatırlarım inşallah ama benim bildiğim sadece içine kişi kardeş oluyor digerleri olmuyor
(4,700 puan) tarafından
Senin bundan sonraki çocukların da onun kardeşi canım bu yüzden çok hassas bir konu
-Reklam-
0 oy
(2,743 puan) tarafından
Onu bulmalisin irtibati kesmeseydiniz keşke  ben süt  anne degilim  ama isterdim ya❤
tarafından
Hım valla bende oyle biliyorum sadece ikisi kardeş oluyor yoksa kimse kimseyi emzirmez di :)
(2,743 puan) tarafından
Sen bunu arastir onemli bir konu canim
tarafından
Kız araştırdım öyle diyor hocalar yoksa emzirmezdim ki :) bakacam yine belki yanlış biliyorum teşekkur ederim
(2,743 puan) tarafından
Tamam canısı  rica ederim
(7,208 puan) tarafından
O emzirdigin senin çocuğun oldugu için doğacak olanlarda onun kardeşi olacak .  Diğer kadından olan başka çocuklar süt olmaz sadece
0 oy
(16,506 puan) tarafından

Anaaaa belkı Birgin karşılaşırsınız :)

Benım yok 

Gerçi Gelecek Yıllar İçin (Mecburiyet) olmadıkça Uygun Bulmıyorum <3

tarafından
İnşallah canım ya
0 oy
tarafından
Benim süt annem var ben çok süt içermişim annemin sutu çok olmasına rağmen bana yetmez miş anneannem de dayımın eşine yani yengeme demiş senin kızın çok şişman bu kız zayıf ona içir sütüne demiş 
tarafından
Rabbim sanada bi evlat nasip etsin inşallah canım benim ❤️
tarafından
Aminnn Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Yoggg.. Numarasnı alsaydın ya annesinin 
tarafından
Bilemedim o an çok kötü durumdayım
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Benimde süt oglum var bende sut anneyim
tarafından
Ne güzel ya :)
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Benm yok ama erkek kardeşimin süt annesi varmış annemin hiç sütü gelmemiş Allah razı olsun o anneden ❤️
tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Karşı komşumun kızini emziriyorum
tarafından
Allah razi olsun senden
tarafından
Senden de Allah razı olsun canım.
0 oy
(28 puan) tarafından

Benim de eltimin oğlu benim süt oğlum. Ilk doğduğu gün eltimin sütü gelmedi oğlanin açlıktan ateşi yükselmişti bende emzirdim. Şimdi oğluşumla hem süt kardeşler hem amca çocuğu 
tarafından
Ya ne güzel :)
0 oy
(790 puan) tarafından
Cnm sen o bebegi emzirdikten sonr kendi bebegini emziremedinmi
tarafından
Hayır üzüntüden çekti gitti. O bebegi emzirdiğim zaman Rabbim gögsüme foşur foşur süt verdi o hepsini içti :)
(790 puan) tarafından
Kendi bebegini ne kadar emzirdin
tarafından
1 ay tek
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Var canim bennn bi kiz vardi 19 yasinda komsunun torunu yeni bosanmisti süt gelmiyordu kizin ben emzirdim oğlunu benimde süt oğlum var ama bende bilmiyorum nerde :)
tarafından
Yaaa belki buluruz ya çok istiyorum
(17,874 puan) tarafından
Belki bigün gelir ama sanmam demezler bile :)
0 oy
tarafından
Anne oldum da sütü kaldı bacım :(
(2,743 puan) tarafından
Yaaa deme böyle  Rabbim nasip eder vakti ve zamaniylaa...Annemin sekiz yil olmamış  sonrasinda tedavisiz olmuş  ol deyince oluverir veriyorsa bir vermiyorsa bin hayır  ara sözünü  asla unutmayın
Post sahibi  degilimm
tarafından
Ahh canım bnim Rabbim sana şu gecenin hürmetine bi bebek nasip etsin istiyen herkesin ❤️
tarafından
düzenlendi
Amin Allah razı olsun. Hamile kaldıktan sonra evladım tutunuyor ama bedenim kabul etmiyor. Çok üzülüyorum çok korkuyorum. Imtihan! Vardır Allah'ın bir bildiği
0 oy
tarafından
Evet. Benimde süt oğlum var. Komsum un bebeği emmiyordu annesinin meme ucu yoktu beni çağırdı bende eşimden izin alarak gidip emzirdim. Şimdi dünyalar tatlısı olmuş ❤❤
tarafından
Ne güzel canım ❤️ :)
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Ben iki bebeğe süt verdim benim var 
tarafından
Ne güzel :)
0 oy
(2,078 puan) tarafından
İribarı koparmasaydın keşke, ilerde olurda onun bir oğlu plur senin kızın olur, kader bakarsın severler birbirlerini, nikah düşmez
tarafından
Annem yanımdaydı hiç sormadım ona bi sorayım belki bilir :) ama bende sadece ikisi kardeş oluyor diye biliyorum yinee görsem tanırım ya
(7,208 puan) tarafından
Kadının oğlu süt çocuğu olmaz . Emzirdigi kız ile sonradan gönderi sahibinin oğlu olurda evlenirse haram olur . Gönderi sahibinin kaç çocuğu olursa olsun emzirdigi kız ile kardeş olacak öbür kadın kaç çocuk dogurursa dogursun sadece emzirdigi kizi olacak
tarafından
Evet anladım araştırıcam teşekkur ederim.
0 oy
tarafından
Benim kuzenimin eşi çocuklarımızın süt annesi olalım dedi kabul etmedim ya. Başka bebeği emziremem diye düşündüm. + o zaman virüs yoktu ve ikisi de erkek bebek 
tarafından
Bence çok güzel bir duygu :)
tarafından
Ben istemem ya herkes kendi bebesini emzirsin :D tabi çok ihtiyaç olur o zaman istisnai durum olabilir ama keyfi bi durumda sırf süt kardeş olsunlar diye emzirmem :D
tarafından
Taabikide canım orası öyle benim gönlüm onun aglamasına el vermedi nasıl içti bi görseydin...
tarafından
Öyle durumda sevap canım iyi yapmışsın:) annesi eminim çok dua etmiştir sana
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Ay ne güzel ya benim yok ama isterdim canım

Doğum yaptığın tarihi hastaneye söyle durumu anlat sana irtibat numarası elbet verirler canım
tarafından
Araştırıcam canım teşekkür ederim
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Amcamın oğlu bu emzirdim ve kardeşimi ;)) 
(12,264 puan) tarafından
Ne diyon kız ;)) erkek kardeşimi emzirdim
Oğlum da 1 yaş küçük ;)
(4,716 puan) tarafından
Aaa öylede oluyor mu şaşardım kız :)))
tarafından
Yaaaa degişik seninkide ha annenle aynı andamı doğdun noldu
(12,264 puan) tarafından
Kız okumadın mi kardeşim oğlumdan  bir yaş küçük ;) annem sezeryaliydi
Kardeşim çok ağladı
Sarılık olmasın diye
Emziridm
tarafından
Ben sabah tekrar dönücem :D gözümün tekini açamıyorum şu kız uyusayduıı sgwgaa :)
0 oy
(266 puan) tarafından
Benim de hem süt annem var hem de süt oğlum
tarafından
Ne güzel canım
0 oy
tarafından
Ben değilim henüz. Ama olacağım. Komşumun memelerinin uçları kopuk kizi emerken koparmış. Sütü gelmez o yüzden. şuan yine hamile ama onunda kızı olursa eğer onu da emzirecegim. Oğlu olursa emzirmem çünkü benm kızim var.  Ne olur ne olmaaazz :) 
tarafından
Haklısın..

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 225 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 2,320 göst.
28 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Sultan❤ (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,544 göst.
1 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Çerkez kızı (1,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 393 göst.
7 Eylül 2019 Aile kategorisinde Miray a (16 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...